Fundacja Polska górom!

W Patronite od 15.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

Działalność w internecie

200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

200 zł

brakuje

W czasach pandemii działalność i promocja naszej fundacji w dużej mierze opiera się na internecie i chcąc, nie chcąc musimy ponosić tego koszty. Koszty promocji wydarzeń, koszty utrzymania hostingu i domeny, czy choćby koszty związane z administracją naszych mediów.

Inwestycja w sprzęt

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Jak pewnie wiecie mamy jako fundacja kupione dodatkowe czołówki i kijki trekkingowe, które bezpłatnie Wam pożyczamy na wspólnych wyjściach w góry. Często też zdarza się że pożyczamy Wam prywatny sprzęt (choćby raczki), dlatego chcemy inwestować w ten kierunek i nadal kupować sprzęt górski który będzie Wam służył i zapewniał bezpieczeństwo. W pierwszej kolejności chcemy zainwestować właśnie w dodatkowe raczki.

Wymarzony lokal dla fundacji

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Przyznamy się szczerze że posiadanie lokalu dla fundacji to jedno z naszych szczerych marzeń. Chcielibyśmy mieć miejsce gdzie możemy się spotykać i omawiać dalsze działania, miejsce gdzie możemy przechowywać fundacyjny sprzęt górski i najważniejsze miejsce gdzie możemy przyjmować przyjaciół naszej fundacji, żebyśmy mogli bez wstydu zaprosić Was na kawę "do siebie".

Spokojna działalność fundacji

6 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

6 000 zł

brakuje

To chyba kwota która w dużej mierze pozwoliłaby na w miarę stabilne funkcjonowanie fundacji bez oglądania się za siebie czy aby nikt nie ściga nas za długi. Długów na szczęście nie mamy, ale osiągnięcie stabilności pozwoliłoby nam na spokojniejsze działania.
Zostań Patronem
Kup na prezent