Avatar użytkownika

Fabiq Moto i Martuś

3
patronów
60 
miesięcznie
17 300 
łącznie
3
patronów
60 zł 17 300 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Fajnie że jesteś! :)

Każdy kto przystąpi do programu wsparcia Fabiqowej rodzinki otrzyma obowiązkowy zestaw wlepek na start i zostanie dopisany do ściany chwały.

Raz na trzy miesiące spośród wszystkich patronów ( z każdego progu ) rozlosujemy nagrodę rzeczową. (może to być koszulka ( w której nagraliśmy odcinek ) z podpisami, nowa kurtka na motocykl, rękawice lub inny tego typu gadżet. Losowanie odbywa się na żywo w miesiącu Marzec, Czerwiec, Wrzesień, Grudzień .
50 zł miesięcznie
Ty pamiętasz o nas, my nie zapomnimy o Tobie :)

Skoro masz już wlepkę , jesteś na ścianie chwały, pozdrowiliśmy cię i twoich bliskich, a jeszcze na dodatek bierzesz czynny udział w naszym codziennym życiu poprzez ukrytą rozmowę na messengerze to jesteś nam bliższy niż ci się wydaje. Nie zapomnimy o tym na wyjeździe czy w podróży i wyślemy ci kartkę z pozdrowieniami z lokacji w której będziemy.

Raz na trzy miesiące spośród wszystkich patronów ( z każdego progu ) rozlosujemy nagrodę rzeczową. (może to być koszulka ( w której nagraliśmy odcinek )z podpisami, nowa kurtka na motocykl, rękawice lub inny tego typu gadżet. Losowanie odbywa się na żywo w miesiącu Marzec, Czerwiec, Wrzesień, Grudzień .

Masz podwójną szansę na wygraną, twoje imię znajdzie się na dwóch karteczkach podczas losowania!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fabiq Moto i Martuś w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Zakochana w sobie moto para czerpiąca satysfakcję z możliwości dzielenia się przygodami i emocjami poprzez wspólnie prowadzony video pamiętnik na Youtube.

Dzień dobry :)

Jestem Bartek "Fabiq", jest ze mną też Martuś - moja żona, od 30 stycznia 2021 jest z nami nasz synek - Piotruś :) .Oboje od lat realizujemy się we wspólnej pasji do motocykli, quadów, sportu i podróży. Jesteśmy parą, która dzieli się z Wami przygodami jakie nam się przytrafiają przy okazji naszej pasji.

Fabiq i Martuś 2013 Fabiq i Martuś 2013

Jesteśmy stateczni, każde z nas ma stałą pracę. Bartek pracuje w salonie motocyklowym, gdzie może przy okazji rozwijać swoje zamiłowanie do motocykli, Marta ma pracę niezwiązaną z pasją, ale nigdy na nią nie narzeka. Bez naszych zajawek byłoby trudno istnieć w szarej rzeczywistości. Mamy nadzieję, że i Waszą rozświetlamy naszymi nagraniami :)

Fabiq i Martuś 2019 Niespodziewane kwiaty z dostawą do pracy :)

Mamy swój pogląd na świat, ale nie boimy się nowych wyzwań i zmian. Mamy swój kierunek, którym idziemy razem przez życie i w zgodzie z naszymi wartościami. Nasze nagrania nigdy nie będą w patostylu jaki staje się coraz bardziej popularny na Youtube. To nie w naszym stylu.

Martuś Kawasaki ZX636 Fabiq Honda CBR900RR Martuś Kawasaki ZX636R Fabiq Honda CBR900RR

Czasami jednak dopada nas codzienna rzeczywistość, z którą każdy z nas musi się borykać. Mamy te same problemy co Wy, ale dzięki wspólnemu hobby udaje nam się nie zwariować w tym wszystkim. Wspólnie z rodziną opiekujemy się starszą już mamą, która mieszka z nami oraz naszym psiakiem Brutusem.

Mama i Brutus Mama i Brutus

Bartek przez wiele lat był działaczem społecznym. Pomógł wielu osobom. Nie odmawia i dziś. Wspólnie z przyjaciółmi w latach 90'tych utworzył grupę motocyklową MotoBracia. Był jej prezesem przez naście lat. W tej chwili jest to już poważne stowarzyszenie z długą tradycją. Bartek musiał zrezygnować z części swoich hobbystycznych zainteresowań na rzecz spraw domowych.

Fabiq z ekipą w garażu Fabiq Monster Garage

Oboje mamy optymistyczne podejście do życia i świata. Ufamy w ludzką dobroć. Uwielbiamy spotykać się z takimi samymi zajawkowiczami jak my. Moglibyśmy godzinami nawijać o motocyklach i opowiadać historie z motocyklowego czy quadowego życia. Rzadko się zdarza, aby na twarzy Fabiqa nie było specyficznego uśmiechu, a Martuś nie prężyła się do fotki na kolejną okładkę odcinka vloga. Wydaje nam się, że jesteśmy raczej skromnymi osobami, w sumie to nie mamy za wiele, chociaż nie raz jest to więcej niż mają inni. Potrafimy pomagać jeśli jest taka potrzeba. Wiemy, że świata nie zbawimy, ale tacy już jesteśmy.

