Game Room Planszowy

W Patronite od 20.12.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 705

Liczba Patronów: 1353

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
720 miesięcznie
2 120 łącznie
Game Room to miejsce dla miłośników gier planszowych. Rządzi się wyjątkowymi prawami. Działa na zasadzie VIP-Roomu. Spotkania są kameralne i zamknięte, uzupełniane muzyką dobraną pod grę. Wszystko to powoduje wyjątkowy nastrój podczas rozgrywki i sprzyja koncentracji.

O Autorze

Na początku był chaos, potem przyszła pierwsza partia Endeavora i się zaczęło...

Game Room działa od lutego 2022 roku, jako mały klubik gier planszowych, podczas swojego istnienia był świadkiem epickich pojedynków, spektakularnych zwrotów akcji czy niespodziewanych zakończeń w wielu grach planszowych. Uczymy się, szlifujemy umiejętności i taktyki albo malujemy figurki. Taki mały planszówkowy świat. Zapraszamy!

 

My czujemy, że  jesteśmy potrzebni. Wy wiecie, że mamy pomysły na więcej. Dlatego jesteśmy tutaj. Liczymy na to, że zrobimy to wspólnie. 

 

 

Game Room to miejsce dla miłośników gier planszowych. Spotkania są kameralne w zamkniętych grupach, uzupełniane muzyką dobraną pod grę. Wszystko to powoduje wyjątkowy nastrój podczas rozgrywki, sprzyja koncentracji i zapewnia komfort gry.

 

 

W naszym lokalu każdy fan gier planszowych znajdzie coś dla siebie. W szafie mamy szeroki wachlarz tytułów z wielu kategorii. Znajdą się mniej i bardziej wymagające gry rodzinne, kooperacyjne, euro, strategiczne czy produkcje kategorii 4X. 

Proponujemy różne rodzaje sesji. Od edukacyjnych - gdzie uczymy się grać, przez granie dla satysfakcji po turnieje i gry rankingowe. Organizujemy również sesje RPG i spotkania, na których malujemy figurki.

Chcemy działać dalej i więcej! Gracie z nami? 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Maciej Skrok
Maciej Skrok
Próg: 100 zł
Konrad Proniewicz
Konrad Proniewicz
Próg: 20 zł
Przemysław Staszewski
Przemysław Staszewski
Próg: 100 zł
Michal M
Michal M
Próg: 100 zł
Kuba Dohnal
Kuba Dohnal
Próg: 100 zł
Katarzyna Kur
Katarzyna Kur
Próg: 100 zł