Avatar użytkownika

Fundacja Polska górom!

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy bardzo za wsparcie! Każda złotówka się liczy aby wesprzeć działalność statutową naszej fundacji! Kiedyś słyszeliśmy o takiej metodzie oszczędzania jak odkładanie każdej całej piątki do skarbonki. Cieszymy się że możemy być tą skarbonką i wykorzystać każde 5zł.

Wchodząc na ten próg trafiasz na listę naszych patronów, która znajduje się na stronie naszej fundacji. Serdecznie dziękujemy.
10 zł miesięcznie
Fantastycznie że postanowiliście nas wesprzeć. Każde 10zł jest na wagę złota! Tym bardziej że ma to dla nas znaczenie nie tylko materialne, ale dzięki Wam wiemy że to co robimy ma sens i warto się starać. Wasze wsparcie jest nieocenione.

Wchodząc na ten próg trafiasz na listę naszych patronów, która znajduje się na stronie naszej fundacji. Serdecznie dziękujemy.
30 zł miesięcznie
Chyba musisz nas lubić skoro zaglądasz na ten próg! Jest nam szalenie miło że chcesz wesprzeć nasze działania w kwocie 30zł, bo to już równowartość biletu pociągiem w góry. Cóż możemy powiedzieć oprócz dziękujemy!

Wchodząc na ten próg trafiasz na listę naszych patronów, która znajduje się na stronie naszej fundacji. Serdecznie dziękujemy.
50 zł miesięcznie
To już duże wsparcie psychiczne dla nas i znak że w pełni wspierasz nasze działania. Duże też wsparcie finansowe do realizacji naszych działań statutowych. Cieszymy się że jesteś z nami!

Wchodząc na ten próg trafiasz na listę naszych patronów, która znajduje się na stronie naszej fundacji. Serdecznie dziękujemy.
100 zł miesięcznie
Serio? Interesuje Cię wsparcie na poziomie 100zł miesięcznie? Jesteśmy pod dużym wrażeniem i serio nie wiemy jakimi słowami wyrazić naszą wdzięczność za okazane wsparcie.

Wchodząc na ten próg trafiasz na listę naszych patronów, która znajduje się na stronie naszej fundacji. Dodatkowo zapraszamy na wszystkie organizowane przez nas wydarzenia ze specjalną dla Ciebie zniżką 20%. Serdecznie dziękujemy.
200 zł miesięcznie
Wow, 200zł? Z takimi entuzjastami to my faktycznie możemy zwojować najwyższe góry świata! Takie wsparcie oznacza że naprawdę chcesz się zaangażować w rozwój fundacji, a Twoje cele są zbierze z celami fundacji. Szalenie dziękujemy że jesteś z nami!

Wchodząc na ten próg trafiasz na listę naszych patronów, która znajduje się na stronie naszej fundacji. Dodatkowo zapraszamy na wszystkie organizowane przez nas wydarzenia ze specjalną dla Ciebie zniżką 20%. Serdecznie dziękujemy.
500 zł miesięcznie
Zwyczajnie nie wiemy co powiedzieć, jak reagować i co napisać na tym progu! Zwyczajne dziękujemy to mało, ale jednak nie powiedzieć dziękujemy to zwykłe gburstwo. W takim wypadku oprócz gwarantowanych podziękować z powyższych progów, czyli trafienia na listę naszych patronów, która znajduje się na stronie naszej fundacji i zaproszenia na wszystkie organizowane przez nas wydarzenia ze specjalną dla Ciebie zniżką 20%. Proponujemy specjalne warunki podziękowania, które ustalimy wspólnie. Może wspólne wyjście w góry lub prezentacja podróżnicza czy warsztaty we wskazanym przez Ciebie miejscu i czasie?

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Polska górom! w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Misją oraz celem istnienia Fundacji Polska górom! jest popularyzacja turystyki górskiej i promowania bezpiecznego zachowania w górach. Chcemy zarażać swoją pasją wszystkie pokolenia poprzez organizację warsztatów oraz imprez. Działamy również intensywnie na rzecz promocji kultury górskiej i ekologii

Fundacja Polska górom! zajmuje się promowaniem i organizowaniem bezpiecznej turystyki oraz kultury górskiej. Misją Fundacji jest wzrost świadomości turystów na temat bezpiecznego i możliwie najmniej inwazyjnego korzystania z zasobów naturalnych naszej planety oraz szerzenie wiedzy na temat ochrony środowiska.

Akcja "Śmieci skrzydeł nie mają" w Górach Sowich

Zajmujemy się projektowaniem tematycznych gier terenowych adresowanych do dzieci i młodzieży, które w ciekawy sposób wprowadzą ich w tematy przyrodnicze, historyczne bądź pomogą poznać dane miejsce. 

Organizujemy nieszablonowe i otwarte dla wszystkich wyjścia w góry. Np.
- Nocna Korona Sudetów
- Wędrówka od zmierzchu do świtu

Nocna Korona Sudetów na Ślęży
Na chwilę przed startem Wędrówki od zmierzchu do świtu

Prowadzimy warsztaty górskie i podróżnicze, oraz prelekcje dla różnych grup wiekowych od przedszkolaka do seniora. (Link)

Prezentacja podróżnicza w Ziębicach

Poza tym organizujemy akcje sprzątania szlaków, wolontariaty oraz pokazujemy Dolny Śląsk osobom z niepełnosprawnościami.

My i nasi wolontariusze w Pałacu Gorzanów

Swoje działania realizujemy głównie na terenie Dolnego Śląska, lecz szczególnie skupiamy się na obszarach górskich oraz terenie Wrocławia.

Uczymy, pomagamy, uświadamiamy oraz organizujemy czas wolny!

Fundację tworzą Tomasz, Paweł i Piotr jako zarząd, ale tak naprawdę kręgosłupem są nasi przyjaciele i wolontariusze, których długo trzeba by wymieniać!

 

Cele Autora

Działalność w internecie
  • 200 zł miesięcznie
  • 200 zł brakuje
0%
W czasach pandemii działalność i promocja naszej fundacji w dużej mierze opiera się na internecie i chcąc, nie chcąc musimy ponosić tego koszty. Koszty promocji wydarzeń, koszty utrzymania hostingu i domeny, czy choćby koszty związane z administracją naszych mediów.
Inwestycja w sprzęt
  • 500 zł miesięcznie
  • 500 zł brakuje
0%
Jak pewnie wiecie mamy jako fundacja kupione dodatkowe czołówki i kijki trekkingowe, które bezpłatnie Wam pożyczamy na wspólnych wyjściach w góry. Często też zdarza się że pożyczamy Wam prywatny sprzęt (choćby raczki), dlatego chcemy inwestować w ten kierunek i nadal kupować sprzęt górski który będzie Wam służył i zapewniał bezpieczeństwo. W pierwszej kolejności chcemy zainwestować właśnie w dodatkowe raczki.
Wymarzony lokal dla fundacji
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 2 000 zł brakuje
0%
Przyznamy się szczerze że posiadanie lokalu dla fundacji to jedno z naszych szczerych marzeń. Chcielibyśmy mieć miejsce gdzie możemy się spotykać i omawiać dalsze działania, miejsce gdzie możemy przechowywać fundacyjny sprzęt górski i najważniejsze miejsce gdzie możemy przyjmować przyjaciół naszej fundacji, żebyśmy mogli bez wstydu zaprosić Was na kawę "do siebie".
Spokojna działalność fundacji
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 6 000 zł brakuje
0%
To chyba kwota która w dużej mierze pozwoliłaby na w miarę stabilne funkcjonowanie fundacji bez oglądania się za siebie czy aby nikt nie ściga nas za długi. Długów na szczęście nie mamy, ale osiągnięcie stabilności pozwoliłoby nam na spokojniejsze działania.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Polska górom! już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.