JS 1403 - RSDS Warszawa

W Patronite od 31.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
532 łącznie

Zwiększenie naszej liczebności oraz poziomu.

300 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

300 zł

brakuje

Gdy osiągniemy taką kwotę wsparcia miesięcznie, będziemy mogli sobie pozwolić na profesjonalną stałą kampanię informacyjną, dzięki której będziemy w stanie docierać do większej liczby pasjonatów militariów i armii. Tacy ludzie są nam niezmiernie potrzebni abyśmy mogli ćwiczyć coraz bardziej złożone scenariusze oraz każdy taki człowiek wnosi swoje indywidualne doświadczenia i aspiracje w zakresie wojskowości.
Wiemy, że takich ludzi jest dużo ale dotrzeć do nich jest niezmiernie ciężko. Taka pomoc bardzo mocno popchnęłaby nas do przodu.

Zwiększenie nakładów na nasze szkolenia

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Mając takie miesięczne wsparcie, moglibyśmy sobie pozwolić na użycie znacznie większej ilości materiałów szkoleniowych takich jak pozoracja pola walki, pirotechnika i inne akcesoria. Niesamowicie zwiększyłoby to nasze możliwości szkoleniowe i przyspieszyło zdobywanie przez nas wiedzy.

Częstsze wyjścia na strzelnice

800 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

800 zł

brakuje

Otrzymując od Was takie wsparcie co miesiąc, moglibyśmy podwoić albo nawet i potroić częstotliwość naszych szkoleń z bronią palną. Jak wiemy, koszta wynajmu strzelnicy i kupna amunicji nie są małe. Obecnie możemy sobie pozwolić na jedno duże szkolenie ogniowe w roku. Z takim wsparciem udałoby się nam takie szkolenie odbyć dwa albo i nawet trzy razy w roku. Co za tym idzie, zdobywalibyśmy wiedzę i umiejętności strzeleckie dwa albo i trzy razy szybciej.

Zwiększanie własnego zapasu broni palnej i amunicji

1 300 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 300 zł

brakuje

Taka kwota na miesiąc, oprócz realizacji wszystkich poprzednich celów, pozwoliłaby nam na pracę nad zwiększeniem naszego arsenału broni palnej. Obecnie posiadamy zaledwie kilka sztuk na prywatne pozwolenia. Naszym celem jest uzyskanie pozwolenia na stowarzyszenie i gromadzenie broni jako własność naszej Jednostki. Taki zabieg jest niezwykle kosztowny i Wasza pomoc byłaby nieoceniona.

Zakup profesjonalnego sprzętu wojskowego i pomoc innym

2 100 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 100 zł

brakuje

Mając tak duże zaplecze i wsparcie z Waszej strony, moglibyśmy sobie pozwolić na zakup wojskowego sprzętu nawigacyjnego, obserwacyjnego czy medycznego. Takiego jak wodoodporne odbiorniki GPS, sprzęt noktowizyjny i termowizyjny, celowniki laserowe, wyposażenie medyczne, alpinistyczne, sprzęt radiowy i wiele innych. Mając to wszystko, stalibyśmy się realną siłą która wesprze Polskę, kiedy znajdzie się ona w potrzebie. Zobowiązujemy sie także do dzielenia się tym co dzięki Wam uzyskaliśmy z innymi Jenostkami strzeleckimi. Zarówno sprzętem jaki uda nam się zdobyć jak i umiejętnościami które za pomocą tego sprzętu lub środków finansowych pozyskaliśmy.

Mając takie wsparcie, nasza Jednostka będzie wymarzonym miejscem dla każdego, kto ceni sobie pasję wojskowości, pasję obronności oraz patriotyzm.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Michał Ekielski
Michał Ekielski
Próg: 7 zł
Jakub Bzura
Jakub Bzura
Próg: 7 zł
Michał Badowski
Michał Badowski
Próg: 7 zł