Justyna Jaworska

W Patronite od 21.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 663

Liczba Patronów: 971

Zostań Patronem
9 patronów
445 miesięcznie
10 295 łącznie
Wiele lat temu odkryłam yogę i nie spodziewałam się, jak bardzo wpłynie na moje życie. Traktuję praktykę jako siłę, która prowadzi mnie w kierunku dobrego, prostego życia: holistycznego dbania o siebie, ludzi wokół i planetę. Do tego chcę inspirować na swojej stronie i podczas spotkań z Wami.

O Autorze

Uczę yogi, prowadzę własne, kameralne miejsce, które skupia wokół siebie wspaniałą społeczność.

Prowadzę zajęcia dla kobiet, o świadomości cyklu menstruacyjnego, odżywianiu, mięśniach dna miednicy i o praktyce zgodnej z cyklem i naturą.

Przeprowadzam wywiady z osobami ze świata moich pasji.

Jestem fotografką. Kocham dziką przyrodę. Pokazywanie zachwycających miejsc jest dla mnie formą zachowywania tego, co bardzo boję się, że tracimy.

Góry są ważnym elementem mojego systemu wartości. Inspirują do bycia odpowiedzialnym i życia w szacunku do otaczającej Nas przyrody.

Przemierzam je wszerz oraz wzwyż.

Pierwszy raz stanęłam na macie w 2005 roku i pamiętam dokładnie to uczucie po zajęciach, że to już będzie zawsze część mojego życia. Rok później byłam w Indiach. 

Po kilku latach zaczęłam uczyć, po kolejnych kilku - uczyć poza Polską, zatrzymując się w różnych miastach Europy na kilka - kilkanaście miesięcy. 

Każdego roku wracam do Indii. Jest w tej krainie  jakaś magia, która wciąż mnie woła. Jestem autoryzowana przez instytut KPJAYI w Indiach, obecnie moją nauczycielką jest Sharmila Desai.

Poprzez praktykę pragnę pomagać każdemu, by odnalazł w sobie jak najwięcej dobra i spokoju. Współpracowałam z fundacja onkologiczną,  pomagając podopiecznym w powrocie do zdrowia. Uczyłam też w areszcie, próbując pomóc skazanym na dożywocie odnaleźć w sobie łagodność i spokój.

W ubiegłym roku wróciłam do Warszawy i otworzyłam swoje miejsce oddane tradycyjnej praktyce yogi.

Istotnym elementem moich zajęć jest to, by tworzyć społeczność ludzi o podobnym systemie wartości i pragnących świadomie przeżywać życie.

Ostatni czas przyniósł refleksję "Co dalej?"

Chcę się rozwijać i dlatego proszę Cię o wsparcie.

Jeśli zostaniesz moją Patronką/moim Patronem - pomożesz mi w realizacji kolejnego kroku - nagrywania filmów i wywiadów w temacie praktyki yogi i nie tylko, w produkcji podcast'ów o pasjach, duchowości i podróżach.

Za Twoje wsparcie w obecnej chwili podzielę się z Tobą inspiracjami w formie pisanej, a kiedy uda się zrealizować cele -  dobra będzie dużo więcej.

Oto strona, gdzie znajdziesz o mnie więcej informacji

www.justynajaworska.com

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni