JaRock.pl

W Patronite od 03.09.2018

Hej! Jesteśmy JaRock.pl i jesteśmy jedną z wiodących agencji influencerskich w polskiej branży gier. Zajmujemy się tworzeniem kampanii marketingowych, eventów gamingowych oraz obsługą menadżerską streamerów i YouTuberów.

O Autorze

Hej, tutaj JaRock.pl! Jesteśmy jedną z wiodących agencji influencerskich w polskiej branży gier. Zajmujemy się  tworzeniem kampanii marketingowych,  eventów gamingowych oraz obsługą menadżerską streamerów i YouTuberów. Dodatkowo jesteśmy po prostu grupą przyjaciół, którzy uwielbiają wspólne granie i spędzanie czasu.

Znaleźć nas możecie oczywiście na naszej stronie JaRock.pl, którą wspólnie rozwijamy od ponad pięciu lat. Swoją przygodę ze streamem zaczynał u nas choćby Piotr ''Izak'' Skowyrski, który dziś należy do największych i najbardziej wpływowych twórców na polskiej scenie gamingu. Przy tym wszystkim nie ustajemy w wyszukiwaniu kolejnych nieoszlifowanych jeszcze diamentów, którym pomagamy osiągnąć sukces i spełniać ich marzenia.

Naszą siłą są nasi twórcy z Remigiuszem ''Rockiem'' Maciaszkiem na czele. Streamerzy JaRocka czekają na Ciebie codziennie na swoich kanałach - nie jest ważne jakie gry lubicie,  każdy z Was znajdzie na JaRocku coś dla siebie. Kochacie karcianki? Nie ma problemu! Chcecie rozerwać się przed monitorem i nieco poszaleć w rytm muzyki? Mamy twórcę dla Ciebie! Waszym konikiem są gry wyścigowe? Na JaRocku znajdzie się specjalista od takich gier! A może wolicie nieco odsapnąć od grania i po prostu posłuchać rozmów? Radio Rock zaprasza od poniedziałku do piątku!

Dlaczego zdecydowaliśmy się na współpracę z Patronite? Mamy w głowach masę pomysłów na eventy, serie na YouTube czy streamy, które na pewno Wam się spodobają, ale do ich realizacji potrzebne jest nam Wasze wsparcie!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)