Fascynaci Party Games

W Patronite od 08.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2010

Liczba Patronów: 2163

Zostań Patronem
2 patronów
50 miesięcznie
925 łącznie
Wyróżniamy się jakością prowadzonej działalności. Bardzo często nasi klienci cieszą się uśmiechem na twarzy, co daje nam dużo satysfakcji. Jesteśmy grupą fascynatów gier towarzyskich z ambicjami, a pomysł na gry towarzyskie jest nieprzypadkowy. W przyszłości chcemy wydawać własne gry! Pomożesz?

O Autorze

Wyróżniamy się jakością prowadzonej działalności. Bardzo często nasi klienci cieszą się uśmiechem na twarzy, co daje nam dużo satysfakcji.

Jesteśmy grupą fascynatów gier towarzyskich z ambicjami. Jako najwyższy cel stawiamy sobie propagowanie i rozwijanie Świata Gier Towarzyskich w Polsce i na Świecie. Wierzymy, że dzięki naszej determinacji oraz polityce nastawionej na zadowolenie klientów odniesiemy sukces! 

Na ten moment się sprawdzamy! Coraz więcej osób robi u nas zakupy, bawi się z nami czy pisze z prośbą o radę. Zawsze nas to cieszy, jak możemy pomóc, ponieważ dbamy o swoich i jesteśmy dumni jak sprawdzimy się w boju!

Ostatecznie chcemy stworzyć sieć sklepów i wzajemnych, życzliwych kontaktów w całej Polsce i na Świecie, dzięki którym będziemy mogli szerzyć naszą zajawkę! Z radością przyjmujemy nowych członków i wspieramy ich na każdym etapie, ponieważ tak możemy odwdzięczyć się za zaufanie, którym nas obdarzacie.  

W przyszłości chcemy opracować i wydać własną grę bitewną. Będzie to kosztowało dużo wysiłku, czasu, potu i wylanej krwi, ale zrobimy to! I Ty będziesz miał też na to wpływ. Jesteśmy tutaj dzięki Tobie.

Czynnie działamy jako grupa!

 • Wspieramy inne grupy z Polski, w zdobywaniu nowych członków oraz w rozwijaniu ich umiejętności, poprzez wsparcie produktowe (za darmo wysyłamy tym grupom pakiety figurek demonsracyjnych). Chcemy żeby nasza pasja rozwijała się wśród społeczeństwa, ponieważ jesteśmy zdania, że to doskonała alternatywa dla komputera, lenistwa czy innych uzależnień.
 • Organizujemy non-profit Warsztaty Modelarskie dla dzieci i młodzieży! W co drugą sobotę kształcimy grupy nowych graczy i modelarzy, a także artystów figurkowych. Dbamy o to, żeby zajęcia były na wysokim poziomie. Zajęcia odbywają się w Gminnym Centrum Kultury w Bezrzeczu.
 • Urozmaicamy czas konkursami z nagrodami na Facebooku! Co jakiś czas, jak zbierzemy fundusze, wrzucamy posta konkursowego np. na najlepiej pomalowaną figurkę, na najlepszą dioramę czy też na najlepszą konwersję. Nasze konkursy cieszą się dużym zainteresowaniem.
 • Wspomagamy naukę zasad do systemów gier bitewnych. Podczas naszych spotkań prywatnych, podczas których najczęściej gramy, zapraszamy chętne osoby do uczestniczenia i podszkolenia swojej wiedzy z zasad Warhammer 40k i Warhammer Age of Sigmar. Nasze drzwi stoją zawsze otworem dla nowych graczy i modelarzy.
 • Organizujemy spotkania, pogadanki, zajęcia, turnieje. 
 • Aktywnie uczestniczymy w rozwoju gier towarzyskich w Polsce i na Świecie, ponieważ wierzymy i jesteśmy przekonani, że warto! Znamy się na tym.\

 

Dzięki Twojej pomocy będziemy mieli środki żeby w profesjonalny sposób prowadzić naszą grupę i dzięki Tobie będziemy mogli dalej zajmować się rozwojem tego trochę zapomnianego Świata.

Jesteśmy pozytywnie zakręceni a pomysł na Gry Towarzyskie zrodził się nie przypadkiem. Jesteśmy w tym dobrzy. Dlatego odniesiemy sukces! Dzięki Tobie jeszcze szybciej! 

Dziękujemy!

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika