Strefa Patrona:

1

patron

5 zł

miesięcznie

40 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
712
miesięczne wsparcie
588
liczba patronów

  Witaj! Jestem Ith. Zajmuję się różnymi rzeczami, interesuje mnie wiele spraw, ale moje konto na stronie Patronite powstało głównie po to, żeby wspierać powstawanie komiksu "Zielona Ziemia", który rysuję konsekwentnie od niemal pięciu lat, a kolejne strony umieszczam na bieżąco w sieci tak, by każdy mógł je przeczytać.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
16 %
100%
osiągnięto 16%
cel: 30 zł miesięcznie
brakuje 25 zł
Motywacja do Ciężkiej Pracy nad Komiksem (czyt. Końcówki do Pióra od Tabletu)
Ach! Strony "Zielonej Ziemi" wychodzą średnio raz na trzy tygodnie, często raz na miesiąc. Chciałabym móc to zmienić... Na półce, tuż przy mojej prawej stopie (gdyby nie leżała teraz oparta niebezpiecznie o krawędź starego krzesła obrotowego) stoją dwa grube segregatory, które zawierają ponad 250 stron szkiców i opowieści. Wszystkie związane bezpośrednio z "Zieloną Ziemią". Bo ZZ, trzeba Ci wiedzieć drogi Czytelniku, nie jest opowieścią snutą na bieżąco (choć tym była na początku, w 2012 roku, kiedy to powstała pierwsza, śmieszna strona - http://ithlini.deviantart.com/art/Zielona-Ziemia-1-324842545). Obecnie to rozbudowana, wielowątkowa opowieść, którą mam nadzieję zrealizować. Czasami brakuje mi zapału. To nie szantaż... Przecież wiesz, że i tak będę rysować! :D

Pieniądze z tego celu przeznaczę na: KOŃCÓWKI DO PIÓRA OD TABLETU

Te małe, czarne skurczybyki dosyć szybko się ścierają, co znacznie zmniejsza komfort mojej pracy i przy okazji niszczy tablet graficzny. Dzięki Twojemu wsparciu mogę temu zapobiec i uczynić finał procesu twórczego jeszcze przyjemniejszym, a narzędzie mojej pracy bezpieczniejszym i bardziej żywotnym.

O Autorze

 

Ithlini Ellyan Senah 

Taki właśnie przyjęłam pseudonim. Nic nie oznacza, jak większość egzotycznie wyglądających nazw, na które można się natknąć w moim komiksie (i jego okolicach). Za to bardzo ładnie brzmi - Itlini Eljan Sena. W każdym razie mi się podoba. Innych zaś (mam nadzieję) nie razi. Jeśli napiszę tutaj, że "rysuję od dziecka" to nie skłamię, ale też nie zachęcę Cię pewnie do dalszej lektury tą oklepaną formułką. Dlatego coś do niej dodam. Od dziecka rysuję... komiksy. Swój pierwszy komiks napisałam i narysowałam będąc jeszcze w przedszkolu. Kończyłam go lewą ręką, bo prawą miałam wtedy w gipsie. Musiałam mieć wtedy niezłą motywację i prawdziwe zacięcie!

 

Jestem samoukiem, jednak bardzo kocham to, co robię i bardzo szanuję zarówno artystycznych profesjonalistów jak i amatorów. Oczywiście czasami śmieszy mnie poziom dzieł, na które natykam się w internecie albo robię się czerwona z zazdrości, kiedy widzę coś naprawdę dobrego (tym gorzej, jeśli ja sama tak nie potrafię).

 

 

Zielona Ziemia

To komiks, który konsekwentnie rysuję od pięciu (czterech, jeśli liczyć Szumy, czyli rozdziały) lat. Jest to opowieść o koniach, smokach i wilkotach, a także innych mniej i bardziej fantastycznych stworzeniach, które żyją w wykreowanym przeze mnie świecie. Pierwsze strony to pierwsze błędy i porażki, do których otwarcie się przyznaję. Czas, praca i pomoc ze strony uważnych obserwatorów oraz komentatorów, pozwoliły mi na rozwój umiejętności, chociaż nie zawsze potrafiłam zaakceptować, że coś zrobiłam źle. Obecnie ZZ wygląda naprawdę niczego sobie. A to dopiero początek. Na chwilę obecną komiks składa się z 4 Szumów, a wszystkie można przeczytać w sieci. Jeśli jeszcze nigdy go nie przeczytałeś / przeczytałaś, zapraszam jak najuprzejmiej do lektury:

 

Szum 1

 

Szum 2

Szum 3

Szum 4

 

Nie tylko komiks...

