JaRock.pl

W Patronite od 03.09.2018

Nie Na Żarci

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Na JaRocku będzie można niedługo zobaczyć nową serię YT pod tytułem Nie Na Żarci, w której Rock, Kromka i zaproszony gość testują różne przysmaki z całego świata. Póki co seria nagrywana jest we Wrocławiu w naszym studio, ale ze wsparciem Patronów można to rozszerzyć!

1) Odwiedzamy różne knajpy narodowe na terenie Polski (gruzińska, chińska, francuska, tajwańska itd itp), gdzie testujemy przysmaki pochodzące z różnych stron świata.

2) Wizyty w restauracjach będących już po ‘’Rewolucjach Magdy Gessler’’ i ocenianie jej menu i tego jak się rewolucja spisała.

3) Jeździmy z kulinariami po Europie. Na miejscu sprawdzamy smaki oferowane przez konkretny kraj (Kraje bałkańskie, Czechy, Rosja, Niemcy itd).

Gamonie Sportu

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 000 zł

brakuje

Gracze są niezbyt wysportowani? Bzdura. A przynajmniej w połowie bzdura. Kromka to aktywny sportowiec, często możecie go spotkać na boisku do piłki nożnej. Nieco gorzej jest z Rockiem, który tylko ''chciałby wrócić'' do uprawiania sportu. Obaj panowie staną przed serią różnych sportowych wyzwań, żeby udowodnić Wam, że nie trzeba od razu być Usainem Boltem żeby czerpać radość ze sportu.

Kromka i Rock we dwóch podejmują się różnych sportowych wyzwań. Nie zaczniemy od czegoś trudnego - konkurs rzutów za trzy punkty, granie w ''jedno podanie'' czy konkurs na podbijanie piłki głową to tylko początek! Póki co wszystko odbywa się na szkolnych/osiedlowych boiskach, ale....!

Dzięki Wam możemy znacznie serię uatrakcyjnić! Co powiecie na:
- challenge związany z piłką nożna na stadionie pierwszoligiowego klubu
- challenge z koszykówką na hali sportowej pierwszoligowego kluby
- challenge z lekkoatletyką na specjalnie przygotowanym stadionie
- challenge z hokejem na lodowisku
- challenge związany ze skokiem z mamuciej skoczni (hmm, tutaj mogło nas nieco ponieść...)
- challenge związany ze zbudowaniem i wykonaniem skoku ''na byle czym''

A może ktoś z Was chciałby wziąć udział w nagraniu i zmierzyć się z Rockiem i Kromką? Wszystko jest do załatwienia!

The RoadStuckers

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Jest to projekt wielkiej JaRockowej wyprawy samochodowej wzorowanej nieco na słynnej serii Top Gear. Nasi influencerzy przemierzając Polskę, a może i całą Europę, odwiedzą ciekawe miejsca związane z grami komputerowymi (jak choćby lokacje, czy studia tworzące gry). Po drodze naszym influencerom zlecane są zadania, za które otrzymują punkty. Drużyna, która pod koniec wyprawy zdobędzie ich najwięcej zwycięża.

To od Was zależy jak z jakim rozmachem uda nam się Roadstuckersów zorganizować - w naszych głowach powstały trzy różne wersje:

Propozycja numer 1)

Rock w towarzystwie jednego z influencerów wyrusza w trzy lub cztero-dniową wyprawę po Polsce campervanem. Po drodze mają do wykonania zadania związane z grami - mecze 1vs1 w FPS na laptopach z wykorzystaniem internetu mobilnego, pojedynek w karcianki, tworzenie własnej postaci z gry w paintcie i tym podobne challenge. Każde z zadań przybliża ich do końca wyprawy, która kończy się finałem w postaci rozgrywki w battle royale na customowym serwerze.

Propozycja numer 2)

Kilku influencerów JaRocka jadą na wyprawę po Polsce dwoma samochodami-gruchotami na około 3-4 dni .

Za pomocą portalu internetowego influencerzy sami wybiorą sobie samochód (grata do max trzech tysięcy złotych) i to nim będą podróżowali w wyprawie. W czasie wyprawy postawimy im różne zadania - zmień koło w swoim gruchocie, sprawdź pojemność bagażnika wrzucając do niego puszki z napojem, przepchnij samochód jak najdalej w ciągu 1 minuty. Do tego dochodzą challenge związane grami - podobnie jak w wersji 1. Na koniec organizujemy finał, w którym ogłaszamy zwycięzcę.

Propozycja numer 3)

Tutaj jedziemy po bandzie i nie oszczędzamy na niczym! Influencerzy JaRocka ruszają na wyprawę poza Polskę. Ponownie podróżować będą niezbyt pewnymi samochodami (gruchoty) co samo w sobie powinno zapewnić sporo atrakcji. Jeśli spodobały się Wam zadania z propozycji 2, to tutaj zostaną one jeszcze dodatkowo rozwinięte. Będzie grubo!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)