Kamila Engelhardt

W Patronite od 22.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 666

Liczba Patronów: 557

Zostań Patronem
24 patronów
504 miesięcznie
1 533 łącznie
Freky Ton jest formacją taneczną stylu Reggaeton ze Szczecina powstałą w marcu 2021 r. Jesteśmy grupą pozytywnych ludzi, których połączyła wspólna pasja do tańca. Jesteśmy otwarci na świat, Przełamujemy stereotypy, utarte schematy, pokazujemy, że każdy może tańczyć! Sky is the limit. Stay Freaky.

O Autorze

Freaky Ton powstał w celu pokazaniu światu, że niezależnie od naszego wieku, wyglądu, stylu, poglądów, każdy może tańczyć i czerpać z tego niesamowitą energię. Jesteśmy różni, ale to właśnie czyni nas wyjątkowymi. Przełamujemy swoje bariery, wychodzimy ze strefy komfortu, aby pokazać, że taniec jest magiczny i daje mnóstwo radości. 

Nasz styl to REGGAETON jest dynamiczny, energetyczny, a do tego osadzony w bardzo rytmicznej i przyjemnej muzyce. Jest niezwykle różnorodny, jego bazą są tańce osadzone w kulturze afro-latynoskiej i karaibskiej, np. afro, salsa, dancehall, hip-hop. Tańczony jest zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Poprzez taniec Reggaeton można wyrazić wszystkie emocje, od siły, odwagi, charakteru, zadziorności poprzez tajemniczość, a w przypadku kobiet także zmysłowość. Taka kombinacja powoduje eksplozję endorfin. Wspólna radość z tańca niesamowicie integruje ludzi, w rezultacie tego powstała właśnie formacja Freaky Ton. Zrzesza ona zwariowanych i pełnych pasji pozytywnych ludzi.

Dlaczego warto nas wesprzeć? Ponieważ chcemy promować RÓWNOŚĆ. To że każdy może spełniać marzenia i tańczyć niezależnie od swoich predyspozycji. Chcemy łamać stereotypy, wyznaczać nowe trendy. Jesteśmy najlepszym przykładem, że można. W obecnym świecie przesiąkniętym lansem, hejtem i wszystkim co jest nienaturalnie wyidealizowane chcemy pokazać, że bycie sobą, bycie szczęśliwym jest możliwe. Chcemy promować bycie Idealnymi - Nieidealnymi. Bycie Normalnymi bedąc Freakami :) 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Aleksandra Misiura
Aleksandra Misiura
Próg: 21 zł
Weronika Jaśkiewicz
Weronika Jaśkiewicz
Próg: 21 zł
Anonimowy patron
Próg: 21 zł
Joanna Szpotańska
Joanna Szpotańska
Próg: 21 zł
Ania Sawczyn
Ania Sawczyn
Próg: 21 zł
Agnieszka Nordbo
Agnieszka Nordbo
Próg: 21 zł