Avatar użytkownika

KrzychuTV

12
patronów
570 
miesięcznie
3 140 
łącznie
12
patronów
570 zł 3 140 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Przysłowiowa "Dycha" - to tutaj rozpoczyna się twoja przygoda ze mną! Podoba Ci się to co robię i chcesz mnie wesprzeć !

✔ 𝙊𝙩𝙧𝙯𝙮𝙢𝙪𝙟𝙚𝙨𝙯 𝙯𝙖𝙥𝙧𝙤𝙨𝙯𝙚𝙣𝙞𝙚 𝙙𝙤 𝙯𝙖𝙢𝙠𝙣𝙞𝙚̨𝙩𝙚𝙟 𝙜𝙧𝙪𝙥𝙮 𝙣𝙖 𝙁𝙖𝙘𝙚𝙗𝙤𝙤𝙠𝙪 𝙜𝙙𝙯𝙞𝙚 𝙯𝙣𝙖𝙟𝙙𝙯𝙞𝙚𝙨𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙚𝙙𝙥𝙧𝙚𝙢𝙞𝙚𝙧𝙤𝙬𝙤 𝙤𝙙𝙘𝙞𝙣𝙠𝙞 𝙤𝙧𝙖𝙯 𝙯𝙙𝙟𝙚̨𝙘𝙞𝙖 𝙯 𝙬𝙮𝙟𝙖𝙯𝙙𝙤́𝙬
25 zł miesięcznie
To już nie małe pieniądze ! Cieszę się że doceniasz to co robię !

✔ 𝙏𝙬𝙤́𝙟 𝙣𝙞𝙘𝙠 𝙡𝙖̨𝙙𝙪𝙟𝙚 𝙣𝙖 𝙩𝙖𝙗𝙡𝙞𝙘𝙮 𝙥𝙖𝙩𝙧𝙤𝙣𝙤́𝙬 𝙣𝙖 𝙠𝙤𝙣𝙞𝙚𝙘 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙚𝙜𝙤 𝙤𝙙𝙘𝙞𝙣𝙠𝙖

✔ 𝙣𝙖𝙜𝙧𝙤𝙙𝙖 𝙯 𝙥𝙤𝙥𝙧𝙯𝙚𝙙𝙣𝙞𝙚𝙜𝙤 𝙥𝙧𝙤𝙜𝙪
50 zł miesięcznie
Zapraszasz mnie do siebie ! Wirtualna kawa i ciastko

✔𝙊𝙙𝙬𝙞𝙚𝙙𝙯𝙖𝙢 𝙩𝙬𝙤́𝙟 𝙥𝙧𝙤𝙛𝙞𝙡 𝙞 𝙯𝙤𝙨𝙩𝙖𝙬𝙞𝙖𝙢 śl𝙖𝙙 𝙥𝙤 𝙨𝙤𝙗𝙞𝙚

✔ 𝙣𝙖𝙜𝙧𝙤𝙙𝙖 𝙯 𝙥𝙤𝙥𝙧𝙯𝙚𝙙𝙣𝙞𝙘𝙝 𝙥𝙧𝙤𝙜𝙤́𝙬
100 zł miesięcznie
Jeden bak paliwa i kanapka w Maku

✔𝙉𝙖 𝙟𝙚𝙙𝙣𝙮𝙢 𝙯 𝙤𝙙𝙘𝙞𝙣𝙠𝙤́𝙬, 𝙥𝙚𝙧𝙨𝙤𝙣𝙖𝙡𝙞𝙯𝙤𝙬𝙖𝙣𝙖 𝙬𝙨𝙩𝙖𝙬𝙠𝙖 𝙫𝙞𝙙𝙚𝙤 𝙟𝙖𝙠𝙤 𝙥𝙤𝙙𝙯𝙞𝙚̨𝙠𝙤𝙬𝙖𝙣𝙞𝙚 𝙯𝙖 𝙬𝙨𝙥𝙖𝙧𝙘𝙞𝙚

✔ 𝙣𝙖𝙜𝙧𝙤𝙙𝙖 𝙯 𝙥𝙤𝙥𝙧𝙯𝙚𝙙𝙣𝙞𝙘𝙝 𝙥𝙧𝙤𝙜𝙤́𝙬
200 zł miesięcznie
Dwie dyszki z dodatkowym zerem

✔𝙀𝙡𝙚𝙠𝙩𝙧𝙤𝙣𝙞𝙘𝙯𝙣𝙮 𝙘𝙚𝙧𝙩𝙮𝙛𝙞𝙠𝙖𝙩 𝙥𝙖𝙩𝙧𝙤𝙣𝙖 𝙠𝙖𝙣𝙖ł𝙪 𝙬 𝙛𝙤𝙧𝙢𝙞𝙚 𝙋𝘿𝙁

✔ 𝙣𝙖𝙜𝙧𝙤𝙙𝙖 𝙯 𝙥𝙤𝙥𝙧𝙯𝙚𝙙𝙣𝙞𝙘𝙝 𝙥𝙧𝙤𝙜𝙤́𝙬
1500 zł miesięcznie
𝙋𝙧𝙯𝙚𝙙 𝙬𝙮𝙗𝙤𝙧𝙚𝙢 𝙩𝙚𝙜𝙤 𝙥𝙧𝙤𝙜𝙪 𝙨𝙠𝙤𝙣𝙩𝙖𝙠𝙩𝙪𝙟 𝙨𝙞𝙚̨ 𝙯e mną 𝙬 𝙘𝙚𝙡𝙪 𝙪𝙨𝙩𝙖𝙡𝙚𝙣𝙞𝙖 𝙬𝙖𝙧𝙪𝙣𝙠𝙤́𝙬 𝙬𝙨𝙥𝙤́𝙡𝙥𝙧𝙖𝙘𝙮

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora KrzychuTV w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Motocykle, video i dobra zabawa !

Krzysiek wita w motocyklowym świecie! 


 

 

 


 

Nagrywanie vlogów motocyklowych jest dla mnie czystą przyjemnością! Chodź nie ma znaczenia czy to kilkunastominutowa przejażdżka po okolicy w pojedynkę, czy dłuższa podróż z innymi motocyklistami - każda jazda dostarcza tyle samo frajdy i emocji. Każdy mój wyjazd staram się uwiecznić kamerą "GoPro" i dzielić się tym z wami...

ZNAJDZIESZ MNIE NA :

KrzychuTV

 KrzychuTV

 KrzychuTV 

Kim tak naprawdę jestem, co lubię i czym się zajmuje? 

Krzysiek 

Motocyklami interesuje się odkąd tylko pamiętam, uwielbiam spędzać z nimi każdą wolną chwilę. Jeżdżę na nich nieprzerwanie od 11 lat, a każdy sezon przynosi coraz to więcej poznanych osób i pozytywnych wspomnień. Dawniej, gdy o motocyklu mogłem sobie tylko pomarzyć, oglądałem dużo filmów w internecie o motocyklach i z biegiem czasu postanowiłem sam w tym działać w tej tematyce.

 

"Skąd pomysł na "Patronite" ?

 

Nie ukrywam, że prowadzenie kanału o tematyce motocyklowej kosztuje mnie mnóstwo wysiłku, pieniędzy, zaangażowania i przede wszystkim czasu. Cały proces zaczynając od nagrywania, poprzez montaż jednego, 20-minutowego filmu aż po jego udostępnienie do internetu potrafi zająć kilka długich godzin. Jednak nie zniechęcam się. Staram się pogodzić życie prywatne i zawodowe z jazdą na motocyklu. Jak pomoże mi wasze wsparcie: Sprzęt do nagrywania i obróbki filmów, nagrywanie filmów na najwyższym poziomie sporo kosztuje. Zaczynając od kamery po interkomy, uchwyty, torby, plecaki, baterie, karty pamięci, ładowarki, mikrofony i inne akcesoria które są mi niezbędne. Z biegiem czasu chciałbym robić to nie tylko z jednej perspektywy a co za tym idzie, żeby filmy oglądało się jeszcze lepiej (np. dron, dodatkowa kamera) Chciałbym również zainwestować w sprzęt do obróbki takich filmów, dzięki któremu mógłbym to robić szybciej i na większą skalę. Chciałbym pokazać wam najciekawsze miejsca w kraju jednocześnie dobrze się przy tym bawić i pokazać jak bardzo świat "motocykli" jest piękny. Podróże niestety wiążą się z kosztami takimi jak: paliwo, wyżywienie, opłaty drogowe, serwis i eksploatacja motocykla, ewentualny nocleg podczas dalekiej podróży. Zakup odzieży motocyklowej, produktów testowych. Wszystkie kombinezony, kaski, rękawice, buty i inne akcesoria kupuje z własnej kieszeni. Są to rzeczy, które z biegiem czasu wymagają naprawy lub wymiany na nowe, a to wiąże się z bardzo dużymi kosztami.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora KrzychuTV już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Gruby Na Szlaku
Gruby Na Szlaku
25 zł
Dawid Janus
Dawid Janus
10 zł
Krystian Stałowczyk
Krystian Stałowczyk
25 zł
Gabriel De
Gabriel De
50 zł
Maksymilian Krakowski
Maksymilian Krakowski
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.