Jonasz Osmenda

W Patronite od 02.11.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1045

Liczba Patronów: 1061

Zostań Patronem
Kup na prezent
13 patronów
395 miesięcznie
2 050 łącznie
Pasjonat programista gier, prowadzę kanał na YouTube gdzie ucze korzystania z silnika Construct który w łatwy i szybki sposób pozwala tworzyć gry oraz zawodowo producent broni do sztuk walki.

O Autorze

Niezależny programista gier, twórca wideo na youtube o tematyce tworzenia gier na systemy desktopowe i mobilne. Właściciel firmy produkującej broń białą w Polsce, oraz jako sportowiec, wiem czym jest ciężka praca, motywacja oraz najważniejsze dyscyplina ponieważ ona pozwala na dlugotrwałą pracę nawet jak 'dzisiaj mi sie nie chce'

 Dlaczego wstąpiłem w szeregi patronite?

Jestem w trakcie tworzenia legendarnej gry 'Fallout 2'  jest to fanowski niekomercyjny REMAKE w postaci 3D z widokiem pierwszej osoby.

Produkcję opieram mocno na oryginale gry, korzystam z spritów, dźwięków i ambientów oraz co najważniejsze na tej samej oprawie graficznej i podobnej rozdzeilczości

Gracze komputerowi znajdą tu odświeżoną wersję starego dobrego F2, osoby nie związane z  tym tytułem otrzymają FPS boomer shootera w post apokaliptycznym świecie z mocnym naciskiem na rozwój postaci.

Cały świat coraz bardziej docenia prace Polskich programistów, nie jest inaczej w tym przypadku! To fani i subskrybenci proponuja mi założenie Patronite i oto jest. Wsparcie sie przyda poniewaz projekt jest duzy i obszerny i bedzie wymagał pracy dodatkowych rąk i zakupu oprogramowania ułatwiającego prace.

Niech was nie zwiedzie pikselowa grafika (być może będzie ona zmieniona na bardziej realistyczną) zamierzam odwzorować życie na pustkowiach brutalne, brudne, ubogie i trudne.

 

Zapraszam na moje social media gdzie regularnie wrzucam ciekawostki

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Dobrosław Warda
Dobrosław Warda
Próg: 25 zł
Greg G
Greg G
Próg: 100 zł
Muody Stary
Muody Stary
Próg: 25 zł
KubaW
KubaW
Próg: 5 zł
Jarek Jagielski
Jarek Jagielski
Próg: 15 zł
Jakub Piatek
Jakub Piatek
Próg: 25 zł