Avatar użytkownika

Good Times Bad Times

258
patronów
7 460 
miesięcznie
206 230 
łącznie
258
patronów
7 460 zł 206 230 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Sojusznik

Jesteś fundamentem rozwoju Good Times Bad Times.
20 zł miesięcznie
Patron

Dziękuję, że tak wierzysz w ten projekt. Twoje imię znajdzie się w każdym materiale jako Patron, bez którego raport by nie powstał.
50 zł miesięcznie
Chargé d’affaires

Jesteś motorem rozwojowym kanału. Nie jestem w stanie zaoferować więcej, niż w poprzednich progach. Całość wolnego czasu chciałbym przeznaczyć na tworzenie nowych treści.
100 zł miesięcznie
Ambasador

Jesteś naszym ambasadorem i tak zostaniesz przedstawiony na napisach wieńczących każdy docinek. Twoje wsparcie jest nieocenione.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
3 dostępne miejsca
Mecenas

Nie jestem w stanie zaoferować więcej, niż w poprzednich progach. Całość wolnego czasu chciałbym przeznaczyć na tworzenie nowych treści. Dziękuję za twą hojność.
400 zł miesięcznie
Anioł Kanału

Próg dla osób zamożnych, którym zależy na rozwijaniu naszej działalności.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Good Times Bad Times w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Good Times Bad Times to kanał zajmujący się tematyką dynamicznie zmieniającego się świata. Staramy się objaśniać bieżące wydarzenia z perspektywy geopolitycznej, patrząc na nie z szerszej perspektywy. Czasami spoglądamy również w przeszłość.

Projekt Good Times Bad Times powstał w wyniku braku rzetelnych i niezależnych informacji o bieżących wydarzeniach światowych. Poziom informacji przekazywanych przez media mainstreamowe stale pozostawia wiele do życzenia, a prezentowane treści często służą jako narzędzie do realizacji celów politycznych.

GTBT koncentruje się omawianiu tego, co istotne na świecie, w sposób jak najbardziej bezstronny i rzetelny. Przyglądamy się m.in. strategicznej rywalizacji pomiędzy Stanami Zjednoczonymi, a Chinami, działaniom Rosji, Polsce, Białorusi, Ukrainie i wielu innym. Jednym słowem celem jest, aby być wszędzie tam gdzie dzieją się rzeczy zmieniające naszą rzeczywistość.

A to wszystko na bazie syntezy informacji płynących z czołowych polskich i światowych think tanków, przedstawione w sposób spójny i miły dla oka oraz ucha.

 

Ważną informacją, jest to że GTBT prezentowane jest również w języku angielskim dla odbiorcy światowego. Jednym z dążeń twórcy (pozostającym w sferze marzeń) jest uczynienie kanału platformą prezentacji polskiego punktu widzenia na świat dla tysięcy odbiorców z całego świata.


 

Nazywam się Hubert. Projekt, którego rozważasz (mam nadzieję) wsparcie wziął się z czystej ciekawości do świata i szukania odpowiedzi. Z kolei narzędzia w postaci zamiłowania do analizy geopolitycznej i montażu pozwoliły mi stworzyć Good Times Bad Times. Póki co, w pojedynkę zajmuję się całością projektu. A obejmuje to m.in research, analizę, czy montaż (na dwa kanały). 

Jako, że tradycyjnie pracuję na pełen etat, Twoje wsparcie stanowiłoby krok milowy w rozwoju kanału. Chciałbym zapraszać do współpracy obiecujących analityków (jeśli uważasz, że to Ty, odezwij się!), zadbać o regularność ukazywania się materiałów, ale przede wszystkim stale podnosić jakość. Bez wsparcia od osób takich jak Ty, niestety jest to niemożliwe.

Dziękuję

Hubert

 

 

Cele Autora

Okiem eksperta
  • 8 000 zł miesięcznie
  • 540 zł brakuje
93%
Dzięki takiemu wsparciu możemy zapraszać do współpracy ekspertów i szerzej prezentować myśl analityczną nie tylko w Polsce, ale i na świecie.
Podstawowe opłaty
  • 500 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Kwota ta pozwala mi na opłacenie podstawowych kosztów prowadzenia kanału. Opłaty programowe, subskrypcje stocków i dostępów do informacji.
Większa częstotliwość
  • 1 500 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Jestem w stanie realizować więcej materiałów, stale podnosząc jakość prezentowanych treści.
Alternatywne spojrzenie
  • 4 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Kanał jest w stanie funkcjonować na wysokim poziomie i emitować nowe materiały z regularną częstotliwością. Spełnienie celu pozwoli mi również na stałe zapraszanie nowych analityków do współpracy i prezentowanie alternatywnego spojrzenia.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Good Times Bad Times już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Bartlomiej Postek
Bartlomiej Postek
200 zł
Pierre kuta
Pierre kuta
20 zł
Grzegorz Rychlik
Grzegorz Rychlik
20 zł
Andrzej Suliga
Andrzej Suliga
20 zł
Kamil Dąbrowski
Kamil Dąbrowski
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.