JagooArt

W Patronite od 22.03.2017

Gór nie chce przenosić - chce być tylko doceniona.

150 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

145 zł

brakuje

Mimo wiecznego bujania w obłokach mój cel rysunkowy nie jest taki wyolbrzymiony i nierealny. Chciałabym żeby moja praca została zauważona, pokochana przez kogoś. Myśl ze ktoś miałby u siebie mój rysunek, w który włożyłam swoja dusze i energie sprawia, ze czuje się nieśmiertelna. To dzięki temu co robię staje się wieczna, pozostaje po mnie ślad który sprawi komuś innemu przyjemność.
Ah a gdyby choć troszeczkę zwróciłyby mi się koszta za materiały to było by genialnie - ciężkie życie osoby dorosłej, sama muszę się zaopatrywać w ulubione przybory.

Jak Ty mi to i ja Tobie - za chęć podgrzania mojego pokręconego serducha ja wykonam dla Ciebie prace o temacie, który sam sobie wybierzesz o wielkości kartki A3! Przyjmę nawet najbardziej zboczuszkowe zadanie.

... kto wie, może się okaże ze dane jest mi zostać milionerka?! Poniekąd mam duzo większe cele, ale na start to wystarczy.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)