Informacja Rada Naukowa Patronite zaleca zwiększoną ostrożność w odniesieniu do opinii Autora dotyczących pandemii SARS-CoV-2.

Witold Gadowski

W Patronite od 29.08.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 38

Liczba Patronów: 72

Zostań Patronem
Kup na prezent
315 patronów
12 730 miesięcznie
91 465 łącznie
Dzięki Waszemu wsparciu tworzymy wspólną Wyspę Prawdziwej Wolności – jedyne miejsce w internecie, które można nazwać Domem Polskim. Niezależne dziennikarstwo wydaje się reliktem poprzedniej epoki, jednak dzięki Wam możemy tworzyć treści w postaci: artykułów, programów, podcastów i filmów.

O Autorze

Jestem człowiekiem w nieustannym ruchu. Uważam się za dziennikarza, reportera opisującego rzeczywistość taką, jaka ona jest. Bywam pisarzem, poetą, autorem piosenek, zajmuje się także filozofowaniem i publicystycznym opisem otaczającego mnie świata. Staram się być niezależny i prawdomówny. Jeśli blisko jest Ci do mojej wizji wolności i niezależności, zapraszam. Jeśli chcesz się spierać zapraszam także. W Polsce mało jest wolności, ale możesz mieć wpływ na rzeczywistość. Wspierając Gadowskiego, dotując rozwój takiego stylu działania i myślenia, poszerzasz obszar wolności – wbrew tym, którzy chcą nas zamknąć w propagandzie. Zapraszam Cię do wspólnej podróży.

- Co zrobiliśmy do tej pory?

Wasze wsparcie do tej pory przyniosło owoce, o których jeszcze kilka lat temu mi się nie śniło. Prowadzimy własne wydawnictwo książkowe. Zorganizowaliśmy aż cztery Marsze Życia i Wolności Polaków i Polonii w Oświęcimiu, kupiliśmy dom dziecka w Chorwacji dla sierot poszkodowanych w trzęsieniu ziemi, nagraliśmy film „Święci z Doliny Niniwy” i reportaż „Od powietrza, głodu, ognia i wojny...”, cyklicznie wydajemy programy „Komentarz tygodnia” oraz „Ludożerca: Rozmowy Najtrudniejsze”. Obecnie pracujemy nad filmem dokumentalnym z Ukrainy, na którym uwiecznimy przekazanie zebranych dzięki państwu 350 000 zł na rzecz Polaków żyjących na Ukrainie. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami!

- Nadchodzimy!

Już stworzyliśmy medium niezależne od panującego establishmentu, dlatego jesteśmy kąsani i zwalczani ze wszystkich stron. Nie poddajemy się w działaniach i zwracamy się do Was, abyśmy wspólnie się rozwijali i tworzyli niepokorną społeczność wolnych ludzi.

Kolejnym krokiem będzie rozszerzenie naszej działalności o nowe platformy i nośniki multimedialne. Razem z Wami będziemy udoskonalać znane Wam programy oraz tworzyć nowe.

Programy publicystyczne:

Komentarz Tygodnia – znany państwu program, dzięki któremu spotykamy się co tydzień

 

Bez Cenzury - Program dokumentalno-reporterski prowadzony przez Piotra Zwiefkę

 

Ludożerca: Rozmowy najtrudniejsze – Rozmowy przeprowadzane przez Piotra Zwiefkę z interesującymi osobami

 

Filmy dokumentalne:

- o wojnie na Ukrainie

- o domu dziecka w Chorwacji, który kupiliśmy

- o handlu organami i śmierci mózgowej

Audiobooki:

- książkę "Szlag Trafił"

- moją najnowszą powieść

- książki, które wspólnie wybierzemy na specjalnej grupie dla Patronów!

- Specjalnie dla Patronów!

Stworzymy grupę na Facebooku przeznaczoną wyłącznie dla Patronów, na której będziecie z nami w stałym kontakcie. Jako pierwsi dowiecie się o naszych najnowszych inicjatywach, zobaczycie programy przed ich publikacją, wybierzecie książki, które nagramy w postaci audiobooków oraz zadacie mi pytania, które wykorzystamy w podcaście Q&A. Wszystkich Patronów czekają również niespodziewane konkursy!

Nasza grupa stanie się prawdziwym forum dyskusyjnym!

- Chcesz współtworzyć Wyspę Prawdziwej wolności? Wesprzyj nas i zostań Patronem!

- Nasze produkcje:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
blachprodukt blachprodukt
blachprodukt blachprodukt
Próg: 100 zł
Ewa Kuczyńska
Ewa Kuczyńska
Próg: 10 zł
Grzegorz Głowacki
Grzegorz Głowacki
Próg: 10 zł
Jarosław Nachurny
Jarosław Nachurny
Próg: 10 zł
Ewa Jaworska
Ewa Jaworska
Próg: 50 zł