Kaer Morhen Forge

W Patronite od 28.08.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 46

liczba Patronów: 267

19 patronów
2 510 zł miesięcznie
7 800 zł łącznie

Nowy warsztat

10 000 zł

78%

osiągnięto

2 200 zł

brakuje

Bez dobrych narzędzi i materiałów większość ambitnych celów trafia do szuflady. Niestety narzędzia w tej branży są bardzo drogie. Porządne palenisko lub młot pneumatyczny to wydatki liczone w tysiącach złotych. Nowe i lepsze narzędzia pozwolą mi na realizacje najbardziej śmiałych pomysłów i poprawią jakość moich wyrobów. Dzięki waszemu wsparciu sukcesywnie będę modernizował swoją pracownie, tym samym zwiększając swoje możliwości.

Każdy patron będzie miał swój mały udział w rozwoju Kaer Morhen Forge, będę dzielił się z wami postępami w naszych projektach, każdy z was będzie miał możliwość zgłaszać swoje sugestie i uwagi. Razem wypłyniemy na szerokie wody:)

Srebrny miecz

15 000 zł

52%

osiągnięto

7 200 zł

brakuje

Ten projekt to ukoronowanie działalności Kaer Morhen Forge. Prawdziwa wiedźmińska klinga, sprężysty rdzeń pokryty solidną srebrną powłoką. Broń godna bohaterów. Nikt do tej pory nie wykonał miecza który łączył by w sobie wytrzymałość stali i właściwości srebra. Opracowanie tej technologi to długi i kosztowny proces ale wierze że razem damy rade. Dzięki nowym narzędziom i doświadczeniom ten cel będzie osiągalny.

Sihill -legendarny miecz z Mahakamu

5 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Kto czytał ten wie, że nie ma lepszego miecza niż Sihill podarowany Geraltowi z Rivii przez Zoltana. Od wielu lat przymierzam się do wykonania tego miecza. Schematy i szkice zalegają na biurku czekając by nabrać ostateczną formę. Dzięki waszemu wsparciu wykonam miecz, który przejdzie do legendy.

Zostań Patronem