Kamikaze / NRGeek

W Patronite od 18.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1808

Liczba Patronów: 1888

Zostań Patronem
3 patronów
65 miesięcznie
32 270 łącznie

Kolejna płyta

7 500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!


Eleganckie wydanie nadchodzącej płytki "Król Niczego", krążek tłoczony w profesjonalnej tłoczni z utwardzanym nadrukiem - więc nawet jak będziesz kręcił bączka swoim Passatem pod Biedronką i płyta wypadnie pod dywanik albo pod wypasione pedały z eleganckimi nakładkami z Lidla to, aby nic się nie zdarło.

Do tego pudełko w stylu digipack potrójny łamany (tak wiem że wolelibyście pudełka plastikowe bo są trwalsze, ale digipack daje o wiele więcej możliwości) i oczywiście książeczka z tekstami, abyś z rodziną przy biesiadzie mógł ze wszystkimi śpiewać wszystkie szlagiery. Każdy krążek wzbogaci mój nic nie warty autograf.

Płytkę planuję nagrać w studiu aby było bardziej pro, niestety moje poprzednie domowe studio, w którym powstawała płyta „Ostatni Raz” jest poza zasięgiem, więc nie mam jak przykleić kartki z tekstem do szafy na ultradrogą pro-raperską taśmę sprowadzaną z Dubaju. Brzmienie wzbogaci profesjonalny mix który sprawi, że jak puścisz to na swoim odjechanym audio w Oplu szyby wyskoczą ze sparciałych ze starości uszczelek. Gwarantuje że niejeden Janusz mijający Cię 20-letnim Audi zazdrośnie będzie zerkał za siebie co tak pięknie gra.

Ostatni Raz ReEdycja

15 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!


Tak, gdy tylko coś tam przebąknąłem że będzie coś nowego, pojawiły się pytania czy będzie możliwość kupienia „Ostatni raz”. I tak ten cel pozwoli spełnić to zadanie, jednakże, aby być fair w stosunku do tych co już płytkę w domu mają, będzie to inna płyta, znaczy będzie inaczej wyglądała, zaprojektuję od nowa okładkę, nadruki, tak aby było wiadomo że to wznowienie (taka wersja Platinum), marzy mi się o zrobienie spójnego designu obu płytek.

Płyta doczeka się nowego mixu bo kilka błędów wyszło gdy już wróciło z tłoczni, więc chciałbym poprawić pewne rzeczy brzmieniowo. Nie planuję nowych extra tracków, ale zamierzam wyciągnąć ukryty 16 track, o którym mało kto wie, ale jest tam zaczyna się od 11 minuty 15 numeru :), teraz będzie normalnie do odsłuchu.

Różnicą w stosunku do pierwszego wydania będzie to, że album będzie jednopłytowy, oczywiście wszystkie informacje o patronach pierwszej płyty będą zawarte bez zmian. Wszystko będzie tłoczone, drukowane, aby ładnie się prezentowało, więc będzie to wznowienie, ale nie tanim kosztem.

Trzecia płyta!

20 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!


Trzecia płyta? Co? Tak, będzie to płyta o której dowiecie się gdy cel zostanie spełniony.

Dogaduję jeszcze szczegóły, ale plan jest śmiały i będzie to fajny bonus dla wszystkich, którzy wsparli tą akcję. Przy dotarciu do tego progu, niezależnie od wielkości wsparcia dostaniesz 3 (trzy!) płytki. Ta także będzie profesjonalnie wydana i nie będzie to żadna reedycja starych kawałków.

Więcej informacji będę ujawniał gdy i o ile zbliżymy się do tego celu.

Klip

25 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!


Klip, matkobosko oby nigdy do tego nie doszło, ale wiadomo płytę powinien promować klip, jeśli dobijemy tutaj i miałbym zrobić klip chciałbym zrobić to profesjonalnie z ekipą i ludźmi którzy mają o tym pojęcie (nie to że ja nie mam, klip do Pashtetovej mógłby latać na jakimś MTV bez cienia żenady).

Próg jest wysoki i lepiej, aby do niego nie dobiło. Wiadomo, że moja japa jest wyzwaniem dla niejednego PR-owca. Chciałbym, aby jeśli do tego dojdzie klip powstał na podstawie mojego scenariusza i pomysłu, bez typowego idzie ludzik w prawo, idzie ludzik w lewo i se nawija machając łapami.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Damian Lewandowski
Damian Lewandowski
Próg: 5 zł
Szymon Barwiński
Szymon Barwiński
Próg: 40 zł
Sylwester "ScApi" Petela
Sylwester "ScApi" Petela
Próg: 20 zł