Jakub Zawistowski

W Patronite od 07.07.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1784

Liczba Patronów: 1647

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
130 miesięcznie
1 440 łącznie
Cześć, nazywam się Jakub Zawistowski i moje życie to ciągłe pokonywanie przeszkód!
Moje osiągnięcia:
- 2 msc na Mistrzostwach Europy OCR 100 w 2019 r.
- 2 msc na Mistrzostwach Europy OCR 100 w 2022 r.
- Zwycięzca Polskiej Ligi Ninja w 2021
- Zwycięzca Ninja Warrior Polska z 2019

O Autorze

Cześć, nazywam się Jakub Zawistowski i moje życie to ciągłe pokonywanie przeszkód!

Jestem zawodnikiem Ninja, trenerem i szkoleniowcem w zakresie gładkiego pokonywania przeszkód. .

W 2014 roku trafiłem na trasę biegów OCR i od tego czasu.. tak zostało i stało się to moją pasją. Od 2015 roku zacząłem swoją przygodę z Runmageddonem. Najpierw jako zawodnik, następnie wolontariusz, potem inżynier stawiający przeszkody, a od 2 lat jestem ambasadorem tego biegu i marki Runmageddon. Na swoim koncie mam już 120 startów w biegach przeszkodowych i prawie 60 w biegach sprinterskich, czyli biegach Ninja. 

Od 2019 roku specjalizuję się w biegach Ninja.  W tym samym roku wygrałem też pierwszą edycję Ninja Warrior Polska, zdobywając tytuł Last Man Standing i zająłem 2 miejsce na Mistrzostwach Europy OCR na torze OCR 100 - i tym samym ustanowiłem rekord toru [w półfinałach]

.

 
Cały czas aktywnie startuję w zawodach i przygotowuję się do kolejnych wyzwań. Moim celem jest złoto na Mistrzostwach Europy i Świata na torze OCR 100.

W roku 2022 r. we Włoszech na Mistrzostwach Europy powtórzyłem sukces z 2019 roku zdobywając srebro i ustanawiając rekord toru eliminacyjnego i finałowego. 

Jak widać na złoto muszę jeszcze potrenować! Nie poddaję się i walczę dalej! 


Kolejnym celem są nagrania do dwóch edycji Ninja Warrior Polska (6 i 7 edycja), a pod koniec września 2022 r. wyjazd do USA na Mistrzostwa Świata OCR 100.

Dlaczego jestem na Patronite?

Dyscyplina sportu, która jest moją pasją, jest bardzo widowiskowa i emocjonująca, ale praktycznie "niedochodowa". Wciąż brakuje nam sponsorów, a nagrody są naprawdę symboliczne [czasem tylko medale...].


Tymczasem przygotowania są czasochłonne, kosztowne, nie mówiąc już o wyjazdach na zagraniczne starty, które finansuję z własnej kieszeni. Wsparcie Patronów zapewniłoby mi czas na solidne przygotowania, środki na odpowiednią dietę, suplementację, regenerację i fizjoterapię.

Może wreszcie przestałbym uszczuplać domowy budżet, nie musiałbym rezygnować z niektórych wyjazdów ze względu na koszty albo obowiązki zawodowe.
 

Dzięki Patronom moje szanse na wymarzone ZŁOTO będą znacznie większe!
 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Piotr Zapotoczny
Piotr Zapotoczny
Próg: 10 zł
 Bartosz Szarowar
Bartosz Szarowar
Próg: 25 zł
Emilia Szymczewska
Emilia Szymczewska
Próg: 10 zł
Michał Komor
Michał Komor
Próg: 25 zł
Krzysztof Krause
Krzysztof Krause
Próg: 10 zł
Iza Miłosz
Iza Miłosz
Próg: 50 zł