Avatar użytkownika

Gambit TV

175
patronów
3 518 
miesięcznie
175
patronów
3 518 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Wirtualna trójka

No w sumie nie taka wirtualna. To bardzo realne trzy złote, za które dziękuję. To próg dla wszystkich, którzy po prostu chcą wesprzeć mnie bardzo symbolicznie. Bardziej symbolicznie się nie da, bo Patronite nie pozwala na niższe progi. Ale za te trzy złocisze Dziękuję każdemu z Was z osobna i wszystkim naraz.
5 zł miesięcznie
Piątka za piątkę!

Dziękuję. 5 złociszy, to dobry początek. Z tego już można coś budować. A za tę piątkę, w dowolnym miejscu i momencie, możesz podejść do mnie i przybić piątkę dowolnego rodzaju.
9 zł miesięcznie
Tajne Stowarzyszenie

Super. Dziękuję bardzo. Dziewięć złociszy to konkret. To prawie dycha :) Jak to bywa w zwyczaju na Patronite, za tę kasę dostaniesz dostęp do Super Tajnej Strony Na Fejsie, gdzie Patroni poznają moje najbliższe plany recenzenckie, zobaczą dziwne fotki z planu i inne dziwności. Do tego oczywiście możliwość przybicia piątki (albo i dwóch) w dowolnym miejscu i momencie.

Dzięki uprzejmości sklepu reDrewno Patroni z tego progu otrzymają 5% rabatu na produkty tam dostępne. Kod rabatowy Patroni otrzymają w wiadomości powitalnej.
19 zł miesięcznie
Ty rzucasz pomysły, ja rozdaję gry!

Wielkie, wielkie dzięki. W dziewiętnastu złotówkach tkwi siła. Zwłaszcza jak zbierze się ich kilka. Ten próg oczywiście obejmuje nagrody z dwóch poprzednich progów. Dodatkowo, będziesz miał możliwość wygrywania gier, które moja żona chce wywalić z domu, bo zabierają jej miejsce. A jeszcze bardziej dodatkowo, będziesz miał wpływ na kolejne materiały, dzięki różnym głosowaniom, albo podpowiedziom wprost.

Dzięki uprzejmości sklepu reDrewno Patroni z tego progu otrzymają 10%rabatu na produkty tam dostępne (rabat nie kumuluje się z rabatem z poprzedniego progu). Kod rabatowy Patroni otrzymają w wiadomości powitalnej.
39 zł miesięcznie
Wybierz 39 zł
5 dostępnych miejsc
Ja też chcę! Wybierz mnie!

OK, 39 złotych to już nie przelewki. Bardzo dziękuję za to wsparcie. Cóż mogę dla Ciebie zrobić? Oczywiście zyskujesz nagrody z poprzednich progów. Do tego masz prawo do nagrania u mnie swojej topki. Jak to zrobimy - kwestia do dogadania. Temat wybierzesz sam, albo podłączysz się pod moją comiesięczną topkę. Rodzaj nagrania też możemy spokojnie dogadać. Będzie Pani/Pan zadowolny(a) :)
49 zł miesięcznie
Wybierz 49 zł
5 dostępnych miejsc
Gambit na wyłączność

WOW! Wielkie WOW...49 złotych to w moich oczach niesamowite wsparcie. Bardzo dziękuję. Jesteś wielki. Dlatego, oprócz nagród z poprzednich progów, będziesz mógł mieć mnie na wyłączność na konwencie, na którym się pojawię. No dobra, może nie na turbo wyłączność, ale możesz podejść, powiedzieć, że jesteś Patronem za pięć dych (w zaokrągleniu) i teraz mam z Tobą zagrać w grę X. I ja pójdę i zagram.
100 zł miesięcznie
Kto jest psycho fanem? Ty jesteś psycho fanem!

Podobno Patronite bez progu za 100 złotych, to nie Patronite. Patronite bez progu dla psycho fanów się nie liczy. Zatem dodaję taki próg. Jeśli zdecydowałaś/zdecydowałeś się wesprzeć ten konkretny próg, to zniszczyłaś/zniszczyłeś system, a ja nie wiem co powiedzieć. Obowiązują Cię nagrody z poprzednich progów, a dodatkowo...dodatkowo, dogadamy się osobiście.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Gambit TV w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć. Z tej strony Tomek Dobosz z kanału Gambit TV. Od kilkunastu lat, w różnych miejscach, opowiadam co myślę o grach planszowych, abyście Wy, nie musieli kupować ich w ciemno. Od 2014 roku tym miejscem jest kanał Gambit TV, który chciałbym z Waszą pomocą rozwinąć.

Cześć. Z tej strony Tomek Dobosz z kanału Gambit TV. Od kilkunastu lat, w różnych miejscach, opowiadam co myślę o grach planszowych, abyście Wy, nie musieli kupować ich w ciemno. Od 2014 roku tym miejscem jest kanał Gambit TV, który chciałbym z Waszą pomocą rozwinąć.

Dlaczego Patronite? Bo z domowego budżetu, coraz ciężej wyrwać pieniądze na sprzęt, rozwój kanału, wyjazdy na konwenty (żeby spotkać się z widzami), czy nawet gry.

Kilka słów o mnie. Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Wychowany na Dungeons & Dragons i innych RPG, a także na ośmiobitowych komputerach. O grach wszelakich (komputerowych i planszowych) pisze już od kilkunastu lat. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie).

Na obecnym kanale publikuję różne materiały. Są tam recenzje gier wydawanych w Polsce, po polsku, przez polskich wydawców. Są też recenzje gier, o których słyszał ich twórca, wydawca, kilku graczy i Tom Vasel (bo on słyszał o wszystkich grach na świecie). Przykładowe recenzje:

Nagrywam też różne listy Top 10, a także własną wersję listy Top 50 najlepszych gier planszowych.

Jestem też chyba jedynym recenzentem, który nagrywa materiały pokazujące, jak zmieniła się moja opinia o grze po dłuższym czasie. Nazwałem je Rewizjami.

Cele Autora

Podróże małe i nieduże
 • 4 000 zł miesięcznie
 • 482 zł brakuje
87%
Raz na dwa (lub trzy) miesiące wybiorę się na weekend w podróż do miasta, w którym mieszkają jacyś moi Patroni (wybór losowy, lub w ustaleniu z Patronami), aby z nimi w coś zagrać i może nagrać to jako materiał na kanał (uwaga, oferta będzie ważna w granicach Polski).
GambitCon
 • 5 000 zł miesięcznie
 • 1 482 zł brakuje
70%
GambitCon - raz w roku zostanie zorganizowane spotkanie weekendowe Patronów (domyślnie w Gdańsku z uwagi na transport gier), na którym będziemy grać w gry (Tomb Raider)
Wy pytacie, ja odpowiadam.
 • 1 000 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Jak Gambit wplątał się w gry planszowe? Skąd pomysł na recenzowanie? Czy kupuję gry bo gram, czy kolekcjonuję? Grać z dodatkami, czy bez? Jakie ulepszacze do planszówek stosować? Tego wszystkiego dowiecie się z transmisji Live, które regularnie raz na dwa miesiące będę robił na kanale, na zadane przez Patronów tematy, a przy okazji będzie to też okazja do zrobienia sesji Pytań i Odpowiedzi.
Lista życzeń
 • 1 500 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Obok normalnych czterech materiałów (recenzji lub rewizji) w miesiącu będę też nagrywał jedną listę Top 5 albo Top 10 (czasem sam, czasem z gościem). Patroni będą mieli wpływ na to, jaki będzie temat topki w danym miesiącu.
W co by tu zagrać na życzenie?
 • 2 000 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Powrót przykładowych rozgrywek. Obok normalnych czterech materiałów (recenzji lub rewizji) w miesiącu (i topki z progu powyżej), raz na dwa miesiące (a może i raz na miesiąc jak się uda) nagram przykładową rozgrywkę w jakąś grę. Najczęściej będzie to solowa symulacja rozgrywki dwuosobowej, albo po prostu tryb solo, ale czasem może uda się nagrać normalną rozgrywkę. Oczywiście Patroni będą mieli wpływ na to, jakie gry pojawią się w tym cyklu.
Fast Track
 • 3 000 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Raz miesiąc Patroni mogą wybrać z listy gier "Work in Progress" czyli tej, na której są gry w obróbce jedną grę, której recenzja zostanie "przyspieszona". Oznacza to, że zajmę się tym tytułem priorytetowo. Nie dotyczy gier kampanijnych (typu Descent: Legendy Mroku, Aeon's End Legacy of Gravehold, czy Jaws of the Lion)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Gambit TV już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Tomasz Słupek
Tomasz Słupek
5 zł
Robert Zaremski
Robert Zaremski
9 zł
ZEN
ZEN
19 zł
amtj
amtj
19 zł
Maciej Król
Maciej Król
19 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.