Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Piszę artykuły na temat miejsc zapomnianych, ale często wartych odwiedzenia. Staram się ukazać piękno drzemiące w tych miejscach. Każde z tych lokacji mają swoją unikalną historię. Warto ją odkryć. Turystyka jest dla każdego z nas, a odkrywanie historii, tajemnic może być ciekawym hobby.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 100 zł
Paliffko do autochodu
Niestety mój autochód na wodę nie jeździ. A szkoda. Trzeba czymś karmić to żarłoczne zwierzątko. No dobra, nie aż tak żarłoczne. Jednak karmić go trzeba, bo jak się go nie karmi to się przeziębia, kaszle i ma doła. Także podarujmy mojemu autochodowi odrobinę paliffka.

Co Wy zyskacie?? No cóż - jak autochód będzie zadowolony zawiezie mnie do wybranego miejsca, które chciałabym zwiedzić i nie będzie marudził.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Sprzęt to podstawa
Na chwilę obecną dysponuję aparatem Canon M10. Niestety szerokokątny obiektyw do tego aparatu się nie przyda. Z szerokokątnych tylko FishEye, który odrobinę zniekształca rzeczywistość. Jednak ja chciałabym robić coraz lepsze zdjęcia, rozwijać się i móc dawać Wam wyraźniejsze doznania wizualne. Zbieram więc na lepszy sprzęt do zdjęć czyli aparat i obiektywy. Obiecuję, że się sie zwiedziecie.

O Autorze

Cześć,

 

Mam na imię Magda, ale w internecie przedstawiam się jako Gleam Oblivion. Na swoim blogu prezentuje swoim czytelnikom miejsca często zapomniane, opuszczone. Miejsca, które kiedyś tętniły życiem, które mają swoją unikalną historię. Piszę często o lokacjach, które umykają nam w codziennym pędzie. Chce pokazać, że może być to świetną alternatywą do spędzenia czasu z rodziną, na świeżym powietrzu. Uczymy w ten sposób nasze dzieci szacunku do miejsc, przyrody. Moje artykuły przekazuje mediom nieodpłatnie, ponieważ chce szerzyć w społeczeństwie wartość aktywnego wypoczynku. Nie mam wielu sukcesów na koncie, rozwijam się, a to jest dla mnie najważniejsze.

 

 

 

 

Wszelkie moje wyprawy pokrywam z własnej kieszeni. Nie mam z nich żadnych materialnych profitów. Jednak do pisania artykułów, robienia zdjęć, wyjazdów trzeba funduszy. Każda złotówka przekazana dla mnie pójdzie na sfinansowanie wyjazdów. Nie chcę tego dla siebie, działam we wspólnym interesie nas wszystkich. Chcę sie rozwijać, odwiedzać więcej miejsc, robić coraz lepsze reportaże, nie tylko te pisane, ale równiez fotograficzne.

 

Co Wy możecie zyskać?? Wiedzę, ale nie tylko. Dla patronów będą przygotowane przypinki, koszulki czy też kubki. Będziecie mieć także wpływ na odwiedzane przeze mnie miejsca, może równiez razem zwiedzimy jakieś z takich miejsc.

 

Działając wspólnie możemy więcej! Bez Was nie będzie Gleam Oblivion.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 7
Dziękuję Ci, że tu jesteś i że zechciałeś mnie wspierać. Twoje wsparcie jest dla mnie bardzo ważne, a każda wpłata przybliża mnie do osiągnięcia celu. Dzięki Tobie, będę mogła w spokoju napić się wody i pomyśleć ciepło o Tobie.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Super, że chcesz mnie wspierać. Patroni z tego progu raz w miesiącu będą mogli zaproponować temat na kolejny artykuł ( oczywiście z kilku do wyboru ). Dodatkowo także podziękuję Patronom, zostaniecie wpisani jako moi Patroni pod koniec artykułu. Zyskujecie również prawo do nagród z poprzednich progów.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 4
Drogi Patronie, właśnie przyczyniłeś się do rozwoju mojego bloga. Dzięki Twoim wpłatom będę mogła zacząć spłacać raty za cichobiegi trekingowe, które zakupiłam z myślą o dłuższym zwiedzaniu. Jednak to nie koniec. Jest jeszcze coś dla Ciebie. Każdy z moich Patronów z tego progu otrzyma podkładkę pod kubek z logiem mojego bloga.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 4
Wielkie dzięki za Twe wsparcie. Twoje wpłaty przybliżają mnie coraz bardziej do osiągnięcia celu. Dzięki Tobie będę mogła podróżować bez obaw o to, że gdzieś się zawierusze podczas wypraw. Mapy to przecież podstawa. Ale w zamian za Twoje wsparcie otrzymasz kubek z nadrukiem.
Dodatkowo każdy Patron zyskuje również prawo do wszystkich nagród z poprzednich progów.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3
Dziękuję za wsparcie. Każdy z Patronów otrzyma pamiątkę z podroży. Co to będzie?? Niespodzianka. Ale myślę, że ucieszy Cię ona. Dodatkowo raz na 3 miesiące wybiorę jednego Patrona, który otrzyma również koszulkę. Dodatkowo każdy Patron zyskuje także prawo do wszystkich nagród z poprzednich progów
Zostań patronem