Fundacja Mały Duży Człowiek

W Patronite od 15.12.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1418

Liczba Patronów: 1403

Zostań Patronem
Kup na prezent
7 patronów
195 miesięcznie
2 805 łącznie
Fundacja Mały Duży Człowiek wspiera dzieci przebywające w Domach Dziecka niosąc pomoc materialną, psychologiczną, prawną. Otaczamy dzieci opieką medyczną oraz spełniamy marzenia, których jest tak wiele. Pomocą Fundacja obejmuje również młodzież wkraczającą w dorosłość.

O Autorze

Potrzeby dzieci przebywających w Domach Dziecka są ogromne.

Przez wiele lat odwiedzaliśmy Domy Dziecka. Kilka razy w roku organizowaliśmy zbiórki wśród znajomych. Dostarczaliśmy do placówek odzież, artykuły spożywcze i higieniczne. Bardzo szybko okazało się, że nasza pomoc jest kroplą w morzu potrzeb dzieci przebywających w Domach Dziecka. Brakuje środków finansowych, które mogłyby zapewnić dzieciom terapię psychologiczną, wytarczającą ilość jedzenia czy zakup odzieży.

Wtedy powstała Fundacja Mały Duży Człowiek.

https://youtu.be/2uK19QK2OdU

Dzieci, które w rodzinnym domu doświadczyły przemocy, głodu, zaniedbania, utraty bliskich, trafiając do Domu Dziecka rozpoczynają walkę o lepszy los. Ich życie i zdrowie jest zabezpieczone,  lecz przed nimi trudna, nieznana i samotna droga.  Na swoich małych barkach dźwigają dużo więcej niż mogą unieść.

http://youtu.be/qi4142RJng0

Prosimy, nie zostawiaj ich samych i pomóż nam pomagać... 

Kontakt z nami 

📨 kontakt@fundacja-mdc.org.pl

☎️ 530 722 409

Dane Fundacji: 

KRS: 0000908050  NIP: 5070097964

 

To my!

 

Ludzie Fundacji Mały Duży Człowiek!

      

   

Jeśli chcesz pomóc: 

Zostań wolontariuszem Fundacji Mały Duży Człowiek. Skontaktuj się z nami, działaj i pomagaj. 

 

Wpieraj Fundację regularnie na Patronite lub wpłać dowolną kwotę na nr konta: 

07 1600 1462 1850 4894 7000 0001

Pierwsza Pomoc Fundacji Mały Duży Człowiek

Zapraszamy firmy oraz osoby prywatne do wzięcia udziału w organizowanych przez nas szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy. Dochód z działalności szkoleniowej jest w całości przeznaczany na rzecz Fundacji Mały Duży Człowiek. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych ratowników medycznych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, w tym urządzeniem AED.

Istnieje możliwość certyfikowania kursu na Państwa życzenie. Tematykę zajęć modyfikujemy pod kątem osób odbywających szkolenie. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Korzystając z naszych szkoleń, zdobywają Państwo wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu pierwszej pomocy, jednocześnie wspierając działalność charytatywną. 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. 

 

Kontakt: e- mail: fundacja.mdc@gmail.com, tel.: 530 722 409


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Aleksandra Krysiak
Aleksandra Krysiak
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Izabela Sidorowicz
Izabela Sidorowicz
Próg: 50 zł
M@riusz
M@riusz
Próg: 10 zł