Fundacja THORAX

Młodzieżowa akcja antynikotynowa

600 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

600 zł

brakuje

Pomóż nam zrealizować projekt ( o przydługiej nazwie ) :
„Nie palę – Profilaktyka raka płuc poprzez zwiększenie świadomości i wiedzy o konsekwencjach wynikających z palenia tytoniu, skierowana do dzieci i młodzieży, rodziców i nauczycieli”.
Wiemy że jest i było wiele lepszych i gorszych akcji profilaktycznych w tym temacie. Jednak problem jest nadal aktualny. Chcemy walczyć nie tylko z nikotyną, ale głównie z modą na palenie, min. ę-papierosów.
Aktualnie trwają prace wolontariuszy nad produkcją filmów edukacyjnych, kierowanych do dzieci i młodzieży.
Finansując nas, pomagasz opracować lepszy materiał oraz lepiej, skuteczniej i głośniej, dotrzeć z tym ważnym przekazem do większej liczby osób.
Jeżeli chcesz poznać szczegóły projektu, napisz do nas: fundacja.thorax@ gmail.com.

ESMO dla studenta

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Zbieramy środki na sfinansowanie udziału 2-4 studentów Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w międzynarodowym kongresie onkologicznym ESMO. Są to świetni studenci i wspaniali wolontariusze Fundacji Thorax.
Wspierając ten projekt pomagasz nam sfinansować opłatę rejestracyjną na kongres, logistykę związaną z transportem i ich pobytem.
Udział w kongresie ESMO - https://www.esmo.org - to niezwykła gratka dla młodego naukowca, przyszłego lekarza zainteresowanego onkologią. To jedyne wydarzenie tej klasy w onkologii w Europie. W tym roku odbędzie się w Barcelonie.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)