W Patronite od 11.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 26

Liczba Patronów: 37

Zostań Patronem
Kup na prezent
570 patronów
16 260 miesięcznie
695 370 łącznie
TERENWIZJA to popularny kanał poświęcony samochodom terenowym i off-road. Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy uwielbiają kręcić
relacje z rajdów terenowych, filmy z wypraw i testów wszystkiego co jeździ w terenie. Wciągamy w offroad!

O Autorze

 


 

Czego potrzebujemy by działać i co chcemy zrobić?

Przez wiele lat staraliśmy się pogodzić pracę zawodową z naszą pasją do kręcenia filmów. Jednak nie  starczało czasu na wszystkie nasze pomysły bo wolny czas mieliśmy tylko w weekendy. Teraz dzięki wsparciu chcemy w całości poświęcić się w 100% tworzeniu największego kanału poświęconemu autom 4x4.

Czas

Dzięki wsparciu będziemy mogli w pełni poświęcić się tworzeniu dla Was materiałów na najwyższym poziomie. Chcemy kręcić więcej ambitnych filmów, spotykać się częściej w terenie i robić jak najwięcej ciekawych testów.

Sprzęt

Organizujemy i sponsorujemy sobie wszystko sami, scenariusz, plan pracy, ubezpieczenia, koszty paliwa i noclegów na wyjazdach. Najwyższa jakość materiałów zawsze była naszym atutem. Utrzymanie sprzętu jednak kosztuje bo błoto i woda nie wybacza. Topimy kamery i drony bo zrobimy wszystko dla dobrego ujęcia, sprzęt mimo ze często o tym nie mówimy - psuje się .

Nowe pomysły

W planach mamy organizowanie wspólnych wypraw po Europie i całym świecie by pokazać wam jak offroad wygląda po za granicami naszego kraju.

 


Nasze ulubione produkcje

Jako pierwsi testowaliśmy SHERPA jako pojazd ratunkowy :)

 

Tak pracujemy na rajdach

 

Najlepsza relacja z wyprawy

 


Po co nam Patronite ?

Będziemy wdzięczni na wasze wsparcie. Pomoże nam ono w rozwijaniu kanału oraz pokryciu podstawowych potrzeb ale tez sprawi, że będziemy w stanie tworzyć dla was jeszcze lepsze filmy i relacje wideo.

W czym pomoże nam wsparcie:

🚁Podróże (bilety komunikacji miejskiej i kolejowe, paliwo, noclegi , wyżywienie

🏂Ubezpieczenie OC na niebezpieczne sytuacje które mogą sie wydarzyć podczas kręcenia naszych filmów

🎥Amortyzacja sprzętu - koszt filtrów ochronnych , baterii , akumulatorów , karty pamięci , kamery sportowe , systemy mocujące , oraz eksploatacja i serwis naszego obecnego sprzętu którym nagrywamy filmy.

🛺W planach mamy organizowanie wspólnych wypraw po Europie i Świecie by pokazać wam jak offroad wygląda po za granicami naszego kraju,

Podsumowanie naszych kosztów z poprzedniego miesiąca:

Na miesiąc listopad 2020: Nagraliśmy w sumie 🎥 60 godzin materiału wideo, spędziliśmy w podróży 89 godzin pokonując 🚙3645 kilometrów! Na paliwo, noclegi i wyżywienie podczas naszych wyjazdów by nagrywać dla was materiały wydaliśmy w sumie ok 7000zł. Wasze wsparcie to tez ogromna motywacja dla nas, dzięki temu nakręca nas to bardziej do tworzenia jeszcze bardziej wymagających reakcji.

Mamy również dzięki wam większa frajdę w tworzeniu filmów - ponieważ możemy poświecić im więcej czasu i pieniędzy.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Piotr Warecki
Piotr Warecki
Próg: 20 zł
Karolina Jaworska
Karolina Jaworska
Próg: 10 zł
Piotr Banach
Piotr Banach
Próg: 10 zł
Lukasz Sopel
Lukasz Sopel
Próg: 200 zł
jarkoni82 J
jarkoni82 J
Próg: 200 zł