Rafał "Jack Daniels" Gładysz

W Patronite od 15.05.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 215

Liczba Patronów: 1019

Zostań Patronem
Kup na prezent
14 patronów
2 760 miesięcznie
2 860 łącznie
Od kilkunastu lat jestem dziennikarzem zajmującym się pokerem. Piszę artykuły i blogi, robię relacje na żywo z pokerowych imprez, jestem pokerowym fotografem itp. Na swoich social mediach opowiadam o tym, jak naprawdę wygląda poker w XXI wieku. Od 2010 roku walczę o legalizację pokera w Polsce.

O Autorze

Wiele lat temu obejrzałem pierwszą transmisję z World Series of Poker, największego festiwalu pokerowego na świecie w Las Vegas. Obejrzałem i zakochałem się w tym wydarzeniu od pierwszego wejrzenia. Co roku czekałem na kolejne relacje z WSOP, widziałem wszystkie najważniejsze wydarzenia i w głowie miałem tylko jedno - pojechać tam, do Las Vegas, żeby zobaczyć i przeżyć to wszystko na żywo, nie tylko dzięki telewizji. Byłem na setkach pokerowych festiwali, grałem na wielu z nich, ale niedoścignionym marzeniem był wyjazd na WSOP do światowej kolebki pokera.

I w tym roku to marzenie ma się spełnić.

54. edycja World Series of Poker, pokerowych mistrzostw świata, odbędzie się tym razem z moim udziałem.

Razem z kilkudziesięcioma pokerzystami z Polski udaję się do Las Vegas, aby przez półtora miesiąca opowiadać Wam o tym, jak wygląda WSOP od kulis, jak radzą sobie nasi zawodnicy. Będę pierwszym polskim dziennikarzem, który będzie obecny na całym festiwalu i będzie każdego dnia przy polskich graczach. Z kolei polscy fani pokera po raz pierwszy dostaną potężną dawkę informacji prosto z pokerowych stołów.

Ale poker będzie tylko częścią tego projektu. W moich vlogach pokażę Wam również Las Vegas, jakiego nie znacie, opowiem o jego historii i skrywanych tajemnicach. W swoich artykułach na RailMe.com opowiem Wam o najsłynniejszych ludziach w dziejach WSOP i Las Vegas. Pojedziecie ze mną zobaczyć najciekawsze atrakcje wokół Vegas, opowiem Wam o najsłynniejszych miejscach i historii ich powstawania. Na moich social mediach pokażę i opiszę Wam ciekawostki z miasta, pokażę Wam World Series of Poker, jakiego nie pokazują z telewizji. Zasypię Was setkami ciekawostek i anegdot, a wszystko to okraszę setkami zdjęć zrobionych na miejscu.

I najważniejsze - mam nadzieję być świadkiem zdobycia przez polskiego pokerzystę pierwszej bransoletki WSOP w Las Vegas! I czuję pod skórą, że tak się stanie!

Nie ma co ukrywać, że podróż na półtora miesiąca do Vegas w trakcie World Series of Poker nie jest tania. Nawet nie grając w turniejach każdy musi tam wydać małą fortunę na samolot, lokum, jedzenie, transport, bilety, opłaty itp. itd. Ceny są dość szalone i mogą przyprawić o zawrót głowy. Dlatego zdecydowałem się na Patronite.

Dziesiątki moich kolegów pokerzystów każdego roku powtarzała mi "Musisz tam w końcu polecieć, musisz tam być, to WSOP! Ty przecież masz fioła na punkcie tego festiwalu". I co roku odpowiadałem zgodnie z prawdą, że to "za grubo", jak na moje możliwości. W tym roku też jest "za grubo", ale po prostu mam dość czekania, aż gwiazdka spadnie mi z nieba. Kupiłem bilet, zapłaciłem razem z kilkoma kolegami za wynajem domu w Vegas i lecę. I liczę na Wasze wsparcie, bo też od tej zbiórki zależy, jak wiele rzeczy i miejsc uda mi się pokazać w moich materiałach. Plany mam potężne, a jak wyjdzie... zobaczymy.

Liczę na Was i z góry dziękuję za każdą wpłatę. Obiecuję Wam, że żadna złotówka się nie zmarnuje. Na pewno muszę zainwestować w sprzęt do nagrywania, muszę wypożyczyć obiektyw, aby robić lepsze zdjęcia, opłacić montażystę do vlogów, na miejscu wynająć kilka razy samochód na dalsze wycieczki. Każdego dnia muszę dojechać i wrócić z kasyna, coś zjeść, coś wypić... Ci, którzy wiedzą, jak pracuję, widzieli mnie na pokerowych festiwalach "w akcji" wiedzą, że daję z siebie zawsze maxa i nie inaczej będzie tym razem. To również spełnienie moich marzeń.

A jeśli chcecie poznać mnie i pokera czy WSOP trochę bliżej, to zapraszam do obejrzenia wywiadu, którego udzieliłem ostatnio w programie "Drzewo Rozkmin".


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika