Maciej Mączyński

W Patronite od 31.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1239

liczba Patronów: 1170

3 patronów
50 zł miesięcznie
100 zł łącznie
Witam, mam na imię Maciej, tytułowy Grap Coach. Na patronite występuję jako Head Coach Akademii. Jestem Trenerem, animatorem, a przede wszystkim przewodnikiem dzieci po świecie sportu.

O Autorze

Grap coach Academy

Maciej Mączyński, Czarny pas judo i purpurowy BJJ.

 

Można powiedzieć, że duch sportu został zaszczepiony mi od kołyski. Ojciec i wujek wielokrotni medaliści w dziesięcioboju. Uczęszczałem na zajęcia karate, lekkiej atletyki i piłki nożnej. W końcu trafiłem na tatami na AWF Warszawa. Uczyłem się tam zarówno judo u Trenera Bochnaka, jak i BJJ u Trenera Okińskiego, z rąk którego uzyskałem purpurowy pas. Jak na tamte czasy byłem jednym z niewielu nastolatków, który mógł się pochwalić tym stopniem szkoleniowym. W momencie odejścia od AZS AWF Warszawa rozpocząłem treningi w klubie BKS Yawara. W którym trafiłem pod skrzydła Genialnego i charyzmatycznego Trenera Adamczyka.

 

 

Lata spędzone na macie jako zawodnik i trener, pozwoliły poznać mi niesamowite historie ludzi. Życie sportowca jest swego rodzaju przygodą, którą rozpoczynamy od postawienia kroku na macie, bieżni, czy murawie boiska. 

Zaczynamy powoli, niepewnie, aż się rozpędzamy i zaczynamy przechodzić kolejne poziomy niczym Goku z Dragon Ball. W poszukiwaniu wiedzy niejednokrotnie potrafiłem przejechać setki kilometrów. Pokonując przy tym wiele moich słabości i obaw. Sport hartuje ciało i umysł, dzięki czemu stajemy się gotowi na to, co przyniesie czas.

 

Pracowałem w wielu przedszkolach, które zmusiły mnie do zmiany metod treningowych, w taki sposób żeby dzieci czasem nie wiedziały, że uczą się nowych umiejętności. Zawsze staram się rozłożyć trudne rzeczy na najdrobniejsze szczegóły i wplatać je w zabawy. Gdy dzieci wychodzą z moich zabaw uśmiechnięte- to wiem, że osiągnąłem sukces.

 

 

W chwili obecnej chcę przekazywać dzieciakom ducha sportu

By mogły postawić ten pierwszy krok ku przygodzie...

Dlatego właśnie rozpocząłem publikować, najpierw zdjęcia, a teraz również i treningi online. Liczę na to, że uda mi się stworzyć profesjonalny kanał dla dzieci, a także Akademie jakiej jeszcze nikt nie wiedział.

Moje obecne projekty:

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni