W Patronite od 01.06.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1386

liczba Patronów: 1010

4 patronów
37 zł miesięcznie
69 zł łącznie

Obiektyw o ogniskowej 300 mm

25 499 zł

0%

osiągnięto

25 430 zł

brakuje

AKTUALNIE

Obecnie posługuję się dwoma obiektywami zmiennoogniskowymi 17-55 mm oraz 80-200 mm oba tzw. jasne o świetle 2.8. To pomaga robić zdjęcia w trudnych warunkach, na stadionach, często przy sztucznym świetle, w korytarzach, pomieszczeniach nie używając lampy błyskowej.

Oba obiektywy tak jak aparat kupiłem za własne fundusze, nie będąc wspomaganym przez nikogo z zewnątrz.

CZEGO BRAKUJE

Do pełnego tworzenia galerii wysokiej jakości tak by tworzyć pełen obraz meczów i wydarzeń związanych z klubem brakuje mi obiektywu o długości 300 mm i tym samym jasnym świetle 2.8 (Obiektyw Nikon Nikkor 300 mm f/2.8 AF-S G ED VR II).

Ceny sprzętu mogą szokować, ale to jedyna droga byśmy mogli dobrze wykonywać naszą pracę czy w moim przypadku realizować pasję. Widać to po latach gdy wraca się do zdjęć z przed 5, 10 czy 15 lat i to jest wspaniała historia klubu.

CO ZYSKAMY WSZYSCY REALIZUJĄC CEL

Po realizacji tego celu będę w stanie wykonywać zdjęcia z dalszej odległości fanów oraz meczowe piłkarzy bardzo "ostre" wybranych akcji - tego nam bardzo brakuje w galeriach. Pamiętajcie - gdy teraz wracacie do galerii dawnych - to jest wspaniała sprawa. Po wielu latach orientujemy się wszyscy, że nie ma lepszych pamiątek z wydarzeń klubu piłkarskiego niż fotografie oraz filmy.

Aparat fotograficzny

30 999 zł

0%

osiągnięto

30 930 zł

brakuje

AKTUALNIE oraz HISTORIA

Obecnie używany Nikon D300 kupiony swego czasu za własne pieniądze do tej pasji stopniowo dogorywa i staje się przestarzały. Swego czasu serwisowany - trudno mi określić jak długo będę mógł nim wykonywać zdjęcia.

Zaczynałem od Nikona 6006 na "film", który to kupiła mi znajoma osoba w latach '90 w Stanach Zjednoczonych. Potem był mały aparacik cyfrowy kupiony na studiach w Niemczech i w końcu kupiony za oszczędności Nikon D90. Z czasem zebrałem kwotę na Nikona D300, którym powoli dobijam na liczniku do 300 000 wykonanych zdjęć.

CZEGO BRAKUJE

W związku z tym faktem moim celem nr 1 jest posiadanie odpowiedniego aparatu (tzw. body) do którego użyję obecne obiektywy Nikona i będę mógł dalej realizować tę pasję - wybór pada na profesjonalny Nikon D6 z uwagi na decyzję, że chcę jeszcze bardzo długo uwieczniać grę Wisły Kraków i okołoklubowe sprawy.

CO ZYSKAMY REALIZUJĄC CEL

Zyskamy wszystko. To jakby przeskok o kilka dekad w każdej dziedzinie. Jakość fotografii i tego co będzie można zaoferować będzie OGROMNA.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni