Avatar użytkownika

Meaax - Trading, Rozwój inwestora

142
patronów
142
patronów

Progi wsparcia

25 zł miesięcznie
Dziękuję, że jesteś! Jesteś w drugim stopniu wtajemniczenia, a to oznacza, że będziesz na bieżąco z grupą, czatami i prowadzonymi webinarami. Dla subskrybentów “25” będzie przesyłana informacja o tematach, datach i godzinach spotkań wraz z linkiem rejestracyjnym - jeśli taki okaże się konieczny.
50 zł miesięcznie
No, No! Jesteś gość! Od teraz nie jesteś już biernym obserwatorem grupy i społeczności. Masz możliwość wpływać na to jakie tematy przyszłych spotkań (online) będą poruszane. Cyklicznie wysyłana będzie ankieta dot. Twoich propozycji oraz uwag. Dodatkowo w pakiecie wsparcia gwarantuję informowanie Cię w pierwszej kolejności o spotkaniach na żywo i konferencjach lub spotkaniach zamkniętych oraz masz dostęp do dodatkowych, bonusowych spotkań online, organizowanych kilka razy w miesiącu (głównie weekendami).
150 zł miesięcznie
Jesteś the best! Wspierając tą kwotą miesięcznie nie tylko pozwalasz rozwijać kanały i pomysły na przyszłe spotkania zamknięte (te online i te na żywo) ale i w pierwszej kolejności będziesz na nie zapraszany. Chociaż będą one niewielkie (10 - 20 osób max), to zawsze (i darmowo!) znajdzie się dla Ciebie miejsce! Oprócz tego daję szansę na konsultację mailową w razie potrzeby, na którą postaram się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe.
400 zł miesięcznie
Wybierz 400 zł
4 dostępne miejsca
Jesteś Top of the Top! Tylko 5 osób miesięcznie może subskrybować w ten sposób, a co za tym stoi? Będąc Top masz dostęp do wszystkiego co powyżej a dodatkowo raz w miesiącu możesz liczyć na spotkanie godzinne online w celu omówienia swojej sytuacji. Termin spokojnie dogadamy by było nam łatwiej się złapać! Pamiętaj, że nie oceniam - jestem po to, aby pomóc na tyle, na ile będę potrafił.
650 zł miesięcznie
Wybierz 650 zł
5 dostępnych miejsc
Limit 5 osób
To próg dla tych, którzy przede wszystkim stawiają na swój rozwój i samodzielność, nie podejście w stylu "korzystam z zagrań innych".

- wszystko co w poprzednich progach
- skupienie się na rozwoju indywidualnym
- 4 spotkania w miesiącu
- przedstawienie listy 'must have' do przerobienia wspólnego i indywidualnego

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Meaax - Trading, Rozwój inwestora w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Prezenter programów na żywo w Comparic Media Group, Redaktor Comparic.pl, prywatnie inwestor i propagator idei social-learningu.

🔵O mnie

Cześć! Jestem Max :) I nie, nie ten Max z Orange! Powiem Wam parę słów o sobie :)

Na rynku działam już od 2012 roku, z tego wiele lat jako samouk, podpatrywacz strategii i twórca własnych rozwiązań i podejścia do rynku. W roku 2016 założyłem klubu Inwestora Trading Club Szczecin, który potem ewoluował w markę NVT. W latach 2016 - 2018/19 prowadziłem biuro tradingowe, które było dla mnie jednym z najlepszych doświadczeń życiowych i zawodowych. Wokół klubu skupiało się wiele okolicznych traderów, inwestorów i spekulantów, którzy wiele wnieśli w sam projekt jak i w moje podejście do tradingu. 

Równocześnie z biurem, czyli z rokiem 2016, powstała Facebookowa grupa, która obecnie skupia około 4,5 tysiąca ludzi. Z uwagi na to, że grupa ma charakter zamknięty liczba ta mocno nie zmieniła się przez lata - ale warto podejść do tego jak do każdego innego aspektu życia, liczy się jakość a nie ilość. Grupa z czasem ewoluowała i przeniosła się do bardziej dynamicznego środowiska jakim jest czat Telegram, na którym przesiadujemy i wymieniamy się informacjami. 

 


🟢Skąd mnie znacie?

W poprzednich latach byłem prelegentem wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych i przeprowadziłem lekko licząc już (jak nie ponad!) 1000 godzin webinarowych, gdzie opisywałem zarówno podejście swoje, podejście do psyche, techniki, swoich błędów i budowy "swojego ja" na rynku. Byliście ze mną na wielu panelach na żywo, wielu spotkaniach otwartych, zamkniętych i konferencjach! 

Znacie mnie tez pewnie ze strategii "PSV", którą stworzyłem w latach 2016 - 2017. Jest nią podejście do inwestycji krótkoterminowych oraz strategii Simple Swing i stref akumulacji i dystrybucji. W sumie można powiedzieć, że jestem też pasjonatem ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawcą i propagatorem idei social-learningu. Stąd też poprowadzanych mnóstwo konferencji z prywatnego ramienia grupy NVT (a wcześniej Trading Club w Szczecinie). Dotychczas jeśli mnie pamięć nie myli zorganizowałem około 11 konferencji: tych mniejszych (20 - 30 osób) i tych większych (70+), zapraszając przy tym ciekawe osoby ze świata tradingu i nie tylko. 

Oprócz powyższego codziennie prowadzę pasma przygotowania do sesji z ramienia redakcji Comparic, podczas którego omawiam sytuację na najpopularniejszych rynkach, w tym indeksach, surowcach, towarach, walutach i kryptowalutach. Gdy starczy mi czasu omawiam również Wasze prośby i walory, którymi często są spółki polskie i zagraniczne. Oprócz tego piszę codzienne podejście do indeksów (intraday), które ułatwia rozeznanie się w sytuacji i pokazuje pewien punkt widzenia jak dalej odbierać można sytuację. Od czasu do czasu można też usłyszeć coś na moim kanale na YouTube, gdzie czasem prowadziłem live lub wieczorne spotkania. 

 


🟡Co za tym stoi!

Tą sekcję niezbyt lubię, ale coś warto dodać. Jak to kiedyś napisał jeden z organizatorów panelu, na którym występowałem: "Działania i trafność analiz, które wykonywał, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018." Dla jasności warto jedynie dodać, że to nie ja oceniam siebie pod względem jakości i skuteczności - to decyduje kapituła oraz Wy. Staram się dopasowywać treści do potrzeb czytelników i subskrybentów a z czasem i forma treści ewoluuje (dobrze widać to na przykładzie PSV oraz Pre-marketu!). 

Jeśli sukcesem można też nazwać zbudowanie fajnej społeczności, jaką jesteście - to podpiszę się pod tym rękoma i nogami! Pamiętajcie, że mimo faktu, iż Facebookowa grupa nie rozwija się bardziej niż mogła - nadal działamy na Telegramie i nadal tworzymy fajny team. Działania dobrowolnych moderatorów i administracji czatu dba o jakość rozmów i wypowiedzi.

 


🟣Dlaczego dołączyłem do Patronite?

Nie jest żadną tajemnicą to, że oprócz zawodowych czynności - zawsze dla Was jestem dostępny prywatnie. W poprzednich latach poświęcałem całe mnóstwo prywatnego czasu na budowanie społeczności, grup, czatów, materiałów, odpowiedzi na zapytania kierowane bezpośrednio na moje prywatne konto - za co nigdy nie chciałem niczego w zamian. Wspierałem, odpowiadałem i organizowałem - to tak w skrócie. I nadal to robię! 

Jednak to wszystko kosztuje czas, zaangażowanie, odpisywanie, doglądanie i prowadzenie. Być może jest teraz tego mniej niż kiedyś, ale każdy z nas dochodzi do pewnego etapu życia, gdzie nie może pozwolić sobie na wieczne siedzenie przed monitorem i musi zająć się innymi sprawami.. Założyłem konto na Patronite gdzie Ci, którzy oczywiście będą chcieli, będą mogli wesprzeć tę inicjatywę i zyskać coś w zamian. Mnie, kanały,  przyszłe inicjatywy (w tym spotkania na żywo w małym gronie i spotkania online). Nie ma żadnego przymusu, wymuszenia czy presji - kto uzna, że pomogłem, pomagam, zmieniłem coś w czyimś podejściu lub zwyczajnie pomocne są treści, które publikuję może dołączyć do patronatów kanału i inicjatywy uogólniając. Taka forma to działanie fair-play.

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Meaax - Trading, Rozwój inwestora już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Ewa Biernacka
Ewa Biernacka
150 zł
Łukasz Bednarczyk
Łukasz Bednarczyk
50 zł
Tomasz Pachnicki
Tomasz Pachnicki
50 zł
Jerzy
Jerzy
50 zł
Marcin Czyz
Marcin Czyz
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.