Hallack

W Patronite od 14.01.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2941

Liczba Patronów: 2780

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
20 miesięcznie
20 840 łącznie
Cześć - mam na imię Piotr czyli Hallack z kanału na YT. Jestem już dość starym koniem - lecz dopiero teraz zdecydowałem się spełnić marzenie z dzieciństwa - wyruszyć na samotną wyprawę życia.. Ta stronka powstała - aby ludzie mi życzliwi mogli pomóc w tym przedsięwzięciu :)

O Autorze

Jeżeli tu trafiłeś/trafiłaś - to znaczy że znasz mnie już i że o wyprawie życia sporo wiesz :) Jeżeli tak nie jest - to z pewnością możesz nadrobić zaległości oglądając filmy na YT.

Wyprawa ma datę początkową - ale nie ma końcowej - potrwa raczej nie w tygodniach a miesiącach. Całe życie czekałem na ten moment - i chcę go rozegrać dokładnie tak jak sobie wymarzyłem w dzieciństwie. Nie chcę wiecznie czekać a później np. gdzieś na szpitalnym łóżku zastanawiać się dlaczego tego nie zrobiłem :)

Tak więc postanowiłem rzucić wszystko i porwać się na coś obecnie dla mnie niewyobrażalnego.

Nie chcę dawać żadnych celów finansowych - gdyż w ten sposób - zdradzić bym musiał plan maximum - jest on bardzo ambitny - ale niestety także kosztowny - nawet mimo skromnego życia.

Wyprawa nie będzie polegała na zaliczaniu państw czy miejsc i parciu do przodu byle dalej byle więcej. To po prostu nie ja. Chcę się móc zatrzymać w miejscach pozornie nieciekawych - w których turysta się nigdy nie zatrzyma, usiąść, poczekać, popatrzeć. Nie chcę też głodować czy liczyć na to że ktoś mi za darmo da jedzenie i schronienie - za stary jestem na to już - i niech młodzi tak podróżują.

A co Ty będziesz miał z tego że pomożesz?

To co każdy inny widz mojego kanału. Nie chcę dzielić ludzi na tych którzy są patronami i tych którzy nie są... Każdy widz mojego kanału może ze mną porozmawiać, zagrać, dostać kartkę z podróży itd itd... To jest po prostu naturalne i wręcz obowiązkowe - bo to Wy (nie tylko patroni) oglądacie moje filmy czy streamy - i samo to jest już nagrodą. Nie chcę aby ktoś kto nie ma pieniędzy poczuł się gorszy - mam nadzieję że jeżeli zdecydujesz się tu zostawić parę złotych - zrozumiesz to :)

Chciałbym też dzielić się na bieżąco z Wami tym co przeżywam - a także ukazać te miejsca od strony historycznej :) To niestety wymaga sporych nakładów - zorganizowania miejsca do pracy i także internetu...

Pierwszy etap wyprawy to będzie sielanka z jednym tylko dość hardkorowym wyjątkiem - wszystkiego się dowiesz z tego filmu - on opisuje pierwszy etap - czyli jakieś 2 tygodnie.

Aktualizacja - 09.08.1019

Wyprawa zakończyła się sukcesem. Trwała od 5 lutego do 3 sierpnia. Pół roku bez dwóch dni. Obejmowała: Hiszpanię, Gibraltar, Maroko, Saharę Zachodnią, Ziemię Ognistą, Patagonię, Argentynę, Chile, Boliwię, Pustynię Atacama....

To co przeżyłem - będzie można zobaczyć w filmach które niedługo zaczną się pojawiać na kanale. Patronite zostaje aktywny - gdyż po wyprawie każdy grosz się liczy, a prowadzenie kanału to sporo poświęconego czasu. Serdecznie dziękuję :)

Jeżeli nie czujesz się przekonany - po prostu poczekaj na pierwsze filmy z podróży. Może wcale nie będą takie złe :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Radek Michalowski
Radek Michalowski
Próg: 20 zł
Łukasz Płochocki
Łukasz Płochocki
Próg: 5 zł
Radzio2214
Radzio2214
Próg: 10 zł