Cezary Mieleniewski

W Patronite od 28.05.2018

Cześć, Jestem trenerem fechtunku od 99r prowadzę stowarzyszenie non profit "szermierka kielce" gdzie uczę walki bronią białą w pełnym kontakcie. Mam plan ;-) chce zorganizować Galę 10 listopada 2018r. w której zmierzą się mistrzowie dawnych sztuk walki niczym gladiatorzy w Koloseum. Wielkie SHOW !

O Autorze

Pasjonuje mnie walka i nasze narodowe tradycje. Od 19 lat zajmuje sie fechtunkiem bronią białą.

Przerobiłem w swoim życiu już niemalże wszystkie rodzaje broni... topory, miecze, rapiery itd... Ale nic nie przykuło tak mojej uwagi jak szabla.

Zaczynałem w czasach kiedy po okresie komuny i wcześniejszych wojnach i rozbiorach nieostały się żadne materiały na temat polskiej sztuki władania szablą. Jednak wszyscy znają Husarię -najpoważniejszą jazdę świata. Szabla husarska to nasz polski wynalazek -najdoskonalsza broń biala na świecie. Zakochałem się w naszej tradycyjnej sztuce walki i od 99r udało mi sie odtworzyć naszą narodową technikę władania bronią.

Teraz chce zrealizować kolejne marzenie, chce zorganizować wielką Galę HFC (Historical Fighting Challenge) w której niczym zawodnicy MMA - najlepsi szermiercze staną do walki w pełnym kontakcie.  Udało mi się kupić profesjonalny oktagon, wyszkoliłem wielu świetnych zawodników, mam na koncie organizacje turniejów rycerskich, profesjonalnych eventów dla firm.

Wiem że jestem gotów do realizacji tak wielkiego projektu. Data nie jest bez znaczenia to 100-lecie suwerenności naszej ojczyzny i chce oddać hołd poległym bohaterom. Pomożecie  mi zrealizować ten projekt i weźcie w nim udział jako zawodnik, widz czy patron.

Nagrałem właśnie pierwszy film fabularny w formie teledysku. Niebawem premiera! Wystąpili znani aktorzy a całość nakręcił bardzo profesjonalną ekipa filmowa. Jeśli będę miał środki- będę nagrywał więcej filmów promujących polskie tradycje i historia naszego narodu. Pomóżcie proszę.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)