Grupa MoCarta

W Patronite od 19.08.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 900

Liczba Patronów: 925

Zostań Patronem
Kup na prezent
16 patronów
535 miesięcznie
40 795 łącznie
Witaj na profilu Grupy MoCarta.

„Jak to się stało? Czyli historia Frak’N’Rolla” to nasza autobiografia. Dołączając do grona Patronów staną się Państwo posiadaczami książki w formie e-booka (formaty epub i mobi).

E-book jest dostępny tylko przez serwis Patronite.pl. Szczegóły poniżej.

O Autorze

E-book można otrzymać przy wsparciu kwotą 20 zł przez trzy kolejne miesiące lub wspierając nas jednorazowo kwotą 55 zł. 

Więcej szczegółów w opisie poszczególnych progów.

„Jak to się stało? Czyli historia Frak’N’Rolla” to bardzo osobista opowieść o naszej przyjaźni, edukacji muzycznej, wzorcach, fascynacjach, uczuciach i pierwszych sukcesach przerwanych tragedią – śmiertelnym wypadkiem Artura Reniona, jednego z założycieli naszego kwartetu.

Zabieramy w niej Państwa na poznańskie blokowiska i do szarej fabrycznej Łodzi. Czmychamy szemranymi podwórkami warszawskiej Pragi i zakamarkami robotniczego Grochowa. A wszystko na tle historii rodzin Renionów, Jaślarów, Sikorskich, Kowaluków i Błaszczyków w PRL-owskiej Polsce.

Odwiedzamy też Paryż, Meksyk i Chiny oraz dokładamy wszelkich starań, żeby wreszcie odpowiedzieć na nurtujące Was pytania: jak to się stało, że udało się nam połączyć muzykę klasyczną z rapem, twórczością Michaela Jacksona, Beatlesów, tańcem na scenie i grą w ping-ponga? A także jak to się stało, że czwórka facetów we frakach stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych grup kabaretowych w Polsce?

Autorami książki są Jakub Jabłonka i Paweł Łęczuk.

Z całego serca dziękujemy za wsparcie, i że przez tyle lat jesteście z nami.

Do zobaczenia na koncertach!

Grupa MoCarta

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Andrzej Krzesinski
Andrzej Krzesinski
Próg: 20 zł
Janusz Czyżewski
Janusz Czyżewski
Próg: 35 zł
Monika Ignatowicz-Iwanowska
Monika Ignatowicz-Iwanowska
Próg: 35 zł
Zbigniew Zięba
Zbigniew Zięba
Próg: 40 zł
Anna Pieszka
Anna Pieszka
Próg: 35 zł