Marta Rybak Juszczyszyn

W Patronite od 20.06.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 99

Liczba Patronów: 148

Zostań Patronem
Kup na prezent
150 patronów
6 000 miesięcznie
38 840 łącznie
Grupa ma na celu wsparcie fotografów noworodkowych w ich rozwoju.

O Autorze

Cześć! 

Fotografuję noworodki od jedenastu lat. Szkolę z fotografii noworodkowej od 2018 roku. Od tego czasu tworzę grupę wsparcia dla fotografów, na której po szkoleniu pomagam moim kursantkom. Ci, którzy są do niej zapisani z całą pewnością wiedzą, jak aktywna jest i ile się na niej dzieje :) 

Patronite powstał z myślą, by rozwinąć grupę wsparcia, by poświęcić jeszcze więcej czasu kursantkom, prowadzić zaangażowane live,  organizować spotkania na żywo, publikować filmy z pozycjonowania , oraz obróbki, na bieżąco dodawać aktualne nowości ze świata fotografii noworodkowej.

Oprócz tego jak wiecie, ukończyłam studia na kierunku ratownictwo medyczne, możecie zatem mieć pewność, że  oprócz szkolenia z fotografii noworodkowej, dostaniecie ogromną dawkę na temat bezpieczeństwa dziecka na sesji. Jestem na bieżąco z zaleceniami pediatrów i neonatologów, a także cały czas się dokształcam, by wspierać młodych rodziców w pierwszych chwilach rodzicielstwa. Na grupie patronite poruszane będą również tematy i ciekawostki ze świata neonatologii. 

Chciałabym , żeby na grupie patronażowej pojawił się pewien schemat, systematyczność,  wszystko będzie bardziej uporządkowane, łatwiej będzie dotrzeć do pewnych treści.

 • Cykliczne 'live' ze studia ( live na podstawie problemów, pytań, dyskusji podjętych w grupie)
 • filmy z obróbki
 • filmy z pozycjonowania
 • nowości na rynku fotografii noworodkowej
 • polecenia produktów
 • ALE! oprócz tego chciałabym, by grupa rozwinęła również temat bezpieczeństwa noworodka na sesji, pierwszej pomocy, ogólnie zagadnień związanych z neonatologią.
 • Grupa patronażowa będzie miała pierwszeństwo np. w decyzyjności odnośnie przyszłych spotkań na żywo i zniżkę na przyszłą KONFERENCJE, która odbędzie się w 2023r .


 

UWAGA ! PATRONITE nie jest skierowany do osób, które szkolą z fotografii noworodkowej.

Grupa powstała z myślą dalszej pomocy moim kursantom, osoby które szkolą takiej pomocy ode mnie już nie potrzebują :)

* Po usunięciu się z grupy patronażowej nie ma możliwości ponownego zapisania.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika