Grupa MoCarta

W Patronite od 19.08.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 213

Liczba Patronów: 254

Zostań Patronem
Kup na prezent
85 patronów
2 280 miesięcznie
37 320 łącznie
Witaj na profilu Grupy MoCarta.

„Jak to się stało? Czyli historia Frak’N’Rolla” to nasza autobiografia. Dołączając do grona Patronów staną się Państwo posiadaczami książki w formie e-booka (formaty epub i mobi).

E-book jest dostępny tylko przez serwis Patronite.pl. Szczegóły poniżej.

O Autorze

E-book można otrzymać przy wsparciu kwotą 20 zł przez trzy kolejne miesiące lub wspierając nas jednorazowo kwotą 55 zł. 

Więcej szczegółów w opisie poszczególnych progów.

„Jak to się stało? Czyli historia Frak’N’Rolla” to bardzo osobista opowieść o naszej przyjaźni, edukacji muzycznej, wzorcach, fascynacjach, uczuciach i pierwszych sukcesach przerwanych tragedią – śmiertelnym wypadkiem Artura Reniona, jednego z założycieli naszego kwartetu.

Zabieramy w niej Państwa na poznańskie blokowiska i do szarej fabrycznej Łodzi. Czmychamy szemranymi podwórkami warszawskiej Pragi i zakamarkami robotniczego Grochowa. A wszystko na tle historii rodzin Renionów, Jaślarów, Sikorskich, Kowaluków i Błaszczyków w PRL-owskiej Polsce.

Odwiedzamy też Paryż, Meksyk i Chiny oraz dokładamy wszelkich starań, żeby wreszcie odpowiedzieć na nurtujące Was pytania: jak to się stało, że udało się nam połączyć muzykę klasyczną z rapem, twórczością Michaela Jacksona, Beatlesów, tańcem na scenie i grą w ping-ponga? A także jak to się stało, że czwórka facetów we frakach stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych grup kabaretowych w Polsce?

Autorami książki są Jakub Jabłonka i Paweł Łęczuk.

Z całego serca dziękujemy za wsparcie, i że przez tyle lat jesteście z nami.

Do zobaczenia na koncertach!

Grupa MoCarta

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Jadwiga Konieczna
Jadwiga Konieczna
Próg: 35 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Piotr Pawłowski
Piotr Pawłowski
Próg: 40 zł
Janusz Czyżewski
Janusz Czyżewski
Próg: 35 zł
Piotr Kubacki
Piotr Kubacki
Próg: 30 zł
Monika Ignatowicz-Iwanowska
Monika Ignatowicz-Iwanowska
Próg: 35 zł