W Patronite od 11.10.2016

Wpisowe na zawody

200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

200 zł

brakuje

Sporty walki trenuję od 6 lat, bardzo lubię się sprawdzać na zawodach, zdobywać kolejne medale. Kwota ta pomoże mi w wyjazdach na zawody, które nie zawsze są w Polsce, bardzo dużo prestiżowych zawodów odbywa się w różnych krajach w Europie. Kwota ta pomoże pokryć mi wpisowe.

Transport i nocleg podczas wyjazdu na zawody

350 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

350 zł

brakuje

Zawody odbywają się nie tylko w Polsce, ale również w Europie jest bardzo dużo prestiżowych zawodów. Dojazd i nocleg niestety jest bardzo kosztowny, kwota ta pomoże mi sfinansować dojazd i nocleg podczas wyjazdu na zawody

Suplementacja

400 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

400 zł

brakuje

Jeden z podstawowych i bardzo ważnych czynników w przygotowaniach.

Podczas przygotowań do walk i zawodów treningi są bardzo intensywne, często 2 razy dziennie. Suplementacja jest bardzo ważna ponieważ przyspiesza regenerację, uzupełnia niedobory w organizmie. Kwota ta znacznie odciąży mnie finansowo, pozwoli na zakup odżywek i suplementów takich jak: BCAA, Beta-alanina, Glutamina, Białko i Witaminy.

Zakup niezbędnego sprzętu do treningu

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Ta kwota umożliwi mi zakup nowego sprzętu takiego jak rękawice bokserskie, ochraniacze na piszczele itp. Akcesoria te co jakiś czas się zużywają dlatego też trzeba zakupywać nowe.

Dieta

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Dieta jest niezbędnym aspektem w przygotowaniach, ma ona na celu osiągnięcie limitu wagowego i utrzymanie dotychczasowej sprawności fizycznej. Miesięczny koszt diety wynosi około 1200 zł, obejmuje wszystkie niezbędne produkty.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)