Zbigniew Pakleza

W Patronite od 11.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 672

Liczba Patronów: 509

Zostań Patronem
Kup na prezent
38 patronów
794 miesięcznie
18 561 łącznie
Szachy to moja pasja i mam nadzieję, że skoro tu trafiliście, to Wasza również :) Drugą z moich pasji jest podróżowanie! Moje szczęście polega na tym, że bardzo często można te dwie pasje łączyć :) Postaram się dzielić z Wami moim doświadczeniem w tych dwóch dziedzinach.

O Autorze

Arcymistrz Szachowy, Trener, Komentator, Podróżnik. Przygodę z szachami zacząłem w 1996 roku. Tytuł arcymistrza uzyskałem w 2014r. W szachy grałem w kilkudziesięciu krajach pojedynkując się z graczami z ponad 100 krajów. Reprezentowałem kilkanaście klubów z Polski, Czech, Niemiec, Anglii, Islandii. Gram, streamuję i komentuję bo lubię, a nie dlatego, że muszę :) Dziękuję wszystkim za wspieranie moich pasji! :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika