Kaer Morhen Forge

W Patronite od 04.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
37 800 łącznie

Sihill -legendarny miecz z Mahakamu

5 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Kto czytał ten wie, że nie ma lepszego miecza niż Sihill podarowany Geraltowi z Rivii przez Zoltana. Od wielu lat przymierzam się do wykonania tego miecza. Schematy i szkice zalegają na biurku czekając by nabrać ostateczną formę. Dzięki waszemu wsparciu wykonam miecz, który przejdzie do legendy.

Nowy warsztat

10 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Bez dobrych narzędzi i materiałów większość ambitnych celów trafia do szuflady. Niestety narzędzia w tej branży są bardzo drogie. Porządne palenisko lub młot pneumatyczny to wydatki liczone w tysiącach złotych. Nowe i lepsze narzędzia pozwolą mi na realizacje najbardziej śmiałych pomysłów i poprawią jakość moich wyrobów. Dzięki waszemu wsparciu sukcesywnie będę modernizował swoją pracownie, tym samym zwiększając swoje możliwości.

Każdy patron będzie miał swój mały udział w rozwoju Kaer Morhen Forge, będę dzielił się z wami postępami w naszych projektach, każdy z was będzie miał możliwość zgłaszać swoje sugestie i uwagi. Razem wypłyniemy na szerokie wody:)

Srebrny miecz

15 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Ten projekt to ukoronowanie działalności Kaer Morhen Forge. Prawdziwa wiedźmińska klinga, sprężysty rdzeń pokryty solidną srebrną powłoką. Broń godna bohaterów. Nikt do tej pory nie wykonał miecza który łączył by w sobie wytrzymałość stali i właściwości srebra. Opracowanie tej technologi to długi i kosztowny proces ale wierze że razem damy rade. Dzięki nowym narzędziom i doświadczeniom ten cel będzie osiągalny.

Budowa profesionalnej kuźni

30 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Moje dotychczasowe doświadczenie uświadomiło mi, że aby Kaer Morhen Forge mogło sprostać wymaganiom klientów odnośnie dostępności moich mieczy, muszę usprawnić proces ich wytwarzania. Wiąże się to z ogromną jak na moje możliwości inwestycją. Budowa nowej kuźni od podstaw wymaga odpowiedniego pomieszczenia przystosowanego do pracy maszyn i spełniającego wymogi bezpieczeństwa. Ponadto realizując to marzenie będę miał możliwość zatrudnienia czeladników lub organizowania kursów dedykowanych moim patronom. Kto wie może któregoś dnia spotkamy się w nowej kuźni i dzięki przy mojej pomocy wykonasz własny wiedźmiński miecz?
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Hamish Margach
Hamish Margach
Próg: 100 zł
Natalia von Riva
Natalia von Riva
Próg: 50 zł
Renzo Bassi
Renzo Bassi
Próg: 10 zł
Ian Hron
Ian Hron
Próg: 200 zł
Jakub Ścibek
Jakub Ścibek
Próg: 200 zł