Fabiq Moto i Martuś

W Patronite od 19.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 470

liczba Patronów: 516

16 patronów
480 zł miesięcznie
4 150 zł łącznie

Internet stacjonarny do prowadzenia programów na żywo

500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Być może nie wszyscy wiedzą, ale w naszej bazie nie mamy stałego podłączenia do internetu. Tak, wiem - "jak to?" Zrezygnowałem ze stałego łącza na rzecz internetu bez limitu w telefonie. Wydawało mi się, że to dla nas najlepsze rozwiązanie. Niestety okazało się, że za każdym razem gdy próbujemy nadawać z bazy na żywo to mamy problemy z zasięgiem, że coś nie działa. Na kolejny rachunek nie bardzo mogę sobie pozwolić więc musimy czekać aż umowa z operatorem się skończy. Nie mniej jednak jeśli mamy dalej robić relacje na żywo, czy to z garażu, czy nowo powstającego studia, to musimy mieć stabilne połączenie internetowe. Dlatego wybrałem najtańszą możliwą opcję za 40 pln miesięcznie z uploadem 8 mbit od naszego lokalnego dostawcy kablowego. Nowa umowa na 24 miesiące i nowy rachunek już od 1.06.2020 . Byłoby miło z waszej strony jeśli moglibyście się do niego dorzucić chociaż w okresie zanim nie skończy mi się umowa na telefonie komórkowym.

Piona liderzy wśród fanów!

1 500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

W terminie od 1 lipca do 30 sierpnia będę odwiedzać wybranych liderów wśród fanów, czyli tych najbardziej aktywnych na kanale YT i fanpage'u. Bardzo chcę Was poznać osobiście, spotkać, pojeździć z wami, pogadać, zjeść z wami obiad - może być hot dog na stacji paliw ;) , czy po prostu przybić pionę :) Być może nie wszystkich uda się odwiedzić w jednym roku, ale mam nadzieję, że projekt się rozwinie i będę mógł kontynuować go w kolejnych latach. Spotkania będą miały charakter indywidualny lub grupowy jeśli uda nam się zgrać w większym gronie na jedno spotkanie. Odległość w tym wypadku nie ma znaczenia, dojadę do Was w dowolne miejsce w Polsce! Z każdego spotkania i wyjazdu nagram vloga, w którym wy też będziecie brać udział! Szczegóły znajdziesz na moim fanpage na Facebooku w dziale wydarzenia https://www.facebook.com/events/2523966967821340/ . Chciałbym abyście wsparli mnie w tym projekcie chociaż mała kwotą, dzięki temu będę mógł dotrzeć do większego grona fanów naszych nagrywek. Sami wiecie ile kosztuje paliwo np na 1000 km, nocleg i jedzenie po drodze. Dziękuję!

Wyposażenie i wykończenie Fabiq Moto Studio

3 500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Coraz częściej spotykamy się podczas programów na żywo. Do tej pory był to garaż, podwórze i podobne tego typu miejsce. Po zmianie sposobu ogrzewania w domu udało mi się wygospodarować duże pomieszczenie, w którym mogliśmy zacząć transmisje na żywo. Wspólnie z Martuś posprzątaliśmy co się dało, odkurzyliśmy, zakleiliśmy dziurawe okno. Kupiłem dwie lampy studyjne, bo światła tam w zasadzie nie było, na ścianach powiesiłem zielony ekran, na dwóch pozostałych tła jakie dostałem z Yamahy. Przy okazji zmiany wystroju salonu Yamaha w którym pracuję Prezes przekazał mi stare wyposażenie i tak małymi kroczkami zaczęliśmy co jakiś czas nadawać na żywo z prowizorycznego studia. Pierwsze Live'y okazały się być całkiem fajne i wychodzą nam coraz lepiej co też zmotywowało nas do odkładania na mały remont. Po tym jak opowiedziałem jednemu z naszych kolegów i widzów zarazem, co mi się marzy, to postanowił nam pomóc i w zasadzie wsadził przysłowiowy kij w mrowisko :) I tak zaczął się największy remont w jakim brałem udział. Od razu muszę Wam się przyznać, że na budowlance to ja się zupełnie nie znam chociaż obejrzałem wiele godzin poradników na YT, a na pierwszą kurtkę motocyklową zarobiłem pilnując betoniarki na budowie i dowożąc zaprawę taczką ;) ... a było to jak miałem 16 lat.

Zbieramy na wykończenie studia, zakup mebli, wykończenie podłogi, ogrzewanie i wszystko to co w studiu powinno się znaleźć. Na razie bez szczegółów, które ustalimy wspólnie na FP i poprzez nasz kanał YT. Chcielibyśmy, aby każdy z Was mógł wnieść swój wkład w urządzanie tego studia, nie tylko kwotą ale dobrym pomysłem, doborem koloru czy w inny dostępny. Szczegóły znajdziecie w postach na Patronite, FP i karcie społeczność na YT. Dziękujemy!

ps. tym samym zrezygnowaliśmy z poprzedniego celu : "Wyślij Fabiqa do Transylvani na rajd quadów"
Zostań Patronem