Justyna Mazur

W Patronite od 27.02.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 90

Liczba Patronów: 72

Zostań Patronem
268 patronów
4 957 miesięcznie
Po kilku latach na Patronite, rzuciłam pracę w agencji reklamowej i skupiłam się na podcastach. „Piąte: nie zabijaj” to drugi podcast true crime w Polsce. Napisałam i wydaję książkę, którą Patroni 150+ otrzymują ode mnie w prezencie. Wspierając mnie, okazujesz mi wsparcie i pomagasz w tworzeniu.

Mecenasi

Tomek Grande

Weronika Sienkiewicz

Marcin Tarczyński

Konrad Zakrzewski

O Autorze

Cześć!

Marzę o świecie, w którym treści w internecie będą traktowane na równi z innymi mediami, także w kwestii finansowej. Jeszcze bardziej marzę o tym, by nagrywanie podcastów stało się moim głównym zajęciem, dlatego Patronite wydaje mi się dobrym rozwiązaniem na początku tej drogi.

 

Dziękuję wszystkim za każde wsparcie.

<3


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Alicja Michalak
Alicja Michalak
Próg: 50 zł
Monika Zalewska
Monika Zalewska
Próg: 7 zł
Kinga Trzcińska
Kinga Trzcińska
Próg: 14 zł
Karolina Radziemska
Karolina Radziemska
Próg: 7 zł
Anonimowy patron
Próg: 14 zł
Savik316
Savik316
Próg: 28 zł