Fundacja Polska górom!

W Patronite od 15.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Misją oraz celem istnienia Fundacji Polska górom! jest popularyzacja turystyki górskiej i promowania bezpiecznego zachowania w górach. Chcemy zarażać swoją pasją wszystkie pokolenia poprzez organizację warsztatów oraz imprez. Działamy również intensywnie na rzecz promocji kultury górskiej i ekologii

O Autorze

Fundacja Polska górom! zajmuje się promowaniem i organizowaniem bezpiecznej turystyki oraz kultury górskiej. Misją Fundacji jest wzrost świadomości turystów na temat bezpiecznego i możliwie najmniej inwazyjnego korzystania z zasobów naturalnych naszej planety oraz szerzenie wiedzy na temat ochrony środowiska.

Akcja "Śmieci skrzydeł nie mają" w Górach Sowich

Zajmujemy się projektowaniem tematycznych gier terenowych adresowanych do dzieci i młodzieży, które w ciekawy sposób wprowadzą ich w tematy przyrodnicze, historyczne bądź pomogą poznać dane miejsce. 

Organizujemy nieszablonowe i otwarte dla wszystkich wyjścia w góry. Np.
- Nocna Korona Sudetów
- Wędrówka od zmierzchu do świtu

Nocna Korona Sudetów na Ślęży
Na chwilę przed startem Wędrówki od zmierzchu do świtu

Prowadzimy warsztaty górskie i podróżnicze, oraz prelekcje dla różnych grup wiekowych od przedszkolaka do seniora. (Link)

Prezentacja podróżnicza w Ziębicach

Poza tym organizujemy akcje sprzątania szlaków, wolontariaty oraz pokazujemy Dolny Śląsk osobom z niepełnosprawnościami.

My i nasi wolontariusze w Pałacu Gorzanów

Swoje działania realizujemy głównie na terenie Dolnego Śląska, lecz szczególnie skupiamy się na obszarach górskich oraz terenie Wrocławia.

Uczymy, pomagamy, uświadamiamy oraz organizujemy czas wolny!

Fundację tworzą Tomasz, Paweł i Piotr jako zarząd, ale tak naprawdę kręgosłupem są nasi przyjaciele i wolontariusze, których długo trzeba by wymieniać!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent