Eugenia Bardzo Inna

W Patronite od 04.05.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 597

liczba Patronów: 677

11 patronów
340 zł miesięcznie

Sprzątanie Świata

2 000 zł

miesięcznie

17%

osiągnięto

1 660 zł

brakuje

Ta kwota pozwoli mi na zaangażowanie części mojego czasu na sprzątanie okolicy bliższej i dalszej. Poświęcenie paru godzin dziennie na przeszukiwanie krzaków i chodzenie w poszukiwaniu śmieci pozostawionych przez nieodpowiedzialnych ludzi sprawi, że każdemu będzie się milej spacerowało po okolicy, a Świat nie będzie się na nas wkurzał za to, że jesteśmy. Za każdym razem też gdy jestem w lesie i widzę grilujących lub piwkujących, to proszę o zabranie swoich śmieci do domu, zamiast zostawiać je na miejscu. Uważam, że zamiast karać, można żartem i śmiechem przekonać ludzi do myślenia. Następnym razem może oni zmotywują inną osobę do zadbania o Świat, bo zapamiętają mnie i moją prośbę.

Rozwijanie pasji

3 000 zł

miesięcznie

11%

osiągnięto

2 660 zł

brakuje

Bardzo bym chciała zrealizować parę projektów włóczkowych, które od lat siedzą w mojej głowie i wiem, że nie tylko mi przyniosłyby radość. Wy też często dopytujecie, kiedy w końcu powstanie pełen kombinezon z włóczki zamiast szalika, kiedy zrobię Waszą ulubioną postać z filmu w postaci czapki lub inne odjazdowe kapcie czołgi. ;) Osiągnięcie tego celu pozwoli mi na zakup odpowiednich materiałów oraz na czas na jego realizację.

Praca w pełnym wymiarze godzin

5 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

4 660 zł

brakuje

Wyobrażam to sobie tak: rano wstaję, daję jeść kotom, pakuję plecak i codziennie wyruszam w drogę na górskie szlaki lub miejskie ścieżki. Miejsc do posprzątania jest wiele, a dzięki Wam można sprawić, że na spacerze nie zobaczymy nawet jednego papierka. Możecie zgłaszać do mnie kolejne miejsca do posprzątania, a ja jak karetka na sygnale będę tam jechać moim rowerem do zadań specjalnych :) i doprowadzała miejsce do prawidłowego wyglądu. Marzy mi się Świat w którym ludzie nie będą egoistycznie myśleć, że są jedynym słusznym gatunkiem zwierzęcia na tej planecie, któremu wszystko musi być podporządkowane. Jesteśmy współużytkownikami i nie możemy tak się zachowywać, a odpowiedzialność za taki stan rzeczy spada na nas wszystkich. Wspierając mnie i moje działania, nie ruszając się z domu stajesz się WIELKI i pomagasz w bardzo realny sposób.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni