Wojciech Kasprzak

W Patronite od 10.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 199

Liczba Patronów: 182

Zostań Patronem
95 patronów
2 215 miesięcznie
38 655 łącznie

Stan Nirwany

3 000 zł

miesięcznie

73%

osiągnięto

785 zł

brakuje

Ok, szczerze tego się nie spodziewałem! Mogę udowodnić Żonie, że to co robię ma sens :D i poświęcić Wam więcej czasu. Przełoży się to oczywiście na jakość materiałów, możliwość zakupu kamery i sprzętu studyjnego. Wszystko oczywiście po to by dalej rozwijać kanał i robić to lepiej.

YouTube jako praca

5 000 zł

miesięcznie

44%

osiągnięto

2 785 zł

brakuje

Najwyższy cel i marzenie wielu yutuberów, którzy pragną zrobić ze swojego hobby/pasji pracę i poświęcić na to cały dostępny czas biznesowy. Wiadomo :) reszta dnia musi zostać poświęcona dla Rodziny. Kwota 5000 zł/miesięcznie pozwoli mi uzyskać przychody, za którą będę mógł utrzymać rodzinę, ponieść wszystkie opłaty mieszkaniowe, zakupowe, ZUS, podatki i raty kredytów. W zamian mogę zaoferować, że zajmę się YT na pełen etat. Pozwoli to na regularne serię z gier, podcasty, zorganizowanie konkursów z nagrodami i projekty poboczne "Gotuj z Ragnarm", "Literatura", "Ragvlogi", "Turnieje TW". Możliwe będą wyjazdy na różne imprezy związane z grami i wspólne spędzanie czasu. Jestem świadomy tego, że taka kwota to już nie są małe pieniądze ale dopiero od takiego pułapu mogę powiedzieć, że czuję się bezpiecznie finansowo by nie angażować się w nic innego co odciągało by mnie od produkcji nowych materiałów. Jestem także całkowicie świadomy, że zobowiązuje się w taki sposób wobec Was i tego niesamowitego kredytu zaufania, którym potrafiliście obdarzyć w gruncie rzeczy obcego sobie człowieka. Mogę powiedzieć "Dziękuję i zapraszam na kolejny film" :)

Koszty podstawowe

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

1000 zł to kwota jaka mi wystarczy do pokrycia wszystkich niezbędnych kosztów związanych z prowadzeniem działalności na YT i w sieci. Kupowanie gier i programów to podstawowe potrzeby zagrajmera :) (jedzenie i picie nie jest ważne :D ) dodatkowo będę posiadał dzięki temu wynagrodzenie za dużą ilość czasu jaką poświęcam na tworzenie materiałów. Dzięki!

Regularne projekty

2 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dzięki tej kwocie mogę z czystym sumieniem, wrócić z pracy i przygotowywać dla Was regularnie ukazujące się materiały z gier, podcasty i inne filmy o jakie poprosicie. Poza wydatkami na gry i programy, które będziecie oglądać, możecie mieć pewność, że nie umrę z głodu :)
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Szymon Wojciechowski
Szymon Wojciechowski
Próg: 5 zł
Agnieszka Pagacz
Agnieszka Pagacz
Próg: 10 zł
Jakub Sz
Jakub Sz
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Dariusz Hajduga
Dariusz Hajduga
Próg: 50 zł
Łukasz
Łukasz
Próg: 10 zł