Magazyn Dialogu Społecznego Fakty

Regularnie wydajemy pismo, w którym poruszamy kluczowe tematy polskie życia publicznego.

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Zebranie 5000 zł miesięcznie pozwoli nam na regularne wydawanie pisma co dwa miesiące, w tym zbiór tekstów, przeprowadzenie wywiadów, dobór profesjonalnych zdjęć, korektę, honoraria dla autorów.

Rozwijamy pismo i portal, organizujemy konferencje i debaty. Stajemy się żywym ośrodkiem debaty publicznej

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Zebranie 10000 zł miesięcznie pozwoli nam na regularne wydawanie pisma co dwa miesiące, w tym zbiór tekstów, przeprowadzenie wywiadów, dobór profesjonalnych zdjęć, korektę, honoraria dla autorów. Dzięki dodatkowym środkom zaczniemy organizować konferencje, debaty publiczne, rozwiniemy też naszą stronę internetową i będziemy na niej zamieszczać dodatkowe teksty i wywiady.

Rozwijamy pismo i portal, nagrywamy materiały video i wydajemy książki. Stajemy się medialną alternatywą!

20 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

20 000 zł

brakuje

Zebranie 20000 zł miesięcznie pozwoli nam na regularne wydawanie pisma co miesiąc, w tym zbiór tekstów, przeprowadzenie wywiadów, dobór profesjonalnych zdjęć, korektę, honoraria dla autorów. Dzięki dodatkowym środkom będziemy organizować konferencje, debaty publiczne, rozwiniemy też naszą stronę internetową i będziemy na niej zamieszczać dodatkowe teksty i wywiady oraz nagrania video. Uruchomimy też serię książek przy piśmie. Zwiększymy sprzedaż i zasięg, stając się ważnym ośrodkiem kształtowania opinii!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)