Avatar użytkownika

FRAG OUT! Magazine

49
patronów
1 760 
miesięcznie
18 290 
łącznie
49
patronów
1 760 zł 18 290 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie!
Jako nasz Patron dorzucasz bardzo istotną cegiełkę, jesteś częścią naszego teamu!

Postaramy raz na jakiś czas zaskoczyć Cię czymś extra, podzielić się z Tobą ciekawostkami, zapowiedziami, naszymi osobistymi rekomendacjami.

20 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie!
Jako nasz Patron otrzymujesz raz w miesiącu podziękowania na FB – znajdziesz się na naszej Liście Patronów.
Zaprosimy cię również do ankiet, głosowania na wybór tematu kolejnego filmu.

*Twój głos liczy!
50 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie!
Jako nasz Patron otrzymujesz wszystko, co w poprzednich progach.
Na tym nie koniec - masz też wcześniejszy dostęp do nowego filmu, newsletter z dostępem do niepublikowanych materiałów backstage'owych, tzw. bloopersów (czyli po prostu naszych „wpadek)

*Twój głos się liczy… x2
100 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie!
Jako nasz Patron otrzymujesz bonusy z poprzednich progów..
A ponadto - e-Certyfikat Patrona Frag Out, podziękowania w napisach materiałów video na YT.

*Twój głos pomnożymy razy 3
150 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie!
Jako nasz Patron otrzymujesz wszystkie poprzednie bonusy
A także - miejsce na Liście Patronów na stronie www i raz na 2 miesiące nasze spotkanie online z Patronami albo live dla Patronów

*Twój głos ma moc! Pomnożymy go razy 4
200 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie!
Jako nasz Patron otrzymujesz całe dobro z poprzednich progów.
Podziękujemy Ci również zapraszając po 4 miesiącach wsparcia do redakcji / na plan jednego z odcinków.

*A twój głos ma pięciokrotną moc!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora FRAG OUT! Magazine w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

FRAG OUT! Magazine – firearms, military, tactical

FRAGOUT! Social media i kanał YT  najstarszego, największego i (prawdopodobnie) najlepszego magazynu online o sprawach militarnych, wojskowych, strzeleckich, sprzęcie i wydarzeniach w Polsce.


Nasze filmy obejmują szeroką tematykę – od prezentacji i recenzji wyposażenia, poprzez broń strzelecką, relacje z imprez, szkoleń i targów, na wywiadach z przedstawicielami firm zbrojeniowych i wizytach w zakładach zbrojeniowych kończąc.
Staramy się w łatwej, lekkiej formie przybliżać widzom interesujące ich zagadnienia, pamiętając jednak o zachowaniu odpowiedniego poziomu merytorycznego.

Dlaczego jesteśmy na Patronite?

Wsparcie Patronów to dla nas przede wszystkim finansowa niezależność i wolność. Przekłada się to na coraz lepszą jakość filmów, które będą dla Was po prostu ciekawe, merytoryczne, atrakcyjne wizualnie i tematycznie.
Stajecie się częścią projektu Frag Out, “współproducentami” kanału na YT. My zyskujemy więcej czasu i swobody na dokładny research, wdrażanie nowych pomysłów. Nie ograniczają nas koszty związane z realizacją filmów – od logistyki, przez realizację i profesjonalny montaż nagranych materiałów.
Tak może wyglądać idealna wersja przedsięwzięcia, jakim jest Frag Out – przy wsparciu Patronów.


 

Cele Autora

DRUŻYNA
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 240 zł brakuje
88%
Utrzymanie takiego poziomu dofinansowania miesięcznie wesprze nas w ponoszonych przez nas wydatkach na korzystanie ze strzelnic, dojazdy czy amunicję, pozwalając większą uwagę skupić na tworzonych przez nas materiałach.
Komfort psychiczny też jest ważny! ;)
Ponadto będziemy mogli wystrzelić więcej amunicji, przez co dokładniej sprawdzimy przedstawianą Wam broń i wyposażenie.
PLUTON
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 2 240 zł brakuje
44%
Taka kwota miesięcznie w całości pokryje wydatki związane z realizacją materiałów dotyczących strzelectwa oraz wyposażenia taktycznego i pozwoli skupić większą uwagę na tematach poważniejszych, jak dalsze wyjazdy w celu odwiedzenia firm zajmujących się produkcją i sprzedażą sprzętu dla wojska oraz służb mundurowych.
Będzie to także impuls do planowania wyjazdów zagranicznych oraz częstszego uczestniczenia w targach poza granicami Polski, a wiemy, że nasze relacje „targowe” cieszą się Waszym dużym uznaniem
KOMPANIA
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 4 240 zł brakuje
29%
Osiągnięcie tego progu pozwoli nam planować z dużym wyprzedzeniem wszelkiego typu wyjazdy, w tym zagraniczne, a także umożliwi zakup lub wypożyczenie lepszego sprzętu do realizacji materiałów, przez co zyskają one na atrakcyjności bez utraty walorów merytorycznych.
Sprzęt sam materiału nie zrobi, ale nasz zespół czasem napotyka na ograniczenia sprzętowe, które nie pozwalają nam na zrobienie wszystkiego, co byśmy chcieli.
Takie wsparcie pozwoli nam także na częstsze publikowanie dodatkowych materiałów i zwiększenie minimum o połowę miesięcznej liczby publikacji.
PUŁK
  • 8 000 zł miesięcznie
  • 6 240 zł brakuje
22%
Ten poziom pozwoli nam na realizację wszystkich wcześniejszych założeń, współpracę ze specjalistami oraz przerzucenie części naszego zespołu redakcyjnego wyłącznie na odcinek frontu YOUTUBE – póki co, każdy z nas musi dzielić obowiązki pomiędzy kanał filmowy i magazyn oraz portal.
Wzrośnie też liczba materiałów publikowanych na kanale do dwóch tygodniowo, a także podniesie się ich atrakcyjność przy zachowaniu, a nawet podniesieniu poziomu warstwy merytorycznej.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora FRAG OUT! Magazine już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Kret527
Kret527
200 zł
Jarek Mateńko
Jarek Mateńko
20 zł
Rafał Piskadło
Rafał Piskadło
50 zł
Paweł Kulczycki
Paweł Kulczycki
20 zł
Mateusz Gnaczy
Mateusz Gnaczy
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.