Avatar użytkownika

JaRock.pl

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Hej! Jesteśmy JaRock.pl i jesteśmy jedną z wiodących agencji influencerskich w polskiej branży gier. Zajmujemy się tworzeniem kampanii marketingowych, eventów gamingowych oraz obsługą menadżerską streamerów i YouTuberów.

Hej, tutaj JaRock.pl! Jesteśmy jedną z wiodących agencji influencerskich w polskiej branży gier. Zajmujemy się  tworzeniem kampanii marketingowych,  eventów gamingowych oraz obsługą menadżerską streamerów i YouTuberów. Dodatkowo jesteśmy po prostu grupą przyjaciół, którzy uwielbiają wspólne granie i spędzanie czasu.

Znaleźć nas możecie oczywiście na naszej stronie JaRock.pl, którą wspólnie rozwijamy od ponad pięciu lat. Swoją przygodę ze streamem zaczynał u nas choćby Piotr ''Izak'' Skowyrski, który dziś należy do największych i najbardziej wpływowych twórców na polskiej scenie gamingu. Przy tym wszystkim nie ustajemy w wyszukiwaniu kolejnych nieoszlifowanych jeszcze diamentów, którym pomagamy osiągnąć sukces i spełniać ich marzenia.

Naszą siłą są nasi twórcy z Remigiuszem ''Rockiem'' Maciaszkiem na czele. Streamerzy JaRocka czekają na Ciebie codziennie na swoich kanałach - nie jest ważne jakie gry lubicie,  każdy z Was znajdzie na JaRocku coś dla siebie. Kochacie karcianki? Nie ma problemu! Chcecie rozerwać się przed monitorem i nieco poszaleć w rytm muzyki? Mamy twórcę dla Ciebie! Waszym konikiem są gry wyścigowe? Na JaRocku znajdzie się specjalista od takich gier! A może wolicie nieco odsapnąć od grania i po prostu posłuchać rozmów? Radio Rock zaprasza od poniedziałku do piątku!

Dlaczego zdecydowaliśmy się na współpracę z Patronite? Mamy w głowach masę pomysłów na eventy, serie na YouTube czy streamy, które na pewno Wam się spodobają, ale do ich realizacji potrzebne jest nam Wasze wsparcie!