FRAG OUT! Magazine

W Patronite od 30.03.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 567

Liczba Patronów: 632

Zostań Patronem
Kup na prezent
29 patronów
1 010 miesięcznie
1 700 łącznie
FRAG OUT! Magazine – firearms, military, tactical

O Autorze

FRAGOUT! Social media i kanał YT  najstarszego, największego i (prawdopodobnie) najlepszego magazynu online o sprawach militarnych, wojskowych, strzeleckich, sprzęcie i wydarzeniach w Polsce.


Nasze filmy obejmują szeroką tematykę – od prezentacji i recenzji wyposażenia, poprzez broń strzelecką, relacje z imprez, szkoleń i targów, na wywiadach z przedstawicielami firm zbrojeniowych i wizytach w zakładach zbrojeniowych kończąc.
Staramy się w łatwej, lekkiej formie przybliżać widzom interesujące ich zagadnienia, pamiętając jednak o zachowaniu odpowiedniego poziomu merytorycznego.

Dlaczego jesteśmy na Patronite?

Wsparcie Patronów to dla nas przede wszystkim finansowa niezależność i wolność. Przekłada się to na coraz lepszą jakość filmów, które będą dla Was po prostu ciekawe, merytoryczne, atrakcyjne wizualnie i tematycznie.
Stajecie się częścią projektu Frag Out, “współproducentami” kanału na YT. My zyskujemy więcej czasu i swobody na dokładny research, wdrażanie nowych pomysłów. Nie ograniczają nas koszty związane z realizacją filmów – od logistyki, przez realizację i profesjonalny montaż nagranych materiałów.
Tak może wyglądać idealna wersja przedsięwzięcia, jakim jest Frag Out – przy wsparciu Patronów.


 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Kret527
Kret527
Próg: 200 zł
grzegorzek88
grzegorzek88
Próg: 10 zł
Krzysiek Kropielnicki
Krzysiek Kropielnicki
Próg: 50 zł
Pavlo
Pavlo
Próg: 20 zł
Mateusz Gnaczy
Mateusz Gnaczy
Próg: 10 zł