Zakochani Wciąż tak samo młodzi :)

Założyliśmy to konto ponieważ potrzebujemy wsparcia do dalszego aktywnego realizowania naszych czasem szalonych, spontanicznych planów. Być może to pozwoli na bardziej regularne filmy, Fabiq zamiast siedzieć po godzinach w pracy lub rozwozić towary w weekendy do klientów będzie miał więcej czasu na produkcję filmów. Montuje je przeważnie nad ranem przed pracą, między godziną 6:00 a 7:00 . Nie potrzebujemy wsparcia na regularne życie, to zapewnia nam praca. Budżet jaki mamy jest jeden, trzeba więc dobrze go dzielić. Jazda motocyklami, quadami, podróże niosą ze sobą dużo wyrzeczeń, ale nigdy nie marudzimy. Są jednak sprawy, które zawsze odkładaliśmy na później, a których odkładać się dłużej nie da. Nie chcemy rezygnować z kolejnej zajawki i tego co udało się nam razem stworzyć. Zapytacie co ze sponsorami, firmami, przecież pokazujecie tyle produktów?! Nie wygląda to tak kolorowo jak na pierwszy rzut oka może się Wam wydawać. Na wstępie możemy od razu powiedzieć , że otrzymane towary głównie trafiają do Was, naszych widzów, jako nagrody w konkursach, nie są one nam bezpośrednio potrzebne. To o nagrody głównie prosimy nasze zaprzyjaźnione firmy.

Przez lata nazbieraliśmy dużo różnych motocyklowych rzeczy, które po prostu sukcesywnie kupowaliśmy z własnych środków. Często udaje się nam otrzymać wsparcie w postaci rabatów na rzeczy, które kupujemy na własny użytek, nie mniej jednak z domowego budżetu wciąż ubywa. O cokolwiek do testów jest coraz trudniej, tym bardziej, że nie recenzujemy produktów tylko w superlatywach. Jeśli coś nam się nie podoba to znaczy, że się nie podoba i nikt nie będzie owijać w bawełnę, że jest inaczej. Tak było np. w przypadku opon, które dostawaliśmy co rok do testów. Niestety po jednym z testów, firmie sponsorskiej, nie spodobała się recenzja ich produktu i przestali nas wspierać. To taki trochę strzał w kolano.

Kanał utrzymujemy z własnych środków. O ile faktycznie czasem uda się nam dostać jakiś sprzęt za darmo, to na jazdę trzeba wydawać z domowego budżetu. Budżet ten, Bartek bardzo skrupulatnie kontroluje. Prowadzi pełną księgowość wszystkich przychodów i wydatków. Przekierowuje środki na najbardziej istotne sprawy, kosztem innych. Potrafi ograniczyć wydatki na np. zakup rzeczy, które nie są potrzebne. Często jednak kończymy sezon ze sporym debetem na karcie kredytowej, który spłacamy sukcesywnie w okresie mniej aktywnym pod względem wydatków. Daje nam to pewnego rodzaju wolność w sezonie, kiedy dużo się dzieje, a środków więcej nie ma. Nie chcemy rezygnować z przeżyć w myśl zasady - jak nie teraz to kiedy?! Przykład? Podczas pobytu w Lombardii we Włoszech, wejście na wieżę widokową. Koszt 10E, Fabiq mówi - kurde nie mamy tyle, ale po chwili zastanowienia mówi - kiedy znów tu będziemy? Prawdopodobnie nigdy! Idziemy :) .

Mamy wiele pomysłów, do których realizacji możecie się przyczynić, a za co będziemy Wam bardzo wdzięczni :) Zróbmy razem coś fajnego, odwdzięczymy się spotkaniem, nagraniem, pozdrowieniami, podpisem na koszulce, wspólnym zdjęciem, a może i wspólnym wyjazdem w nieznane, nowe i wspaniałe miejsca :)

Znajdziesz nas na :

Youtube : https://www.youtube.com/user/fabiq1980

Facebook : https://www.facebook.com/fabiqmoto/

Instagram : https://www.instagram.com/fabiqmoto/

Cele Autora

MotoGadżet - na dobry start
  • 2 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Od 2021 roku rozpoczynam nową serię materiałów pod nazwą MotoGadżet. W całym projekcie chodzi o prezentowanie różnych motocyklowych lub quadowych produktów, w nie długich , maksymalnie 20 minutowych odcinkach. Zasadniczo, będą to podobne nagrania jak te które znacie z mojego kanału z nazwy Unboxing. Chciałbym jednak, aby MotoGadżet był bardziej wolny, aby nie był powiązany z żadnym sponsorem, sklepem, dostawcą, a produkty jakie w nim będę pokazywać sami wybierzecie. Liczę, że Wy - widzowie, podrzucicie mi tematy do pokazania. Założenia mam proste - mówicie co chcielibyście abym pokazał, kupuję produkt, robię nagrywkę i po nagraniu sprzedaje produkt na popularnym portalu aukcyjnym. Z budżetu kupuję kolejny produkt i tak, aż do wyczerpania środków. Dorzucisz się?

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fabiq Moto i Martuś już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Dariusz Matuszewski
Dariusz Matuszewski
50 zł
Marcinos
Marcinos
10 zł
Jan Bursztyniak
Jan Bursztyniak
30 zł
Piotr Woronowicz
Piotr Woronowicz
30 zł
Anonimowy patron
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.