Fotografia Analogowa

W Patronite od 18.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1243

Liczba Patronów: 1217

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
275 miesięcznie
Fotografia Analogowa - to projekt popularyzacji klasycznej fotografii której to nie chcę pozwolić na odejście w zapomnienie.

O Autorze

Projekt "Fotografia Analogowa" powstał z myślą o młodych którzy zechcieli by wejść w świat klasycznej fotografii ale nie wiedzą jak.

Teraz jest kanał na YouTube który ma na celu propagowanie fotografii analogowej, ale też zawiera, stale się powiększającą, bazę instrukcji obsługi oraz recenzji apartów.

W przyszłości zamierzam prowadzić warsztaty fotografii klasycznej, potrzebne miejsce na porządną, dużą ciemnie już mam, trzeba je wyremontować oraz wyposażyć.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
vucub caquix
vucub caquix
Próg: 15 zł
Piotr Piszczyk
Piotr Piszczyk
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Grzegorz Gizler
Grzegorz Gizler
Próg: 15 zł
Helena Chałupka
Helena Chałupka
Próg: 25 zł
Wojciech Zięba
Wojciech Zięba
Próg: 25 zł