Grzechu40

W Patronite od 04.02.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 605

Liczba Patronów: 411

Zostań Patronem
Kup na prezent
42 patronów
740 miesięcznie
32 570 łącznie
Hej Ludziska! Mam na imię Grzesiek i prowadzę kanał na YT! :D Nagrywam przeróżne rzeczy i zawsze staram się je okraszać potężną porcją wiedzy o świecie. Wkładam w ów kanał całe serce, mnóstwo czasu i energii. Jeśli chcecie mi za to podziękować i wspomóc rozwój kanału macie powyższego Patronajta :)

O Autorze

Hej Ludziska! A raczej Witam Ludu Pracujący Grzechosławii!!!! :D Hehehe ale mi się ryjek śmieje bowiem nadejszła wiekopomna chwila! Założyłem z dawna obiecanego Patronite! :P Ogółem znacie mnie, w każdym razie 99% tu obecnych zna. Mimo wszystko nadmienię kim jestem i co tu robię.

Mam na imię Grzesiek i od wieeelu lat jako Grzechu40 prowadzę kanał na YT. Kanał będący wydźwiękiem mojej skromnej osoby. Przepełniony grami, zabawą, głupkowatym humorem ale przede wszystkim wiedzą z całego świata. Tak oto łączę przyjemne z pożytecznym powodując, iż zawsze z filmu można dowiedzieć się czegoś ciekawego. Sam kanał prowadzę już bardzo długo, wkładam w niego masę serca, energii oraz czasu. Jeśli chcecie docenić moje starania? Serdecznie zapraszam do wspierania tego co robię. Każda złotówka będzie dla mnie czymś wielkim i bardzo znaczącym. :) 

Przesyłając darowiznę, oświadczasz , że jesteś prawowitym właścicielem wszelkich wysyłanych środków. Wszystkie płatności są " napiwkami " / " darowiznami ". Postępując zgadzasz się nie odwoływać lub wycofywać przekazanych środków. Niczego nie należy się spodziewać w odpowiedzi na darowiznę / napiwek, a wszystko, co nastąpi to dodatkowy bonus.

JEŚLI CHODZI O POWYŻSZE CELE:

Wiem, że kwoty jakie założyłem są dosyć zaporowe, aby nie powiedzieć kompletnie irracjonalne. Wiem, że nie mam kanału o rozmiarach Krzysztofa Gonciarza i tym podobnych... Dlatego tłumaczyłem właścicielom strony, iż nie chcę zamieszczać tutaj suwaków progresu zadań, aby nie przerażać ludzi. Z resztą po części także po to abym sam się nie przeraził, gdy po miesiącu uda się zebrać jedynie 200zł :P Mimo wszystko postawiono mnie przed faktem dokonanym. Albo waszmość tworzysz suwaki albo profil nie przechodzi akceptacji. Dlatego też wszystko wygląda jak wygląda. Proszę was o to, abyście podchodzili do powyższych danych na spokojnie i z pewną dozą realizmu. To, że nie uda się uzbierać powyższych kwot nie będzie oznaczało, iż cele nie zostaną zrealizowane. Po prostu to czego się nie uzbiera na Patronite dołożę z własnej kieszeni... Im więcej będę musiał dołożyć tym więcej czasu minie do zrealizowania założonych rzeczy. ( Ciąg dalszy poniżej)

CELE DODATKOWE: 

Rzecz jasna poza powyżej zapisanymi zadaniami mam również zbiór celów pobocznych, które także chciałbym realizować poprzez powyższą stronę. Mimo wszystko nie mają one charakteru projektu, a bardziej pokrywania comiesięcznych kosztów dlatego zapisałem je w nieco odmienny sposób. ( Ciąg dalszy poniżej)

CEL DODATKOWY 1. UTRZYMANIE KANAŁU - Wielu ludziom wydaje się, że kanał nic nie kosztuje. No co! Przecież strona na YT jest darmowa więc wszystko jest za free. Tak? Ano nie. Niestety. Prowadzenie kanału to pewne koszty, które dotąd obciążały mój domowy budżet. Youtuber musi kupować gry, które nagrywa, musi utrzymać sprzęt, aktualizować go i wykupywać licencje na programy, z których korzysta. Jak dotąd ciągnąłem to na półśrodkach, dlatego mam słuchawki, które nie stykają, wytartą klawiaturę, na wpół wypalony monitor i stary fotel. Dzięki wsparciu tych kilkuset złotych miesięcznie mógłbym poprawić komfort nagrywania, zakupywać  najnowsze tytuły growe i wymieniać podzespoły PC-towe wtedy kiedy to konieczne. (Ciąg dalszy poniżej)

CEL DODATKOWY 2. MIŁE DODATKI - :P Nie bez powodu dodałem tutaj ów punkt. Mam nadzieję, że Patronite nie okaże się być dwumiesięcznym epizodem ale będzie okazyjnym źródłem dochodu obok mojej pracy zawodowej. Nie zrozumcie mnie źle. Nie liczę na kokosy, a znaczna część zebranych tu pieniędzy i tak pójdzie na opłacenie podatków ale byłbym bardzo szczęśliwym człowiekiem, gdyby po ich odprowadzeniu i po odłożeniu na powyższe cele, została symboliczna kwota. Za którą np. zaproszę drugą połówkę do restauracji, aby wynagrodzić jej całe dnie spędzone przy komputerze. :)

CEL DODATKOWY 3. PODRÓŻE - Obecnie odszedłem od koncepcji tworzenia serii podróżniczych, gdyż wymagały masy pracy, a nie przynosiły ogromnej oglądalności. Ale w przyszłości nie wykluczam, że jeszcze coś w plenerze nakręcę, a zebranie jakichkolwiek środków na poczet owego działania z pewnością by to ułatwiło :) 

Tyle. Rozpisałem się jak świnia :D No ale znacie mnie, ja tak lubię. :P Podsumowując, dziękuje za to, że jesteście i dziękuje za każdą złotówkę jaka się tutaj pojawi. Dziękuje za wszystko co robicie i dziękuje za to co robiliście przez ostatnie lata. Nawet, gdyby na powyższej stronie pojawiło się 5 groszy i tak będę was kochał Hehehe. Zasadniczo powinienem kończyć bo łezka się w oku kręci tak to pięknie podsumowałem :) ale dodam jeszcze coś ważnego. (Ciąg dalszy poniżej)

Wpłaty są w pełni dobrowolne i nie pozycjonuje podług nich widzów. Jak nadmieniałem powyżej, konto Patronite ma charakter uznaniowy "Forma darowizny za docenienie pracy" i nie można oczekiwać jakichkolwiek profitów w zamian za wsparcie. Cele, na które zbieram są z kolei typowo symboliczne. 

Trzymcie się i niech Partia Pracy Prosiaczej obdarza was Opieką :D 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Артур Попиолек
Артур Попиолек
Próg: 25 zł
Rakol_314
Rakol_314
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Piotr Lehmann
Piotr Lehmann
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Grzegorz Kozak
Grzegorz Kozak
Próg: 25 zł