Konto artysty na stronie Patronite założyłam domyślnie po to, aby umożliwić moim czytelnikom wpłaty na rzecz "Zielonej Ziemi". Jednak tworzenie komiksu to nie cały mój świat. Chciałbyś / chciałabyś wiedzieć, czym jeszcze się zajmuję i jakie mam zainteresowania? W takim razie zapraszam Cię na wspólny spacer po moim ogródku.

 

Jazda Konna

Od kilku lat jeżdżę konno. Rekreacyjnie, nie sportowo. Moją ulubioną rasą koni są hucuły. Niewysokie, odważne i wytrzymałe kuce, które potrafią być bardzo uparte i temperamentne, jednak wystarczy im zapewnić dobrą opiekę i uczciwe traktowanie, by odwdzięczyły się wiernością, posłuszeństwem i przywiązaniem. Ze względu na moje zainteresowanie hippiką pisywałam swego czasu do dwóch magazynów jeździeckich - Końskiego Targu oraz Konia Polskiego.

 

Łyżwiarstwo

W 2017 roku (a więc dopiero co) nauczyłam się jeździć na łyżwach i ku swemu zaskoczeniu naprawdę to polubiłam. Obecnie jeżdżę regularnie i nie zanosi się na to, żebym miała przestać. Zamierzam śmigać ile tylko się da, bo to po prostu świetna zabawa!

 

Rzeźba

Również od niedawna zajmuję się rzeźbą w glinie. Jest to czasochłonne i wymagające zajęcie, czasami można się nawet zmęczyć, a efekty i tak nie dorównują oczekiwaniom. Jednocześnie jest to zajęcie przyjemne, relaksujące, uruchamiające zupełnie inny sposób myślenia, wrzucające nas bezwzględnie w trójwymiarową przestrzeń, którą tylko wyobrażamy sobie podczas rysowania. Rzeźbienie to bardzo cenne uzuepełnienie innych technik plastycznych i wcale nie jest ono takie trudne, jakby się mogło zdawać. Jest po prostu zupełnie inne.

 

Malarstwo

Nie no, żartowałam. Nie maluję, bo nie umiem. :')

 

Animatiki i Animacje

Czasami zdarza mi się coś zanimować, częściej jednak zrobić animatik (tzw. scenorys). Najwięcej czasu i pracy poświęciłam dotychczas animatikowi do utworu The Engagement Party z musicalu Jekyll and Hyde. Możesz go obejrzeć poniżej. Więcej tego typu prac znajdziesz na moim kanale na YT.

 

 

Koniec tej prezentacji! :D

Obecnie nie śmiałabym przesadzić z ilością informacji na mój temat.
Bardzo mi miło, że mogłam Cię u siebie gościć. Wpadaj częściej!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
ZYSKUJESZ TYTUŁ: Patrona
Obdarowując mnie pięcioma złotówkami miesięcznie, NIE otrzymasz:
- pozłacanego posążka Błękitnego Maga
- kompletu stu przypinek z "Zielonej Ziemi"
- mojej ręki
- pizzy z podwójnym serem
Ale nie oszukujmy się, żaden z Patronów nie może liczyć na podobne cuda. Jednak z całą pewnością Twoje imię i nazwisko (lub jeśli wolisz pseudonim) znajdą się małą czcionką pod każdą nową stroną ZZ publikowaną na dA.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 50
ZYSKUJESZ TYTUŁ: Błękitnego Patrona (prawie jak Błękitny Mag, nieźle co?)
Obdarowując mnie dziesięcioma złotówkami miesięcznie, otrzymasz:
- moją wdzięczność (jak każdy Patron!)
- dostęp do niepublikowanych nigdzie indziej szkiców powstałych już stron komiksu "Zielona Ziemia"
- Twoje imię i nazwisko (lub jeśli wolisz pseudonim) pod każdą nową stroną ZZ publikowaną na dA
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
ZYSKUJESZ TYTUŁ: Kryształowego Patrona (Spoiler alert!)
Obdarowując mnie dwudziestoma pięcioma złotówkami miesięcznie, otrzymasz:
- moją wdzięczność (jak każdy Patron!)
- dostęp do niepublikowanych nigdzie indziej szkiców powstałych już stron komiksu "Zielona Ziemia"
- Twoje imię i nazwisko (lub jeśli wolisz pseudonim) wytłuszczoną czcionką pod każdą nową stroną ZZ publikowaną na dA
- dostęp do niepublikowanych nigdzie szkiców koncepcyjnych stron i postaci wykonanych długopisem
- 12-stronnicowy komiks o Xa Nelice, poprzedniczce króla Leintela (w formie eleganckiego szkicu)
Zostań patronem

Najnowsi Patroni