Tomasz Lewandowski

W Patronite od 10.10.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 284

liczba Patronów: 398

14 patronów
573 zł miesięcznie
22 727 zł łącznie
Cześć! Jestem człowiekiem o milionie zainteresowań, który nie wyobraża sobie życia w szarej monotonii. Kiedy kilkanaście lat temu obejrzałem swój pierwszy film wędkarski i zobaczyłem jak John Wilson świetnie się bawi jednocześnie pracując w branży, którą kocha tak bardzo, wiedziałem że zrobię wszystko by iść w jego ślady.

O Autorze

Cześć!

 

Skoro już tu jesteś to pewnie wiesz czym się zajmuję, natomiast jeśli nie...

TO JA!
Ależ była radocha! Największa ryba PIERWSZEGO ZLOTU FISHINGWITHACE

Wędkuję praktycznie całe moje życie. Mimo sprzeciwów Mamuśki i INTERWENCJI SIŁ ZBROJNYCH mój Tata zabierał mnie nad wodę dosłownie odkąd tylko byłem w stane samodzielnie siedzieć. Nie trudno było zarazić mnie pasją. Połknąłem haczyk na dobre...

DAWNO DAWNO TEMU!
TATO JESZCZE 5 MINUT!

Kiedy obejrzałem pierwszy film wędkarski z Johnem Willsonem, nie mogłem przestać marzyć o wskoczeniu na jego miejsce. Niejednokrotnie uciekałem od taty na inny pomost i wyobrażałem sobie, że tuż przede mną stoi kamera. Przedzierając się przez mazurskie lasy o 3 rano udawałem, że idzie ze mną kamerzysta ( leki nie pomagają do dziś :)). 

LAPONIA
LAPONIA 2015 - BYŁO NIESAMOWICIE!

Coś co jeszcze niedawno było tylko moim marzeniem, na dzień dzisiejszy jest na wyciągnięcie ręki. Dzięki rozwojowi elektroniki i YouTubowi jestem w stanie robić to o czym marzyłem praktycznie całe moje życie. 

Nie interesuje mnie jednak ani telewizja, ani studio, ani kamerzyści czy montażyści. Chcę pracować przy filmach absolutnie sam. Ma to mnóśtwo ograniczeń ale satysfakcja jest niesamowita.

Przede wszystkim chcę zniszczyć wszystkie stereotypy związane z moją pasja. Wędkarstwo to MASA EMOCJI, MASA RADOCHY i BARDZO CIĘŻKA PRACA. To często SETKI godzin bez żadnych efektów... Wszystko to jednak sprawia, że kiedy w końcu uda nam się osiągnąć sukces, to cieszy on jak żaden inny, w żadnej innej pasji.  

NAJWIEKSZY
Wielki, MAZURSKI, ciężko wypracowany SZCZUPAK

Jestem tu po to ,aby było Wam łatwiej ten sukces osiągnąc, aby Was zmotywować do jeszcze większych starań, ale przede wszystkim, żebyście zobaczyli jak niesamowitym hobby jest WĘDKARSTWO. 

 

Moja wyobraźnia nie zna granic - co chyba zauważyliście już wcześniej - i planów na rozwój kanału i dalszą moją dzialaność mam mnóstwo. Mógłbym Wam o nich wszystko opowiedzieć. Mógłbym, ale.. .WOLĘ POKAZAĆ!

Tomek 'Ace' Lewandowski

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem