Garage Make Zone

W Patronite od 05.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 663

Liczba Patronów: 334

Zostań Patronem
Kup na prezent
55 patronów
695 miesięcznie
34 400 łącznie
Garage Make Zone Na polskim YouTube od ponad 3 lat. Od czasu gdy, opublikowaliśmy pierwszy film staramy się pomagać majsterkowiczom w swoich warsztatach realizować swoje małe i duże pomysły. Teraz to oni pomogli nam! Dzięki wsparciu Patronów mogliśmy utrzymać kanał i kontynuować pracę.

O Autorze

Garage Make Zone - już trochę nas znacie. Od paru lat prowadzimy nasz kanał YouTube, gdzie staramy się pomagać majsterkowiczom w ich projektach. 

Parę miesięcy temu poprosiliśmy Was o wsparcie. Groziło nam posprzątanie garażu i zamiast narzędzi, wstawienie samochodu... Jednak pokazaliście, że jesteśmy potrzebni! To dało nam kopa do działania. 

Przez ostatnie miesiące dzięki Wam i waszemu wsparciu siedzieliśmy w garażu i tworzyliśmy, a oto efekty naszej pracy.

 

Za wasze wsparcie :

? opłacamy serwer naszej strony internetowej,

? opłacamy dostęp do oprogramowania Adobe - Photoshop, AfterEffects, Premiere Pro, Ilustrator,

? opłacamy dostęp do oprogramowania i dodatków Filmora, dzięki którym możemy realizować nagrania z ekranu,

? zakupiliśmy sprzęt do realizacji oświetlenia i udźwiękowienia,

? wymieniliśmy procesor w komputerze służącym do montażu z i5 na i7,

? mogliśmy dojechać do Warszawy na targi PrzeróbMY vol.4

I co dalej?

? W najbliższym czasie planujemy uruchomić (już w trakcie testów) obsługę napisów dla osób niesłyszących. Znaleźliśmy stosunkowo tani serwis, który potrafi poradzić sobie z odczytem języka polskiego,

? równolegle do naszych filmów rozpoczynamy emisję materiałów nagranych przez widzów. Tu ilość emisji zależy od przesyłanych materiałów,

? planujemy zakup profesjonalnego oprogramowania do realizacji transmisji na żywo,

? planujemy zakup dodatkowych kamer,

? uniezależnienie testów maszyn, narzędzi itp od producentów (czyli, chcemy samodzielnie zakupywać sprzęt - nie otrzymywać go od firm ). Ten kto śledzi nasze publikacje wie, że na pierwszym miejscu stawiamy na rzetelny i uczciwy test. Niestety, niektórzy producenci tego nie rozumieją.

 

Zobacz co mówią o nas inni ;)

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Dariusz Hojczyk - Dachowe Konstrukcje
Dariusz Hojczyk - Dachowe Konstrukcje
Próg: 10 zł
Roman Janowski
Roman Janowski
Próg: 5 zł
Jacek Adamski
Jacek Adamski
Próg: 30 zł
Tomasz Mrowiec
Tomasz Mrowiec
Próg: 10 zł
Leszek W
Leszek W
Próg: 10 zł
Krzys Czekanski
Krzys Czekanski
Próg: 10 zł