Avatar użytkownika

Galeria u Agatki

21
patronów
720 
miesięcznie
13 580 
łącznie
21
patronów
720 zł 13 580 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dzienx!
Każda dyszka sprawi, że mogę więcej podziałać.
💖💖💖💖💖
20 zł miesięcznie
Dzienx, dzienx!
Dzięki Tobie mogę zadziałać jeszcze więcej i lepiej.
💗💗💗💗💗
50 zł miesięcznie
O Pani, Panie, kłaniam się w pas!
Będzie komplet vlepek i pocztówka. I już zacznę wymieniać Twoje nazwisko (jeśli oczywiście chcesz) w publicznych podziękowaniach.
💓💓💓💓💓
100 zł miesięcznie
Łoł, łoł, łoł! Ale super, mega wdzięczność!
A dla Ciebie autorska pocztówka, komplet vlepek i 4 kupony na loterię, w której absolutnie każdy los wygrywa.
💞💞💞💞💞
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
10 dostępnych miejsc
DZIĘEE KUU JEEEĘ ! ! !
Przy tej kwocie możesz sobie sam/a wybrać 4 nagrody z loterii i poczuć się władcą / władczynią losu.
A do tego indywidualne warsztaty z fotografii wielkoformatowej albo camery obscury (materiały gwarantuję więc będzie dobra zabawa
💕💕💕💕💕

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Galeria u Agatki w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Niezależna galeria sztuki promująca młodych artystów we Wrocławiu.

GALERIA U AGATKI
 

GALERIA U AGATKI
 

„Galeria u Agatki” to miejsce-sztuka, to miejsce dla Was - artystów_ek, kuratorów_ek, uczestników_czek prowadzone autorsko przeze mnie, czyli Agatę Grzych. Jest to moje miejsce, które stworzyłam z myślą o osobach, które zaczynają swoją przygodę jako artystki_ści … i tak od kilku lat „Galeria u Agatki” stała się przestrzenią spotkań, kameralnych koncertów, eksperymentów artystycznych i innych działań performatywnych. A co najważniejsze miejscem inkluzywnych, otwartym i bezpiecznym dla wszystkich.

Galeria działa nieustanie od 2018 roku. Pokazałam/odbyły się w niej 75 wystaw oraz liczne spotkania, pokazy filmowe, performency, warsztaty, a także najmniejsze koncerty muzyki elektroniczniej, tradycyjnej i eksperymentalnej. 

Jak to działa?
Razem z zaproszonym artystką_tą tworzymy i produkujemy wspólnie wystawę, która udostępniana jest przez dwa lub trzy tygodnie. Wstęp do galerii zawsze za free. Najczęściej pokazywałam fotografię (bo sama działam w tym medium), ale też pojawiają się wystawy malarstwa, grafiki, ilustracji, street artu lub innej formy twórczej. Wszystkie rzeczy wykonuję sama przy wsparciu artysty oraz przyjaciół galerii. W tym sama ponoszę wszystkie wydatki związane z administrowaniem tej przestrzeni. Galeria to 16m2, które udomowiło już ok. 300 (sic!) artystek_tów.

„Galeria u Agatki” mieści się na Wyspie Tamka w samym sercu Wrocławia. Wyspa Tamka działa od 2018 jako art hub - miejsce zrzeszające wielu artystów; malarzy, fotografów, muzyków, tatuatorów.

Do tej pory współpracowałam z m.in.: Tiff Festival, Bike Days Film Festival, Zinteka, #Thinkpink_gang, Wrocławska Szkoła Fotografii afa, Uniwerystet Dzieci.


 O mnie:
Fotografka, animatorka kultury, dziennikarka, wykładowczyni. Jestem kuratorką ponad 50 wystaw i działań artystycznych we współpracy z BWA Wrocław, Galeria Entropia, Tiff Festival, CK Agora oraz we własnej galerii „Galeria u Agatki”, a także gościnnie kuratoruję wystawy w Circle / Triangle Modern Art Gallery. Uczestniczka Fotofestiwalu w Atenach, Miesiącu Fotografii w Bratysławie, Międzynarodowym Festiwalu Fotografii w Łodzi. Prowadzę audycję o sztuce współczesnej „Artefakty” w radiu Luz. W swojej twórczości podejmuję tematy związane z religijnym kiczem.

 

 

 

 

 

Cele Autora

Utrzymanie Galerii u Agatki, wsparcie artystów
  • 1 400 zł miesięcznie
  • 680 zł brakuje
51%
Za tę kwotę będę w stanie utrzymać galerię - opłaty administracyjne (wynajem i inne rachunki), a czasem przygotować i odświeżyć przestrzeń pomiędzy wystawami.
Marzy mi się też, aby móc do wystaw wydrukować plakaty i podać warzywa i owoce jako poczęstunek na otwarciach :D.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Galeria u Agatki już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jakub Dziewit
Jakub Dziewit
10 zł
ja le
ja le
20 zł
Joanna  Olichwer
Joanna Olichwer
50 zł
piskorek
piskorek
20 zł
Maciej Bujko
Maciej Bujko
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.