Holly Blue

W Patronite od 19.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2603

Liczba Patronów: 2222

Zostań Patronem
1 patron
10 miesięcznie
60 łącznie

Rzucamy pracę i całkowicie poświęcamy się muzyce!!! To nie żarty!

9 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

8 990 zł

brakuje

Od lat naszym celem jest całkowite poświęcenie się muzyce. Wstawanie rano, odpalanie Logica, nagrywanie, pisanie tekstów, kręcenie teledysków... To wszystko, co sprawia nam najwięcej przyjemności i daje nam poczucie sensu.

Niestety rzeczywistość codziennie puka do naszych drzwi i (wyłącznie ze względów finansowych) nie jesteśmy w stanie przeznaczać 100% naszego czasu na działalność artystyczną.

Jeśli uważacie, że to co robimy niesie ze sobą wartość, jeśli chcielibyście zobaczyć Holly Blue, które nie działa jedynie przed i po pracy, ale jest zespołem, który każdą minutę poświęca tworzeniu - będziemy bardzo wdzięczni, jeśli nas wesprzecie. W takim wypadku nie będziemy się zastanawiać ani sekundy. Rzucamy wszystko i poświęcamy 100% naszego czasu muzyce.

Co Wy z tego macie?

Więcej koncertów, piosenek, teledysków, płyt Holly Blue, codzienny kontakt z nami i więcej interakcji w mediach społecznościowych.

Co oznacza to dla nas?

Spełnienie marzeń, do których realizacji dążymy od lat, motywację do pracy i ogromną wiarę w ludzi. Wszystko na wagę złota! :)
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł