Fabiq Moto i Martuś

W Patronite od 19.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 321

liczba Patronów: 322

20 patronów
500 zł miesięcznie
770 zł łącznie

Piona liderzy wśród fanów!

1 500 zł

51%

osiągnięto

730 zł

brakuje

W terminie od 1 lipca do 30 sierpnia będę odwiedzać wybranych liderów wśród fanów, czyli tych najbardziej aktywnych na kanale YT i fanpage'u. Bardzo chcę Was poznać osobiście, spotkać, pojeździć z wami, pogadać, zjeść z wami obiad - może być hot dog na stacji paliw ;) , czy po prostu przybić pionę :) Być może nie wszystkich uda się odwiedzić w jednym roku, ale mam nadzieję, że projekt się rozwinie i będę mógł kontynuować go w kolejnych latach. Spotkania będą miały charakter indywidualny lub grupowy jeśli uda nam się zgrać w większym gronie na jedno spotkanie. Odległość w tym wypadku nie ma znaczenia, dojadę do Was w dowolne miejsce w Polsce! Z każdego spotkania i wyjazdu nagram vloga, w którym wy też będziecie brać udział! Szczegóły znajdziesz na moim fanpage na Facebooku w dziale wydarzenia https://www.facebook.com/events/2523966967821340/ . Chciałbym abyście wsparli mnie w tym projekcie chociaż mała kwotą, dzięki temu będę mógł dotrzeć do większego grona fanów naszych nagrywek. Sami wiecie ile kosztuje paliwo np na 1000 km, nocleg i jedzenie po drodze. Dziękuję!

Wyślij Fabiqa do Transylvani na rajd quadów

5 000 zł

15%

osiągnięto

4 230 zł

brakuje

W skrócie - Hunt The Wolf to bardzo prestiżowy rajd quadów, który odbywa się w bardzo trudnych warunkach Rumuńskich gór. To sześć dni w Transylvani + dwa dni na dojazd i powrót. Rajd odbywa się w terminie 7-12.09.2020

Bardzo chciałbym wziąć w nim udział jako zawodnik. Na początek startując w klasie średniej nazwanej Crossover.

Potrzebne środki to średni koszt opłaty wpisowej jaką należy wnieść do dnia 1.06.2020, później opłata wpisowa rośnie.
Niestety, przy planach wyjazdowo-domowych na ten rok nie będę w stanie sam udźwignąć tego wyjazdu, dlatego proszę Was o wsparcie przy tym projekcie.

Pojazd do rajdu udostępni mi Yamaha Motor Europe. Jest nim Yamaha Kodiak 450 ALU CAMO DIFF-LOCK , którą widzieliście na moich nagraniach ! Tak! Nie litrowy silnik, a mały quad, który jak wiecie bardzo przypadł mi do gustu i świetnie się na nim czuję!

Obiecuję Wam, że nagram całą tą historię i zapewnię wam zacną rozrywkę na kilka wieczorów przed Youtube .

Więcej szczegółów o samym rajdzie znajdziecie na Youtube wpisując Hunt The Wolf i na oficjalnej stronie imprezy : http://hunt-the-wolf.com/

A może chcesz jechać ze mną?
Zostań Patronem