Joanna Krukowska

W Patronite od 16.04.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
12 łącznie

Lekcje japońskiego

120 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

120 zł

brakuje

Jeżeli uda się osiągnąć ten cel będę mogła spokojnie kontynuować moją naukę japońskiego. Na pewno będziesz zainteresowany filmikami o takiej tematyce, które objaśnią łatwo zasady posługiwania się tym językiem nawet dla tych, którzy nie mieli z nim styczności. Chcę się dobrze nauczyć aby przekazywać informacje tylko 100% zgodne z prawdą ze sprawdzonego źródła czyli mojej sensei prosto z Japonii

Regularne vlogi

300 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

300 zł

brakuje

Nie lubię robić rzeczy nie starając się przy tym a zrobienie dobrego filmu to nie taka bułka z masłem. Dlatego, drogi Patronie, zamierzam przeznaczyć tę kwotę na obróbkę oraz stronę techniczną kręcenia filmów taką jak kamera czy program do montażu. Przyznasz, że przyjemniej jest oglądać dobrze zmontowany film w dobrej jakości.

Konwent

350 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

350 zł

brakuje

Zapewne jesteś ciekawy jak jest na konwencie mangi i anime. Dzięki zrealizowaniu tego celu będę mogła odwiedzać te eventy w różnych miastach i nagrywać z nich ciekawe filmy oraz robić losowania z ciekawymi nagrodami!

Cosplay na konwencie

400 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

400 zł

brakuje

To dopiero będzie zabawa i wspaniały film do oglądania. Występy na scenie i spotkania z innymi cosplayerami. Będę mogła zrobić swój własny cosplay i paradować z nim podczas wydarzeń.

Podróż do wybranego miejsca

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

To będzie spełnienie marzeń! Parę dni w miejscu, które zwiedzę i dam Ci znać czy warto tam jechać ;)
Spokojnie będzie vlog na każdy dzień wyjazdu. Porady dotyczące jak to zrobić oraz ciekawostki o tym miejscu. Na razie przymierzam się na Europę ale później kto wie. Przyda Ci się poradk na expressowe wycieczki na własną rękę. W końcu to planujesz teraz zrobić. Prawda?
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Konto usunięte
Konto usunięte
Próg: 12 zł