JS 1403 - RSDS Warszawa

W Patronite od 31.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
532 łącznie
Jednostka Strzelecka 1403 - RSDS Warszawa powstała 04.02.2013, rozkazem Komendanta Głównego Związku Strzeleckiego “Strzelec”. Założeniem było skupienie doświadczonych instruktorów w jedną jednostkę. Działamy zgodnie z w/w ideą, gromadzimy wiedzę i umiejętności z różnorakich dziedzin wojskowości.

O Autorze

JS1403 powstała 04.02.2013, rozkazem Komendanta Głównego 3/2013. W skład jednostki weszły dawne JS5025, JS1407 i JS1403 RSDS. Założeniem było skupienie doświadczonych instruktorów w jedną jednostkę. Działamy na terenie Warszawy i okolic, gromadząc wiedzę i umiejętności z następujących dziedzin:


Taktyka walki w terenie leśnym (zielona), taktyka walki w terenie zurbanizowanym (czarna), taktyka ochrony VIPa (szara), udzielanie pomocy medycznej w nagłych wypadkach, w szczególności medycyna pola walki (czerwona), topografia (mapoznawstwo), taktyka walki w terenach podmokłych i zbiornikach wodnych (niebieska), systemy walki wręcz, techniki linowe, sztuka przetrwania (survival), strzelectwo statyczne, dynamiczne, bojowe, taktyka biała a także inne dziedziny wojskowości.

Zgodnie z postanowieniami statutu, kontynuujemy działalność z lat 1918-1939. Trzy filary naszej działalności obejmują:


-Wychowanie w duchu patriotyzmu zgodnie z hasłem “Każdy żołnierz obywatelem-Każdy obywatel żołnierzem”.

-Działanie na rzecz podwyższania gotowości obronnej Państwa.

-Działalność edukacyjna.

 

Wspierając nas, bardzo pomagasz nam gromadzić nowe umiejęności, sprzęt oraz rekrutować nowych pasjonatów militariów w nasze szeregi. Tym wszystkim dokładasz cegiełkę do swojego własnego bezpieczeństwa.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem