Avatar użytkownika

Instytut Tutoringu Szkolnego

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

20 zł miesięcznie
Sympatyku!
Odnajdujesz w naszej działalności wartość? Widzisz, że jest pożyteczna? Obserwujesz naszą skuteczność we wdrażaniu zmiany oświatowej w Polsce? Uważasz, że każdy uczeń i uczennica powinni mieć możliwość skorzystać ze wsparcia ze strony życzliwego dorosłego, którego mają na określony czas na wyłączność?
Będąc Sympatykiem:
- otrzymasz od nas Roczne Sprawozdanie Merytoryczne Instytutu Tutoringu Szkolnego,
- otrzymasz tytuł Sympatyka Tutoringu Szkolnego.
Dziękujemy, że pozostajesz z nami w kontakcie.
75 zł miesięcznie
Entuzjasto!
Uważasz naszą działalność za konieczną? Wysoko oceniasz skuteczność naszych programów rozwojowych? Jesteś absolwentem kursu tutoringu szkolnego I stopnia lub II stopnia, absolwentem kursu tutoringu młodzieżowego lub Tutorskiej Akademii Przywództwa Szkolnego? Chcesz razem z nami wdrażać zmianę oświatową w Polsce?
Będąc Entuzjastą:
- otrzymasz od nas Roczne Sprawozdanie Merytoryczne Instytutu Tutoringu Szkolnego,
- otrzymasz tytuł Entuzjasty Tutoringu Szkolnego,
- będziesz mógł wziąć udział w posiedzeniu Rady Programowej Instytutu Tutoringu Szkolnego,
Dziękujemy, za wsparcie.
150 zł miesięcznie
Donatorze!
Uważasz, że tutoring przywraca szkole jej głęboko humanistyczny wymiar i sprawia, że szkołę można definiować jako miejsce edukacyjnego spotkania i dialogu człowieka z człowiekiem? Chcesz wesprzeć rozwój Instytutu jako kluczowej placówki wdrażającej tutoring szkolny w Polsce? Cenisz sobie naszą kadrę? Chcesz razem z nami współtworzyć zmianę oświatową?
Będąc Fundatorem:
- otrzymasz od nas Roczne Sprawozdanie Merytoryczne Instytutu Tutoringu Szkolnego,
- otrzymasz tytuł Donatora Tutoringu Szkolnego,
- będziesz mógł wziąć udział w stacjonarnym posiedzeniu Rady Programowej Instytutu Tutoringu Szkolnego,
Dziękujemy, że jesteś.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Instytut Tutoringu Szkolnego w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Instytut Tutoringu Szkolnego wdraża i popularyzuje tutoring, prowadzi badania, a przede wszystkim wspiera nauczycieli. Jesteśmy jedynym ośrodkiem doskonalenia nauczycieli w Polsce z akredytacją do realizacji programu profilaktyki uniwersalnej pt. "Tutoring szkolny - program pedagogiki dialogu".

Instytut Tutoringu Szkolnego jest niepubliczną placówką badawczo-rozwojową i szkoleniową. 

Celem działalności Instytutu jest badanie, monitorowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie metody indywidualizacji procesu nauki i wychowania określanej jako „tutoring szkolny”. Instytut promuje i upowszechnia myśli i praktyki pedagogicznej Janusza Korczaka, ks. prof. Janusza Tarnowskiego oraz Carla Rogersa i Viktora Frankla będących podstawą pracy tutora szkolnego. Zakładamy bowiem, odwołując się przy tym do pedagogicznego dorobku naszych mentorów, że w każdym uczniu tkwi ukryty potencjał. Naszym zadaniem jest pomóc uczniowi w jego odkryciu oraz udzieleniu mu wsparcia w jego rozwijaniu.

Instytut to placówka Towarzystwa Edukacji Otwartej, która kontynuuje dotychczasową (realizowaną od roku 2008) działalność Towarzystwa na polu upowszechniania, badania i rozwoju tutoringu w oświacie.

Od 2020 Instytut legitymuje się statutem akredytowanej niepublicznej placówki doskonalenia nauczycieli.

Ponadto Instytut jest jedyną akredytowaną placówką realizującą program profilaktyki uniwersalnej pt. "Tutoring szkolny - program pedagogiki dialogu" 

Instytut działa na terenie całego kraju i za granicą.

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Instytut Tutoringu Szkolnego już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.