Justyna Jaworska

W Patronite od 21.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 321

liczba Patronów: 467

19 patronów
720 zł miesięcznie
7 395 zł łącznie
Wiele lat temu odkryłam yogę i nie spodziewałam się, jak bardzo wpłynie na moje życie. Traktuję praktykę jako siłę, która prowadzi mnie w kierunku dobrego, prostego życia: holistycznego dbania o siebie, ludzi wokół i planetę. Do tego chcę inspirować na swojej stronie i podczas spotkań z Wami.

O Autorze

Uczę yogi, prowadzę własne, kameralne miejsce, które skupia wokół siebie wspaniałą społeczność.

Prowadzę zajęcia dla kobiet, o świadomości cyklu menstruacyjnego, odżywianiu, mięśniach dna miednicy i o praktyce zgodnej z cyklem i naturą.

Przeprowadzam wywiady z osobami ze świata moich pasji.

Jestem fotografką. Kocham dziką przyrodę. Pokazywanie zachwycających miejsc jest dla mnie formą zachowywania tego, co bardzo boję się, że tracimy.

Góry są ważnym elementem mojego systemu wartości. Inspirują do bycia odpowiedzialnym i życia w szacunku do otaczającej Nas przyrody.

Przemierzam je wszerz oraz wzwyż.

Pierwszy raz stanęłam na macie w 2005 roku i pamiętam dokładnie to uczucie po zajęciach, że to już będzie zawsze część mojego życia. Rok później byłam w Indiach. 

Po kilku latach zaczęłam uczyć, po kolejnych kilku - uczyć poza Polską, zatrzymując się w różnych miastach Europy na kilka - kilkanaście miesięcy. 

Każdego roku wracam do Indii. Jest w tej krainie  jakaś magia, która wciąż mnie woła. Jestem autoryzowana przez instytut KPJAYI w Indiach, obecnie moją nauczycielką jest Sharmila Desai.

Poprzez praktykę pragnę pomagać każdemu, by odnalazł w sobie jak najwięcej dobra i spokoju. Współpracowałam z fundacja onkologiczną,  pomagając podopiecznym w powrocie do zdrowia. Uczyłam też w areszcie, próbując pomóc skazanym na dożywocie odnaleźć w sobie łagodność i spokój.

W ubiegłym roku wróciłam do Warszawy i otworzyłam swoje miejsce oddane tradycyjnej praktyce yogi.

Istotnym elementem moich zajęć jest to, by tworzyć społeczność ludzi o podobnym systemie wartości i pragnących świadomie przeżywać życie.

Ostatni czas przyniósł refleksję "Co dalej?"

Chcę się rozwijać i dlatego proszę Cię o wsparcie.

Jeśli zostaniesz moją Patronką/moim Patronem - pomożesz mi w realizacji kolejnego kroku - nagrywania filmów i wywiadów w temacie praktyki yogi i nie tylko, w produkcji podcast'ów o pasjach, duchowości i podróżach.

Za Twoje wsparcie w obecnej chwili podzielę się z Tobą inspiracjami w formie pisanej, a kiedy uda się zrealizować cele -  dobra będzie dużo więcej.

Oto strona, gdzie znajdziesz o mnie więcej informacji

www.justynajaworska.com

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem