Avatar użytkownika

Tomasz Lewandowski

1
patron
50 
miesięcznie
39 062 
łącznie
1
patron
50 zł 39 062 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
UKLEJA - 5 zł to litr paliwa, to puszka kukurydzy, to glina, lub dobra guma. To rzeczy drobne, ale NIEZBĘDNE! Dziękuję, że jesteś :)!
10 zł miesięcznie
WZDRĘGA - Ty moja złota rybko Ty :D! Możesz teraz z dumą oglądać moje filmy i wypatrywać kolejnych zmian! A wiesz przecież, że... wzdręga to jedna z moich ulubionych ryb :)

Twoje nazwisko/nick pojawi się na liście osób wspierających FISHINGWITHACE na mojej oficjalnej stronie internetowej.
20 zł miesięcznie
ZŁOTY KARAŚ - To już naprawdę ZŁOTE wsparcie dla mojego kanału i spory krok do tego by osiągnąć CEL. Każdy "ZŁOTY KARAŚ" dostanie ode mnie OPASKĘ FISHINGWITHACE!

[PAMIĘTAJ] Ten próg zawiera także NAGRODY z poprzednich progów.
35 zł miesięcznie
LESZCZ - Takiego Abramisa nawet Barton by się nie powstydził! Dziękuję Ci, że jesteś i mimo, że 100% C&R to mam jednak nadzieję, że już u mnie zostaniesz :)

Twoje nazwisko/nick pojawi się na końcu jednego z moich kolejnych vlogów.

[PAMIĘTAJ] Ten próg zawiera także NAGRODY z poprzednich progów!
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
99 dostępnych miejsc
OKOŃ - Właśnie wpłynąłeś do specjalnej grupy PATRONÓW FISHINGWITHACE. Znajdziesz w niej dodatkowe materiały, zdjęcia, informacje o moich planach i kolejnych filmach. Będziesz mógł znacznie szybciej skontaktować się ze mną i zapytać dosłownie o wszystko.
Dostęp do ŚCIŚLE TAJNYCH PLANÓW FISHINGWITHACE jest Twój! Dziękuję :)!

Twoje nazwisko/nick pojawi się na początku jednego z moich kolejnych VLOGÓW!

[PAMIĘTAJ] Ten próg zawiera także NAGRODY z poprzednich progów!

104 zł miesięcznie
SZCZUPAK - Wielki... piękny... tłusty... mazurski szczupak! Ten próg jest tylko dla największych wariatów i fanów FISHINGWITHACE! To już gigantyczne wsparcie i wielkie oddanie - dziękuję!
Nie tylko trafisz NA STAŁE do grupy PATRONÓW FISHINGWITHACE, nie tylko dostaniesz OPASKĘ FWA, ale jeszcze będziesz na SZCZYCIE listy osób, z którymi będę chciał wędkować na tych wyjazdach!

Dodatkowo PRZECZYTAM Twoje nazwisko/nick na jednym z moich kolejnych VLOGÓW!

[PAMIĘTAJ] Ten próg zawiera także NAGRODY z poprzednich progów!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Tomasz Lewandowski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć! Jestem człowiekiem o milionie zainteresowań, który nie wyobraża sobie życia w szarej monotonii. Kiedy kilkanaście lat temu obejrzałem swój pierwszy film wędkarski i zobaczyłem jak John Wilson świetnie się bawi jednocześnie pracując w branży, którą kocha tak bardzo, wiedziałem że zrobię wszystko by iść w jego ślady.

Cześć!

 

Skoro już tu jesteś to pewnie wiesz czym się zajmuję, natomiast jeśli nie...

TO JA! Ależ była radocha! Największa ryba PIERWSZEGO ZLOTU FISHINGWITHACE

Wędkuję praktycznie całe moje życie. Mimo sprzeciwów Mamuśki i INTERWENCJI SIŁ ZBROJNYCH mój Tata zabierał mnie nad wodę dosłownie odkąd tylko byłem w stane samodzielnie siedzieć. Nie trudno było zarazić mnie pasją. Połknąłem haczyk na dobre...

DAWNO DAWNO TEMU! TATO JESZCZE 5 MINUT!

Kiedy obejrzałem pierwszy film wędkarski z Johnem Willsonem, nie mogłem przestać marzyć o wskoczeniu na jego miejsce. Niejednokrotnie uciekałem od taty na inny pomost i wyobrażałem sobie, że tuż przede mną stoi kamera. Przedzierając się przez mazurskie lasy o 3 rano udawałem, że idzie ze mną kamerzysta ( leki nie pomagają do dziś :)). 

LAPONIA LAPONIA 2015 - BYŁO NIESAMOWICIE!

Coś co jeszcze niedawno było tylko moim marzeniem, na dzień dzisiejszy jest na wyciągnięcie ręki. Dzięki rozwojowi elektroniki i YouTubowi jestem w stanie robić to o czym marzyłem praktycznie całe moje życie. 

Nie interesuje mnie jednak ani telewizja, ani studio, ani kamerzyści czy montażyści. Chcę pracować przy filmach absolutnie sam. Ma to mnóśtwo ograniczeń ale satysfakcja jest niesamowita.

Przede wszystkim chcę zniszczyć wszystkie stereotypy związane z moją pasja. Wędkarstwo to MASA EMOCJI, MASA RADOCHY i BARDZO CIĘŻKA PRACA. To często SETKI godzin bez żadnych efektów... Wszystko to jednak sprawia, że kiedy w końcu uda nam się osiągnąć sukces, to cieszy on jak żaden inny, w żadnej innej pasji.  

NAJWIEKSZY Wielki, MAZURSKI, ciężko wypracowany SZCZUPAK

Jestem tu po to ,aby było Wam łatwiej ten sukces osiągnąc, aby Was zmotywować do jeszcze większych starań, ale przede wszystkim, żebyście zobaczyli jak niesamowitym hobby jest WĘDKARSTWO. 

 

Moja wyobraźnia nie zna granic - co chyba zauważyliście już wcześniej - i planów na rozwój kanału i dalszą moją dzialaność mam mnóstwo. Mógłbym Wam o nich wszystko opowiedzieć. Mógłbym, ale.. .WOLĘ POKAZAĆ!

Tomek 'Ace' Lewandowski

Cele Autora

FILMY Z NOWYCH WÓD
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 950 zł brakuje
5%
Wyjazdów nad nowe wody chyba najbardziej brakuje na moim kanale. Jeszcze nie jestem w stanie robić tego regularnie, ale dzięki Wam mogę robić choć jeden taki wyjazd w miesiącu.
Cała kwota będzie przeznaczona na dojazd, zezwolenia, wynajem łodzi, czy nocleg nad zupełnie nową wodą.
Nowe zbiorniki, mniejsze i większe rzeki, stawy i starorzecza, z nowymi technikami i w pogoni za nowymi gatunkami.
To również szansa na spotkanie się ze mną nad wodą, pojawienie się na odcinku i wspólne wędkowanie. Może na następnym Vlogu pojadę właśnie do Ciebie :)!
Dziękuję!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Tomasz Lewandowski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

marek kotun
marek kotun
50 zł
Anonimowy patron
50 zł
Artur Cadko
Artur Cadko
104 zł
Maciej Sieniuc
Maciej Sieniuc
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.