Avatar użytkownika

GMMatibar

46
patronów
1 913 
miesięcznie
5 118 
łącznie
46
patronów
1 913 zł 5 118 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

16 zł miesięcznie
Piony są duszą gry, złotówka za każdego piechura!

Patroni z tego progu będą mieli możliwość uczestniczenia w turniejach (z moim udziałem) tylko dla Patronów na platformie na chess.com raz w miesiącu.
32 zł miesięcznie
Złotówka za każdą bierkę na szachownicy!

Patroni z tego progu będą mieli możliwość uczestniczenia w turniejach (z moim udziałem) tylko dla Patronów na platformie na chess.com raz w miesiącu.
64 zł miesięcznie
Najbardziej szachowa z liczb!

Patroni z tego progu będą mieli możliwość uczestniczenia w turniejach (z moim udziałem) tylko dla Patronów na platformie na chess.com raz w miesiącu. Dodatkowo planuję cykliczne symultany online.
95 zł miesięcznie
Oddajesz jakość bez pytania i doceniasz moje żarty, również te nieśmieszne!

Dla tych z Was, którzy zdecydowali się na tak znaczne wsparcie, przewiduję specjalne turnieje na chess.com (z moim udziałem) raz w miesiącu, a także niespodzianki. Dodatkowo planuję cykliczne symultany online.

Dorzucam też pocztówki z zagranicznych wyjazdów, jeśli Patron poda swoje dane adresowe.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora GMMatibar w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć! Z tej strony arcymistrz szachowy Mateusz Bartel. Od 2021 roku działam w Internecie, a od początku 2023 na własny rachunek. Z jednej strony staram się pokazać szachy z perspektywy arcymistrza, z drugiej - na tyle ile potrafię - tłumaczyć również najbardziej podstawowe zagadnienia.

Nazywam się Mateusz Bartel i jestem szachowym arcymistrzem. Fotografia może Was nieco zmylić, ale w szachy gram już ponad 30 lat!

Poza grą w szachy, od pewnego czasu, zajmuję się również jej promocją. Moje kanały na YouTube oraz Twitch mają już pewne grono fanów. Mam nadzieję, że ta grupa będzie rosła.

W swoich materiałach staram się pokazać piękno, ale też zawiłość królewskiej gry. Pokazuję perspektywę arcymistrza i sposób myślenia zawodowych szachistów. Kiedy jednak potrzeba, staram się również tłumaczyć najprostsze zagadnienia.

Zapraszam do wspierania moich projektów!

Cele Autora

Codzienne materiały
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 3 087 zł brakuje
38%
Tworzenie treści to pracochłonna czynność, zwłaszcza przy regularnej grze w turniejach. Jeśli co miesiąc zbiorę 5000, to zrobię wszystko, abyście codzinnie znaleźli nowe materiały na moich kanałach.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora GMMatibar już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Przemek Jaśkiewicz
Przemek Jaśkiewicz
64 zł
Marek Defeciński
Marek Defeciński
16 zł
Piotr Grudzień
Piotr Grudzień
32 zł
Adam Piątak
Adam Piątak
16 zł
Tadeusz Luczyna (tlucz)
Tadeusz Luczyna (tlucz)
16 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.