Avatar użytkownika

Rafał "Jack Daniels" Gładysz

9
patronów
320 
miesięcznie
8 330 
łącznie
9
patronów
320 zł 8 330 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

20 zł miesięcznie
Poziom TREFL. Właśnie dzięki Tobie powstał na portalu ciekawy news, dzięki!
50 zł miesięcznie
Poziom KARO. Dzięki Twojemu wsparciu napisaliśmy interesujący artykuł!
100 zł miesięcznie
Poziom KIER. Twoje wsparcie pomoże nam w tworzeniu świetnych treści. Możesz liczyć na fajny upominek z naszej strony!
200 zł miesięcznie
Poziom PIK. Twoje wsparcie jest dla nas naprawdę bezcenne. Za Twą pomoc będziemy mieli dla Ciebie regularnie ciekawe niespodzianki!
500 zł miesięcznie
Poziom JOKER. Jesteś naszym najhojniejszym Patronem, wielki szacunek! Nasza redakcja przygotuje dla Ciebie coś extra!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Rafał "Jack Daniels" Gładysz w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Od kilkunastu lat jestem dziennikarzem zajmującym się pokerem. Piszę artykuły i blogi, robię relacje na żywo z pokerowych imprez, jestem pokerowym fotografem itp. Na swoich social mediach opowiadam o tym, jak naprawdę wygląda poker w XXI wieku.

Rok 2024 zaczynam od swojego kolejnego projektu, jakim jest nowy portal pokerowy PokerForAll.pl. W swojej dziennikarskiej przygodzie pisałem dla wielu stron o tematyce pokerowej, tworzę treści już od 2007 roku i w zasadzie nie było chyba pokerowego portalu, na którym bym się w większym lub mniejszym stopniu przez te wszystkie lata nie "zameldował". Niestety, takich miejsc jest w naszym kraju niewiele, wiele portali przez ostatnich kilkanaście lat nie przetrwało z różnych powodów próby czasu i raz na jakiś czas trzeba zaczynać wszystko od nowa. I tak właśnie dzieje się obecnie.

Już 20 stycznia 2024 roku startuje nowy portal PokerForAll.pl. Chcę, aby była to mieszanka wybuchowa i każdy Czytelnik mógł znaleźć tutaj coś dla siebie. Oczywiście bazą będzie serwis informacyjny, aby najświeższe newsy z Polski i świata trafiały na bieżąco do odwiedzających PFA.pl. Będzie też jak zwykle sporo publicystyki - artykuły, blogi, teksty szkoleniowe dla początkujących graczy, recenzje i wywiady. Nie może również zabraknąć tak bardzo lubianych przez Czytelników relacji na żywo z pokerowych eventów, które podamy Wam w jeszcze lepszej, unowocześnionej formie. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z kilkudziesięciu pokerowych imprez, na których byłem obecny. W dziale video znajdziecie na bieżąco najbardziej interesujące transmisje pokerowe z największych festiwali, będą zebrane w jednym miejscu, do obejrzenia w każdej chwili. Na stronie znajdzie się też miejsce dla tak bardzo popularnego Kalendarza Imprez Pokerowych, będą ciekawe promocje dla graczy od naszych partnerów, a docelowo znajdziecie tam również nasz sklep.

Jak wiecie doświadczenia w pokerowej branży mi nie brakuje, z niejednego pieca chleb już jadłem i jeśli coś wiem na 100%, to to, że bez odpowiednich środków finansowych i wsparcia, żaden tego typu projekt w tym kraju istnieć nie może. Postanowiłem zdać się więc również na Was, moich oddanych Czytelników, którzy są ze mną od wielu lat i z którymi spotykam się zarówno w sieci (np. w social mediach), jak i na żywo podczas pokerowych eventów. Istnienie, funkcjonowanie i kolejne innowacje na stronie zależeć będą też od Was i Waszej pomocy. Chciałbym rozwijać portal o kolejne działy i pomysły, ale nie będę mógł tego zrobić, jeśli będę musiał zwyczajnie walczyć o codzienny byt portalu.

Stąd pomysł na Patronite. Będziecie mogli mi pomóc w tej mojej misji, którą rozpocząłem wiele lat temu. Chcę nadal promować dobry obraz pokera (również poprzez moje teksty), chcę przybliżać świat pokera polskim graczom, chcę być obecny tam, gdzie dzieją się najważniejsze wydarzenia (choćby festiwale EPT czy WSOP), ale sam tego nie zrobię. Jeśli będziecie chcieli przeżywać tę przygodę z PokerForAll.pl razem ze mną, to będziecie mogli się do tego przyłożyć właśnie poprzez wsparcie finansowe. Ustawiłem progi finansowe tak, aby każdy ocenił swoje możliwości i pomógł na tyle, na ile może. Wystarczy, że każdy z Was dołoży swoją cegiełkę i wspomoże rozwój nowego projektu.

Będę wdzięczny za każdą Waszą pomoc, a oczywiście z mojej strony możecie liczyć w przyszłości na specjalne promocje i gifty dla Patronów. Nie będziecie na pewno zawiedzeni!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Rafał "Jack Daniels" Gładysz już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jarosław Chmiel
Jarosław Chmiel
20 zł
Dom Jas
Dom Jas
50 zł
Bartłomiej Basiaga
Bartłomiej Basiaga
50 zł
Anonimowy patron
20 zł
Piotr Tamborski
Piotr Tamborski
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.